Aplikacje mobilne dla biznesu


Korzystasz z nich w biurze, na kanapie w domu, w kolejce do kasy i na spacerze z psem… Ułatwiają codzienne życie, dostarczając nam cennych informacji z niemal każdej dziedziny życia. Aplikacje mobilne zrewolucjonizowały nasze telefony. Dziś, mogą również pozytywnie wpłynąć na Twój biznes. Rozbudowane moduły i nowoczesne rozwiązania, pozwolą Ci szybciej dotrzeć do Twoich klientów i utrzymać z nimi stały kontakt. W VILARO pokażemy Ci jak efektywnie wykorzystać urządzenia mobilne, tak aby za ich pomocą zaangażować odbiorców i zwiększyć sprzedaż. Czy wiesz, jakie cechy powinna mieć dobra aplikacja?

projektowanie aplikacji mobilnych

Użyteczność

Projektowanie aplikacji mobilnych, opiera się na jednej głównej zasadzie – użyteczności. Musi odpowiadać na konkretne potrzeby użytkowników, rozwiązywać ich realne problemy oraz być dla nich narzędziem, z którego chętnie skorzystają w wolnej chwili Powinna ich angażować w pewne działania i pobudzać do interakcji.

Intuicyjność

Aplikacja powinna być wygodna w obsłudze. Użytkownicy nie mają czasu zagłębiać się w kolejne poziomy obsługi, potrzebują rozwiązania “tu i teraz”. Rezygnując ze zbędnych elementów, pomagamy użytkownikowi na szybsze podjęcie konkretnych akcji- przejście do kolejnego ekranu, wyszukanie interesujących go informacji. Użytkownicy aplikacji bardzo cenią czytelną i prostą architekturę oraz przejrzysty i atrakcyjny dla oka interfejs.

Niezawodność

Tworząc dla Ciebie aplikację, poddamy ją licznym testom, które pomogą wyeliminować potencjalne błędy. To bardzo ważne, ponieważ użytkownicy szybko znajdują każde, nawet najmniejsze niedociągnięcie. A to niestety zazwyczaj kończy się odinstalowaniem aplikacji.

Nowoczesność

Klient nie wybierze czegoś, co widział lub co już zna. Dlatego aplikacja powinna zapewniać rozwiązania, których do tej pory nie dostarczyła mu Twoja konkurencja. Powinna również bazować na nowoczesnych mechanizmach, które sprawią, że Twój klient chętnie ją pobierze.

Twój marketing nie działa? Kliknij i sprawdź co się stanie.

Wypełnij brief