Czy widziałeś kiedyś stronę, której nie mogłeś się oprzeć?


Taką, która nie tylko Cię zaciekawiła, ale również wywołała prawdziwy podziw? W VILARO doskonale rozumiemy, na czym polega specyfikacja dzisiejszego Internetu. Mamy wiedzę i doświadczenie, które sprawiają, że tworzenie nowoczesnych stron internetowych, to nie tylko proces, ale i pewny z góry efekt. Każda realizacja jest przez nas skrupulatnie weryfikowana. Sprawdzamy ją pod kątem użyteczności, atrakcyjności, konwersji i optymalizacji.

Tworzymy profesjonalne strony www, które stają się doskonałymi wizytówkami firm w wirtualnym świecie. Doskonale wiemy czym powinna charakteryzować się dobra strona internetowa. Czy Twoja strona spełnia poniższe kryteria? Jeśli nie, czas na zmiany.

nowoczesne strony internetowe

PROJEKT GRAFICZNY STRONY INTERNETOWEJ

To bardzo ważne, aby w pełni dostosowany był do Twojej grupy docelowej oraz rodzaju świadczonych usług. Inaczej będzie wyglądać strona internetowa przychodni lekarskiej, a inaczej salonu piękności. Kolor, czcionki, odpowiednie tło to detale, które wpływają na całościowy odbiór. Klienci omijają strony z nieczytelną szatą graficzną lub wymagające zainstalowania dodatkowych wtyczek. Nie chcą tracić czasu na witryny, które z nimi nie “współpracują”. My zadbamy o to, aby Twój projekt był doskonały.

WYGODNA W OBSŁUDZE

Z drugiej strony doceniają łatwość obsługi, intuicyjność nawigacji oraz możliwość szybkiego dotarcia do informacji. Dzięki tym elementom, pozytywnie odbierają daną stronę, przez co chętniej zatrzymują się na niej nieco dłużej. A to przekłada się na większe zainteresowanie Twoją ofertą.

TREŚCI KTÓRE SPRZEDAJĄ

Profesjonalne wykonanie strony pod kątem technicznym i graficznym, to czynnik, który zwiększa atrakcyjność witryny, ale sam w sobie nie sprzeda Twoich produktów lub usług. Kluczowym elementem sprzedażowym, jest “content marketing”, czyli marketing treści.  Chętnie pomożemy Ci przygotować wartościowe treści, które pomogą zbudować świadomość marki oraz pozyskać nowych klientów.

STRONA NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH

Responsywność to cecha, która pozwala stronie dostosować się do rozdzielczości urządzenia, na którym jest przeglądana. W dobie wszechobecnych urządzeń mobilnych jest to naprawdę niezbędne. Na pewno sam nie raz przekonałeś się, że przeglądanie zwykłej strony na ekranie telefonu komórkowego, jest niezwykle trudne i niewygodne. Zbyt mała czcionka, kłopotliwa nawigacja… Szybko męczymy się wpatrywaniem w mikroskopijne litery i szukamy czytelniejszej strony. Ponad to, Google  wyróżnia responsywne strony, zapewniając im pierwszeństwo w wynikach wyszukiwania.

DOSTĘP DO NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJI

Klienci oczekują od Ciebie konkretnej wiedzy. Na stronie internetowej chcą odnaleźć dane teleadresowe, oferowane usługi i ceny produktów. Warto ją wzbogacić informacjami o historii firmy, jej pracownikach i dotychczasowych realizacjach. Podkreślą one Twoją wiarygodność oraz jakość świadczonych usług. Niezbędnym elementem jest również formularz kontaktowy. Stronę możesz wzbogacić o dodatkowe elementy takie jak blog firmowy czy newsletter. Nie wiesz, jak to zrobić? Bez obaw, pomożemy Ci.

STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD KĄTEM SEO

Stron internetowych jest mnóstwo, a pierwsze miejsce w internetowej wyszukiwarce tylko jedno. Szanse na wysoką pozycję daje dobra optymalizacja strony oraz jej pozycjonowanie.  Zadbamy o optymalizację Twojej strony pod względem wytycznych Google, tak aby jej architektura spełniła wszystkie założenia algorytmów wyszukiwania i zajęła wyższe miejsce w wynikach. Pozwoli Ci to zbudować wizerunek lidera w danej branży, co skutecznie zwiększy zaufanie wśród Twoich odbiorców.

Twój marketing nie działa? Kliknij i sprawdź co się stanie.

Wypełnij brief