Skuteczne doradztwo marketingowe dla firm


Każdy z nas popełnia czasami błędy. Jednak te popełniane w biznesie, często okazują się zbyt kosztowne. Dzięki konsultingowi marketingowemu poznasz możliwości, których wcześniej nie dostrzegłeś i dowiesz się, jak drugi raz nie popełnić tej samej pomyłki. Przeprowadzimy analizę działań Twojej firmy z zakresu marketingu, wskażemy nowe obszary i pomocne narzędzia. Wspólnie stworzymy plan na kolejne miesiące i lata.

konsulting marketingowy

Analiza Twojej marki

Na samym początku przyjrzymy się nieco Twojej marce. Jak ją budujesz i rozwijasz? Jaką wizję ma Twoja firma? Czy konsekwentnie dążysz do do obranego celu? To wszystko pozwoli nam lepiej zrozumieć specyfikę Twojej firmy oraz podejmowane przez Ciebie działania.

Strategia marketingowa

Strategia marketingowa to bardzo ważny element każdej firmy. Jednak zdarza się, że nie do końca jest na tyle skuteczna, jakbyśmy sobie tego życzyli. Co w Twojej strategii działa, a co nie? Jakie są tego przyczyny? Wspólnie przeanalizujemy raporty, statystki oraz używane do tej pory narzędzia marketingu. Przyjrzymy się, jak przekładają się one na Twoje wyniki finansowe.

Propozycja konkretnych działań

W ramach konsultingu marketingowego, wskażemy słabe i mocne strony Twoich dotychczasowych działań w obszarze marketingu i promocji. Zidentyfikujemy popełniane przez Ciebie błędy oraz zaproponujemy metody, które pomogą je naprawić. Wskażemy Ci kierunek działań, który pomoże osiągnąć korzyści wizerunkowe i sprzedażowe. Czasem nawet mała, niepozorna zmiana, może odwrócić los Twojej firmy o 180 stopni…

Zmiany

Doskonale wiemy, że zmiany nie są łatwe, ale właśnie po to tu jesteśmy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu procesy takie jak rebranding, repozycjonowanie firmy czy zmiana wizji, będą o wiele prostsze. Pomożemy Ci podjąć najlepsze decyzje, które pozwolą rozwinąć Twój biznes.

Twój marketing nie działa? Kliknij i sprawdź co się stanie.

Wypełnij brief