Pomożemy Ci podjąć skuteczne decyzje


Większość ludzi boi się zmian. Ogranicza nas wizja porażki oraz wyjście z naszej bezpiecznej strefy komfortu. Jednak w świecie biznesu, stagnacja i trwanie w miejscu jest jedną z najgorszych decyzji jaką firma może podjąć. Szczególnie jeśli Twoja konkurencja dynamicznie się rozwija… Z naszą pomocą zrobisz duży krok na przód. Pomożemy Ci podjąć skuteczne decyzje marketingowe oraz zrobimy wszystko, aby ich wdrożenie zakończyło się sukcesem.

strategia marketingowa firmy

Spójna komunikacja

Podstawą wszystkich działań marketingowych jest określenie spójnej komunikacji firmy, produktu oraz usługi. Zadbamy o to, aby wyznaczyć wizję i misję działań Twojej firmy. To pomoże Ci lepiej zrozumieć miejsce, w którym obecnie jesteś i cel, do którego powinieneś dążyć.

Przygotowanie do zmiany

Bardzo częstym błędem popełnianym we wdrażaniu zmian w firmie, jest podejmowanie wszelkich decyzji na najwyższym szczeblu, wtajemniczając jedynie w cały proces wąską grupę osób. To duży błąd! Do zmian powinna być od początku przygotowana cała firma, wszystkie działy i wszyscy pracownicy. To oczywiste, że będą musieli oni wyjść ze swojej strefy komfortu, dlatego należy im pokazać, że zmiana to coś dobrego, co przyniesie dla całej firmy same korzyści.

Etapy kontaktu firmy z rynkiem

Przegląd firmy pod kątem zmiany komunikacji na poszczególnych etapach kontaktu firmy z rynkiem jest bardzo istotnym elementem całego procesu. To ważne, aby prześledzić ścieżkę komunikacji z rynkiem, aby zobaczyć gdzie w każdym z poszczególnym działów firma styka się z rynkiem. Zmiana obejmuje bowiem wszystkie procesy, nie tylko te wewnętrzne, ale również te prowadzone na zewnątrz.

Stworzenie planu

Stworzymy dla Ciebie dokładny plan wprowadzenia zmian. Zdefiniujemy, co zmiana oznacza nie tylko dla całej firmy, ale również dla każdego stanowiska, dla konkretnych procesów, bieżących działań oraz poszczególnych działów.

Narzędzia marketingowe

Ważnym etapem całego planu zmian są narzędzia marketingowe, które pomogą wdrożyć nową komunikację. Zastosujemy zarówno narzędzia marketingu tradycyjnego, jak i interaktywnego. Stworzymy strategie marketingową firmy. Zrobimy wszystko, aby były to działania skuteczne i przeprowadzone na najwyższym poziomie.

Wsparcie

Bez obaw- nie zostawimy Cię samego. Pomożemy Ci wdrożyć poszczególne zmiany. Stworzymy proces, który będzie systematycznie angażował zespół we wspieranie nowej komunikacji marketingowej. Postaramy się, aby decyzje, które podjąłeś szybko zaowocowały wzrostem sprzedaży i pojawieniem się nowych klientów.

Twój marketing nie działa? Kliknij i sprawdź co się stanie.

Wypełnij brief