Google Ads

Pozyskaj nowy ruch na stronie w błyskawicznym tempie

Dlaczego Google Ads?

Twoja strona internetowa może stać się jeszcze bardziej skuteczna. Wszystko za sprawą dodatkowego ruchu z płatnych kampanii w wyszukiwarce Google. System reklamowy Google Ads pomoże Ci przyciągnąć więcej potencjalnych klientów i zachęci ich do konwersji na Twojej stronie internetowej.

Jakie możliwości oferuje reklama Google Ads? 

 • Czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania – Google Search
 • Ekspozycję produktów dzięki kampaniom produktowym (PLA)
 • Reklamy banerowe o wysokim zasięgu w sieci Google Display Network
 • Remarketing, dzięki któremu dotrzesz ponownie do odbiorców strony www
 • Reklamy wideo na Youtube

Specjaliści Vilaro znają mechanizmy rządzące reklamami w wyszukiwarce Google. Kiedy poznamy Ciebie i Twój biznes, dobierzemy odpowiednią strategię i zestaw reklam. Możliwość optymalizacji grupy docelowej, lokalizacji czy harmonogramu wyświetlania reklam pozwala stale zwiększać efekty.

Co nas wyróżnia?

ponad 7

lat doświadczenia

Zajmujemy się reklamami w Google od samego początku działalności Vilaro. Praktyczną wiedzę zbudowaliśmy na setkach prowadzonych projektów.

13

państw

Kampanie prowadzone w 13 różnych państwach Europy. Nasze projekty obejmują zasięgiem największe europejskie państwa pod względem terytorium i liczby mieszkańców.

45 000

miesięcznie

Takim miesięcznym budżetem operujemy u jednego z klientów, który dzięki skalowalnej kampanii Google Ads rozszerzył sprzedaż z Polski na kilka krajów europejskich. Wartość sprzedaży jest ponad 12-krotnie wyższa od budżetu.

Dlaczego Vilaro?

Optymalizacja i elastyczność

Wiemy, jak ważne jest szybkie reagowanie na zmieniającą się sytuację w Google Ads. Stale monitorujemy efektywność Twojej kampanii i dopasowujemy zmienne, by maksymalizować wyniki.

Pełna transparentność

Oprócz tego, że masz możliwość bieżącego monitoringu swojej kampanii na koncie Google Ads, zapewniamy comiesięczny raport zawierający podsumowanie prac z tego okresu. Uwzględniamy w nim także zakres prac zaplanowanych na kolejny miesiąc, dlatego zawsze wiesz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Każda kampania wyceniana jest przez nas indywidualnie. Jej koszt szacujemy na podstawie analizy wykonanej wcześniej przez specjalistę, dlatego opieramy się na realnej pracy przynoszącej efekty. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Doświadczenie w wielu branżach

Od wielu lat współpracujemy z klientami z różnych branż. Dlatego wiemy, jakich formatów reklamowych użyć w konkretnych przypadkach – np. co sprawdzi się lepiej, a z czego zrezygnować już na starcie. Znajomość mechanizmu ustalania wyniku jakości pozwala uzyskiwać wyższe pozycje przy niskich stawkach za kliknięcia.

Opieka i stały kontakt

Oprócz tego, że masz stały dostęp do wyników Twojej kampanii, możesz także zwrócić się do nas z każdym pytaniem i wątpliwością. Do projektu na stałe przypisany jest specjalista opiekun, który będzie wiedział, jak Ci pomóc. Rozmawiasz więc z osobą mającą styczność z Twoim biznesem każdego dnia.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony i potencjał wyszukiwania Twojego produktu. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania reklamowe. Konstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoimi działaniami reklamowymi. Ty opowiesz, na czym Ci zależy, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap prowadzenia reklamy w Google.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad pozyskaniem ruchu z płatnych wyników wyszukiwania. W odpowiedni sposób budujemy strukturę kampanii Google Ads (kampanie, grupy reklam, targetowanie, treści reklamowe, definiowanie odbiorców).

Efekty i optymalizacja

Mierzymy i analizujemy skuteczność poszczególnych reklam, aby zwiększać szansę na konwersję. Co miesiąc otrzymasz raport działań reklamowych Google z informacjami o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Marketing Consultant

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl
  Twoje dane są bezpieczne.