Sieć integralną częścią naszego życia


Korzystamy z niego w domu, w pracy, na spacerze, w autobusie. Na zakupach porównujemy ceny innych sklepów, w pociągu sprawdzamy co słychać u znajomych na Facebooku. Dlatego wszelkie działania marketingowe powinny celować w stronę, w którą ewoluują media. W wirtualnym świecie są także Twoi klienci. Trzeba tylko ich znaleźć i wiedzieć jak do nich dotrzeć. Chcemy Ci w tym pomóc, prowadząc profile Twojej firmy w social mediach.

Gwarantujemy Ci:

obsługa social media

Wybór odpowiedniego kanału

To pierwsza z decyzji, którą podejmiemy. Facebook, Instagram, Google +, a może Pinterest? Możliwości są nieograniczone, jednak zakładanie profili na wszystkich dostępnych portalach mija się z celem. Na szczęście w VILARO znamy specyfikę social mediów i wiemy, w którym miejscu możemy znaleźć Twoich klientów.

Dotarcie do nowych klientów

Czy wiesz, że gdyby Facebook był krajem, byłby najludniejszym państwem na świecie? Obecnie ma już ponad 1,4 mld aktywnych użytkowników, z tego ponad milion w Polsce. Wśród nich są również osoby, które jeszcze nie słyszały o Twojej firmie. Może warto ich poznać? Dzięki przygotowanej przez nas strategii obsługi mediów społecznościowychdotrzesz do odpowiedniej grupy docelowej, zyskując przy tym nowych Klientów.

Zbudowanie profesjonalnego wizerunku firmy

Niezależnie, czy to będzie Facebook czy Google +, już od pierwszego wpisu będziemy budować Twój pozytywny wizerunek. Sprawimy, aby odbiorcy Cie polubili oraz postaramy się zdobyć ich zaufanie. Naszym narzędziem będzie m.in. odpowiedni content, posty sponsorowane oraz interakcja z użytkownikami. A w razie wybuchu kryzysu, szybko go pokonamy.

Komunikacja z klientami

Największą zaletą portali społecznościowych jest szybka komunikacja. Za ich pomocą możesz informować o najważniejszych wydarzeń, promocjach czy prosić o opinie. Wiedza. którą w ten sposób uzyskasz od klientów jest bezcenna. I z pewnością pomoże w budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej marki.

Wykorzystanie w pełni potencjału jaki dają social media

Wiele osób traktuje Facebook czy Instagram jako kanał służący do przekazu reklam. Każdy wpis poświęcają wklejaniu swoich produktów czy usług, zazwyczaj z jakąś „suchą” informacją. Social media mają pomóc Ci zdobyć klientów, ale nie w nachalny sposób. Dlatego nie warto skupiać się wyłącznie na sprzedaży. Potencjalny odbiorca szybko odkryje, że nie zależy Ci na budowaniu społeczności na ,,wciśnięciu” mu Twoich usług i… szybko przestanie obserwować Twój kanał. My zapewniamy profesjonalną obsługę mediów społecznościowych, która pomoże zbudować Ci społeczność wiernych obserwatorów. Społeczność, która w przyszłości stanie się Twoimi klientami.

Systematyczne działanie

Wiele firm zakłada profile w social mediach i.. szybko o nich zapomina. Tymczasem bardzo ważne jest, żeby działań aktywnie i systematycznie. Jeśli chciałbyś zaistnieć w mediach społecznościowych, a nie masz na to czasu lub zwyczajnie nie wiesz jak się do tego zabrać my Ci pomożemy. Zajmiemy się obsługą konkretnych portal, publikując regularne wpisy w imieniu Twojej firmy. Ponadto dzięki współpracy będziesz otrzymywać comiesięczny raport oraz konsultacje z działalności Twojej marki w internecie.

Twój marketing nie działa? Kliknij i sprawdź co się stanie.

Wypełnij brief