Jeśli wydaje Ci się, że wiesz czego chcesz… ale nie wiesz jak tam dotrzeć


Warsztaty koncepcyjne, pozwalają w szybkim czasie wypracować wartościowe rozwiązania, które pomogą rozwinąć Twoją firmę od strony marketingowej. Dzięki nim dowiesz się, co należy zmienić w perspektywie długo i krótkoterminowej, aby Twój biznes był w tym miejscu, o którym marzysz. Dzięki naszemu doradztwu marketingowemu , szybciej zrealizujesz swoje cele marketingowe, wykorzystując nowe niestandardowe działania.

doradztwo marketingowe

Analiza obecnej komunikacji

Chcemy Ci pokazać, gdzie Twoja firma może być, wykorzystując dobre i sprawdzone przez nas praktyki. Dlatego na samym początku przeanalizujemy dokładnie Twoją komunikację marketingową. Przyjrzymy się jakie rozwiązania, zarówno z zakresu marketingu tradycyjnego, jak i interaktywnego, stosujesz i jakie są wyniki tych działań.

Analiza firmy oraz jej specyfiki

Kolejną część analizy stanowi poznanie Twojej firmy. Opowiedz nam o tym, po co ją założyłeś, co Tobą kierowało, jaki przyświecał Ci cel. Czy w pełni realizujesz założoną przez Ciebie wizję? Chcemy poznać Twoją historię. Powiedz nam kilka słów o Twoich produktach, klientach i parterach.

Draft komunikacji

Cała wiedza, którą zdobyliśmy w czasie procesu badań i analizy posłuży nam w opracowaniu zarysu Twojej komunikacji marketingowej. Pomoże Ci on skutecznie zarządzić Twoją marką oraz zachować jej spójny charakter. Każda organizacja powinna posiadać taką strategię, która pomoże jej określić gdzie danym momencie się znajduje, gdzie zmierza, co może jej w tym przeszkodzić i jak sobie poradzić z ewentualnymi przeciwnościami.

Zdefiniowane celów marketingowych

Na tym etapie określimy, jakie cele marketingowe stoją przed Twoją firmą. Doradzimy jakie narzędzia marketingowe sprawdzą się najlepiej w Twoim biznesie i zaproponujemy Ci gotowe działania. Wszystkie rozwiązania planujemy, testujemy, wdrażamy i ulepszamy, tak aby jak najlepiej pomóc w rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

Twój marketing nie działa? Kliknij i sprawdź co się stanie.

Wypełnij brief