Content Marketing

Zwiększymy Twoją widoczność w Google dzięki jakościowym treściom!

Dla kogo jest content marketing?

Content marketing jest przeznaczony tak naprawdę dla każdego, kto posiada stronę internetową. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem e-commerce, czy prowadzisz firmę usługową – treści powinny być nieodłącznym elementem Twojej witryny. To właśnie one przyciągają odbiorców i zachęcają do podjęcia konkretnych działań.

Dla początkujących firm marketing treści jest świetnym sposobem na zwiększenie widoczności w internecie oraz budowanie zaufania wśród pierwszych potencjalnych klientów. Dla bardziej doświadczonych przedsiębiorstw jest to dodatkowe narzędzie zwiększania autorytetu w branży, pozyskiwania leadów oraz utrzymywania uwagi obecnych nabywców. Zainwestuj w content marketing i zobacz, jak Twoja firma rośnie!

Content marketing grafika Vilaro

Dlaczego warto inwestować w marketing treści?

SEO i content marketing to idealne połączenie, które zdecydowanie warto rozważyć. Jakościowe treści są w końcu jednym z kluczowych czynników decydujących o widoczności witryny. Warto jednak pamiętać, że marketing treści sam w sobie również przynosi znaczące korzyści.

Konsumenci szukają treści, które uczą, inspirują, ale również rozwiązują ich aktualne problemy. Spraw, że Twoja strona stanie się dla nich źródłem nieocenionej wiedzy i wsparcia. Content marketing to idealny sposób na zmniejszenie dystansu między Twoją firmą a odbiorcami. Odpowiadaj na ich potrzeby poprzez angażujące treści, które jednocześnie wpłyną pozytywnie na widoczność w Google.

Czy wiesz, że…

• 90% konsumentów oczekuje, że marki będą dostarczać jakościowych treści,
• 82% marketerów aktywnie inwestuje w content marketing,
• 79% firm wykorzystuje content marketing do generowania wartościowych leadów.

Inwestowanie w marketing treści oznacza inwestowanie w długofalowy sukces. Dostępny na Twojej stronie content może przynosić efekty jeszcze długo po publikacji – przyciągając regularnie użytkowników zainteresowanych danym tematem. Wykorzystaj maksymalnie potencjał swojego biznesu i przenieś go na kolejny poziom!

Content marketing w Vilaro

W Vilaro oferujemy kompleksową obsługę contentową w ramach usługi SEO. Jeśli nie chcesz jednak angażować się w pełny proces pozycjonowania, przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie oddzielne usługi content marketingu. Pozwól, że zadbamy o Twoją stronę i zaprojektujemy treści, które dotrą do określonej grupy docelowej.

W Vilaro w ramach content marketingu oferujemy m.in.:

regularny kontakt z dedykowanym specjalistą odpowiedzialnym za budowanie Twojej strategii contentowej

wsparcie i doradztwo marketingowe ukierunkowane na bezpośredni rozwój Twojego biznesu

pełny plan contentowy na podstawie szerokiej analizy słów kluczowych dla Twojej branży

projektowanie i przygotowywanie wysokiej jakości treści zgodnie z zasadami SEO i UX

linkowanie wewnętrzne pomiędzy treściami blogowymi i kluczowymi podstronami

kompleksowe wdrażanie treści na Twoją stronę internetową i dbanie o ich atrakcyjność,

regularne monitorowanie pozycji Twojej strony w Google oraz comiesięczne raporty SEO z wykonanych prac

Dlaczego Vilaro?

Jako agencja marketingowa działamy na rynku już od 9 lat. Posiadamy niezbędną wiedzę, doświadczenie i know-how, dzięki którym umiemy odpowiadać na indywidualne potrzeby klientów. Nie podążamy za gotowymi rozwiązaniami, eksplorujemy sprawdzone narzędzia, tak by stale podnosić nasze umiejętności. Doskonale wiemy, jak rozwinąć Twój biznes za pomocą treści. Współpracujemy w tym zakresie z wieloma firmami z różnych branż – również tych uznawanych za trudniejsze, np. branża techniczna czy medyczna.

Już podczas pierwszej rozmowy chcemy poznać Twoje cele i oczekiwania. Dzięki temu będzie w stanie wspólnie ustalić kolejne kroki. Postaw na współpracę z Vilaro i buduj mądrze swoją obecność w sieci!

“Ważnym elementem rozwoju naszej marki jest strategia contentowa. Artykuły przygotowywane i publikowane przez specjalistów Vilaro są rzeczowe, a także skuteczne.”

~ Grzegorz Petruczynik, właściciel Jukki

“Współpraca z firmą Vilaro od samego początku układa się profesjonalnie. Raport przygotowany co miesiąc zawiera niezbędne wskaźniki, analizy, uwagi, które wskazują nasz kierunek rozwoju.”

~ Michał Woźniak, Wiceprezes Zarządu Spółki Elmax

 

Co mówią o nas klienci?

Czym wyróżniamy się na rynku?

wsparcie dedykowanego specjalisty

W Vilaro zapewniamy Ci bezpośredni kontakt z dedykowanym specjalistą. To on jest odpowiedzialny za przygotowanie Twojej strategii contentowej i czuwanie nad każdym etapem pracy. Twój osobisty opiekun odpowie na wszystkie pytania

partnerskie podejście

Chcemy być Twoim zaufanym partnerem biznesowym. Twoje zdanie jest dla nas ważne, dlatego zawsze wysłuchamy, co masz do powiedzenia. Nie narzucamy Ci gotowych rozwiązań, które są oklepane i uniwersalne. Chcemy, żebyś czuł rzeczywistą wartość naszej usługi

doświadczeni copywriterzy

Współpracujemy jedynie z doświadczonymi copywriterami, którzy dostarczają wysokiej jakości treści. Dogłębny research, uwzględnianie Twoich uwag, terminowość – tak właśnie pracujemy w Vilaro. Możesz być pewny, że Twoje teksty są w dobrych rękach.

pełna transparentność

Za wszelką cenę unikamy niejasności i wątpliwości. To Ty ostatecznie akceptujesz proponowane tematy, a następnie zatwierdzasz przygotowane treści. Chcemy, abyś był zawsze dobrze poinformowany, dlatego stawiamy na regularny dialog.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty
 

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Sprawdzamy zawartość Twojej strony internetowej pod kątem contentowym i analizujemy jej widoczność. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania contentowe i skonstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie odpowiedzialny za Twój content. Ty opowiesz, na czym Ci zależy w budowaniu sfery content marketingowej, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap prac.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad lepszą widocznością Twojej strony! Wszystkie nasze propozycje będą z Tobą konsultowane. Możesz więc liczyć na kolejną rozmowę, podczas której specjalista opowie Ci o wszystkim.

Efekty i optymalizacja

Każdego miesiąca otrzymasz od nas raport działań. Znajdziesz w nim informacje o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań. Na podstawie bieżących wyników optymalizujemy działania, by poprawiać i udoskonalać strategię content marketingową.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Marketing Consultant

 

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl

   Twoje dane są bezpieczne.