Reklama Discovery

Docieraj skutecznie do użytkowników, którzy korzystają z popularnych usług Google!

Dla kogo jest kampania Discovery?

Chcesz ponownie nawiązać kontakt z najcenniejszymi klientami? A może szukasz sposobu na zaangażowanie użytkowników i zachęcenie ich do odwiedzenia Twojej strony po raz pierwszy? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest multimedialna kampania Discovery! Promuj swoją markę wśród dopasowanych treści – m.in. na stronie głównej Google, portalach społecznościowych czy w serwisie YouTube.

Kampania Discovery Google Ads dociera do konkretnie określonych grup odbiorców. W związku z tym sprawdzi się bardzo dobrze w przypadku większości branż. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, czy posiadasz firmę usługową – ten rodzaj reklamy pozwoli Ci skutecznie promować swój biznes. Postaw na współpracę ze specjalistami i obserwuj, jak osiągasz swoje cele!

Discovery grafika Vilaro

Dlaczego warto korzystać z Discovery w Google Ads?

Kampanie Discovery zapewniają przede wszystkim ogromny zasięg. Reklamowanie się wśród treści dostępnych na najpopularniejszych platformach Google to dla Ciebie szansa na zaprezentowanie się tysiącom potencjalnych klientów. Discover, YouTube czy Gmail to miejsca, w których użytkownicy spędzają dużo czasu, przeglądając różnorodne treści – od wiadomości, przez filmy, po oferty handlowe. Dzięki kampanii Discovery masz możliwość dotarcia do tych osób, uwzględniając jednocześnie ich zainteresowania. To może znacząco zwiększyć szansę na skonwertowanie ich w Twoich klientów.

Tego typu kreacje reklamowe tworzone są na podstawie sztucznej inteligencji Google. Mechanizm łączy automatycznie dodane zasoby, tak aby wyświetlały się właściwym użytkownikom w odpowiednim momencie. Pozwala to na tworzenie bardziej spersonalizowanych reklam, które są zgodne z oczekiwaniami docelowych odbiorców. Oznacza to, że Twoje kampanie Discovery mogą być bardziej trafne i bardziej skuteczne w przyciąganiu uwagi i zachęcaniu do działań, takich jak kliknięcie, zakup czy rejestracja. Nie trać okazji – postaw na promocję w Google i rozwijaj swoją firmę!

Czy wiesz, że…

• kampanie Discovery dostępne są w Google Ads od 2019 roku,
• szacuje się, że dzięki kampaniom Discovery reklamodawcy mogą docierać do nawet 3 miliardów klientów,
kampania Discovery wykorzystuje automatyczne wykluczenia, tak aby wyświetlała się wśród odpowiednich treści.

Miejsce, w którym wyświetli się Twoja reklama Discovery, zależy w głównej mierze od zainteresowań danego użytkownika. Masz jednak gwarancję, że Twój przekaz nie pojawi się wśród treści o nieodpowiednim charakterze. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoje reklamy będą wyświetlane w kontekście, który jest zgodny z Twoją marką i oczekiwaniami klientów. Wykorzystaj więc maksymalnie potencjał swojej firmy dzięki skutecznej kampanii Discovery.

Kampania Discovery prowadzona przez Vilaro

Twoja firma zasługuje na najlepszy marketing. Pozwól zatem, że specjaliści Vilaro przygotują dla Ciebie indywidualną strategię ukierunkowaną bezpośrednio na rozwój Twojego biznesu. Od lat robimy to, co umiemy najlepiej – realnie zwiększamy wyniki sprzedażowe naszych klientów.

Obsługa Vilaro w zakresie Discovery Google Ads obejmuje m.in.:

wsparcie dedykowanego specjalisty SEM, który zapewnia bezpośredni kontakt telefoniczny i mailowy oraz doradztwo w zakresie Google Ads

analizę Twojego konta reklamowego, zbadanie dostępnych danych oraz wdrożenie niezbędnych zmian w ustawieniach pod kampanię Discovery

kompleksowe doradztwo w zakresie optymalnego budżetu, konkretnych grup odbiorców, komponentów reklamy i jej głównych celów

pełne wdrożenie analityki, w tym skonfigurowanie kont Google Tag Manager, Google Analytics 4, Google Ads, Google Merchant Center

indywidualną strategię reklamową dostosowaną pod specyfikę Discovery, która współgra z Twoimi celami biznesowymi oraz potrzebami

kompleksowe projektowanie i wdrażanie kampanii – przygotowanie niezbędnych zasobów, projektowanie nagłówków, treści, grafik

bieżący nadzór nad kampanią oraz wprowadzanie optymalizacji w celu uzyskiwania jak najlepszych efektów

comiesięczne raporty z wykonanych przez nas prac oraz stały monitoring wyników generowanych przez kampanię

Dlaczego Vilaro?

Posiadamy już 9 lat doświadczenia w branży SEM. Obsługujemy projekty zarówno o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim, jak i zagranicznym. Nasza wiedza i umiejętności z zakresu marketingu internetowego, w tym kampanii Discovery Google Ads, pozwalają nam dostarczać efektywne rozwiązania reklamowe dla klientów z różnych branż. Projektujemy spersonalizowane strategie, które przynoszą realne rezultaty i pomagają osiągać konkretne cele biznesowe. Jeśli chcesz sprzedawać jeszcze więcej i jeszcze lepiej, niż Twoja konkurencja, postaw na współpracę z Vilaro.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań, które pozbawiają nas kontroli nad procesem. Eksplorujemy sprawdzone narzędzia i dostosowujemy je do konkretnych potrzeb i oczekiwań klientów. Za każdym razem analizujemy potencjał płynący z poszczególnych usług i proponujemy tylko te, które rzeczywiście będą wspierać rozwój danego biznesu. Opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci wykorzystać potencjał reklamy online.

“Vilaro bardzo dobrze zrozumiało specyfikę naszego rynku. Zmiana kampanii oraz dobranie odpowiednich narzędzi wpłynęło na spodziewany wzrost konwersji. Należy podkreślić konsekwencję pracowników w tworzeniu strategii Google Ads oraz bardzo dużą wartość sugestii, które przyczyniły się do osiągnięcia efektów.”

~ Paweł Dzierżak, Dyrektor Camp Leaders Polska

“Stabilne wyniki sprzedażowe we Francji pozwoliły mi uruchamiać kolejne rynki dla produktów marki Jukki, które obecnie sprzedajemy w większości krajów europejskich. Polecam współpracę z Vilaro sklepom internetowym, które chcą sprzedawać więcej swoich produktów dzięki promocji w Google.”

~ Grzegorz Petruczynik, właściciel Jukki

 

Co mówią o nas klienci?

Co nas wyróżnia na rynku?

9 lat doświadczenia

Od 2014 roku wspieramy marketingowo firmy z wielu różnych branż. Przez ten czas zebraliśmy cenne doświadczenie, które pomaga nam w codziennej pracy. Na tym jednak nie poprzestajemy – stale podnosimy nasze umiejętności, tak aby zapewnić Ci najwyższą jakość wsparcia.

pełna transparentność

Współpracując z Vilaro, nie musisz się nigdy niczego domyślać. Stawiamy na pełną transparentność naszych działań. To oznacza m.in. jasne warunki umowy oraz przejrzyste koszty. Co miesiąc dostaniesz również raport z wykonanych prac wraz z aktualnymi wynikami kampanii.

wiedza i know-how

Podczas pracy przy setkach projektów zdobyliśmy cenną wiedzę i własne know-how. Dzięki temu doskonale wiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej w konkretnym przypadku. Potrafimy umiejętnie doradzać, tak byś mógł cieszyć się najlepszymi wynikami.

bieżący kontakt

Dialog jest dla nas podstawą udanej współpracy. Dostarcza nam cennych wskazówek na temat tego, co jest dla Ciebie ważne. Dlatego zapewniamy wsparcie dedykowanego specjalisty, z którym będziesz mieć bieżący kontakt. To on odpowie na Twoje pytania i rozwieje wątpliwości.

Optymalizacja i elastyczność

Wiemy, jak ważne jest szybkie reagowanie na zmieniającą się sytuację w Google Ads. Stale monitorujemy efektywność Twojej kampanii i dopasowujemy zmienne, by maksymalizować wyniki.

Pełna transparentność

Oprócz tego, że masz możliwość bieżącego monitoringu swojej kampanii na koncie Google Ads, zapewniamy comiesięczny raport zawierający podsumowanie prac z tego okresu. Uwzględniamy w nim także zakres prac zaplanowanych na kolejny miesiąc, dlatego zawsze wiesz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Każda kampania wyceniana jest przez nas indywidualnie. Jej koszt szacujemy na podstawie analizy wykonanej wcześniej przez specjalistę, dlatego opieramy się na realnej pracy przynoszącej efekty. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Doświadczenie w wielu branżach

Od wielu lat współpracujemy z klientami z różnych branż. Dlatego wiemy, jakich formatów reklamowych użyć w konkretnych przypadkach – np. co sprawdzi się lepiej, a z czego zrezygnować już na starcie. Znajomość mechanizmu ustalania wyniku jakości pozwala uzyskiwać wyższe pozycje przy niskich stawkach za kliknięcia.

Opieka i stały kontakt

Oprócz tego, że masz stały dostęp do wyników Twojej kampanii, możesz także zwrócić się do nas z każdym pytaniem i wątpliwością. Do projektu na stałe przypisany jest specjalista opiekun, który będzie wiedział, jak Ci pomóc. Rozmawiasz więc z osobą mającą styczność z Twoim biznesem każdego dnia.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony i potencjał wyszukiwania Twojego produktu. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania reklamowe. Konstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoimi działaniami reklamowymi. Ty opowiesz, na czym Ci zależy, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap prowadzenia reklamy w Google.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad pozyskaniem ruchu z płatnych wyników wyszukiwania. W odpowiedni sposób budujemy strukturę kampanii Google Ads (kampanie, grupy reklam, targetowanie, treści reklamowe, definiowanie odbiorców).

Efekty i optymalizacja

Mierzymy i analizujemy skuteczność poszczególnych reklam, aby zwiększać szansę na konwersję. Co miesiąc otrzymasz raport działań reklamowych Google z informacjami o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Krystian Tylec
Marketing Consultant

730 350 571
k.tylec@vilaro.pl
  Twoje dane są bezpieczne.