SEO Magento

Zwiększymy sprzedaż Twojego sklepu na Magento!

Dla kogo jest SEO Magento?

Nasza usługa SEO Magento przeznaczona jest dla wszystkich osób, które prowadzą swój sklep internetowy na CMS Magento. To rozwiązanie stworzone specjalnie z myślą o tych, którzy zdają sobie sprawę, że sama strona to tylko początek, a aby odnieść sukces w e-commerce, konieczne jest osiągnięcie wysokiej widoczności w wynikach wyszukiwania.

Jeśli chcesz, aby użytkownicy trafiali właśnie do Twojego sklepu, pozycjonowanie Magento będzie dla Ciebie niezastąpionym wsparciem. Postaw na profesjonalne wsparcie SEO i zdobądź przewagę na konkurencyjnym rynku e-commerce. Buduj swoją widoczność z doświadczonym zespołem Vilaro!

SEO magento grafika Vilaro

Dlaczego warto pozycjonować sklep Magento?

Magento to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania sklepami internetowymi. Zdecydowałeś się na prowadzenie strony na tej platformie? To jednak jeszcze nie wystarczy, abyś zarabiał. Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność swojego sklepu, zadbaj o jego widoczność.

Dzięki elastyczności i bogactwu funkcji systemu Magento masz ogromne możliwości na zbudowanie udanego biznesu online. Wykorzystaj w pełni ten potencjał – postaw na strategię SEO Magento. Pierwsze pozycje w Google to dla Twojego sklepu szansa na skuteczne przyciągnięcie klientów i zwiększenie wyników sprzedażowych. Docieraj do użytkowników szybciej i lepiej, niż Twoja konkurencja.

Czy wiesz, że…

• z platformy Magento korzysta obecnie ponad 239 000 działających stron internetowych,

• głównym źródłem ruchu dla wszystkich stron internetowych są wyszukiwania organiczne,

• konsumenci korzystają z wyszukiwarek o 20% więcej rok do roku.

Google to właściwy kierunek rozwoju. To właśnie tutaj Twoi klienci szukają informacji na temat produktów. Niech Twój sklep dociera do nich w odpowiednim miejscu i we właściwym czasie. Buduj z nami silną markę – wybierz pozycjonowanie sklepu Magento i osiągnij sukces, o jakim marzą inni!

Obsługujemy wszystkie systemy CMS sklepów
Dowiedz się więcej o wybranych poniżej!

Proces SEO dla Magento w Vilaro

CMS Magento nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Doskonale wiemy, jak wykorzystać potencjał tego systemu, tak abyś mógł cieszyć się najlepszymi wynikami w widoczności. Oferujemy kompleksowe wsparcie w pozycjonowaniu sklepów – pozwól, że zadbamy o Twój biznes.

Vilaro w obszarze SEO Magento oferuje m.in.:

bezpośredni kontakt z dedykowanym specjalistą odpowiedzialnym za budowanie widoczności Twojego e-commerce w Google

kompleksową strategię działań SEO dla Magento z planem na najbliższe miesiące

pełną optymalizację contentową Twojego sklepu internetowego, w szczególności w obszarze kategorii produktowych i kluczowych produktów

pełną obsługę programistyczną oraz poprawę witryny pod kątem UX

kompleksowy proces link buildingowy z jakościowymi publikacjami zewnętrznymi na portalach tematycznych

dbanie o cały układ kategorii produktowych w Twoim sklepie

możliwość przygotowania contentu z promocji lub nowej oferty

bieżący monitoring pozycji strony w Google oraz comiesięczne raporty z wykonanych prac

Dlaczego Vilaro?

Współpracując z Vilaro, możesz liczyć na wsparcie specjalistów w swojej dziedzinie. Przez lata wypracowaliśmy nasze know-how – wiemy, co faktycznie działa i nie marnujemy czasu na nieskuteczne rozwiązania. Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów działających na systemie Magento. Dobrze znamy specyfikę tej platformy, dlatego zapewniamy kompleksowe wsparcie marketingowe w tym obszarze. Dostosujemy stronę do Twoich preferencji, tak aby wspierała jednocześnie Twoje cele.

Wybierz usługę SEO dla Magento i rozwijaj wspólnie z Vilaro swój biznes. Obsługujemy sklepy działające na różnych rynkach – zarówno lokalnych, jak i tych zagranicznych. Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną koncepcję rozwoju Twojej firmy.

“Wyniki, które robi z nami Vilaro, to coś niesamowitego, jeśli chodzi o podniesienie ruchu na stronie oraz zdobywanie leadów.”

~ Paweł Brodzik, właściciel Fenbro

“Współpraca z firmą Vilaro od samego początku układa się profesjonalnie. Raport przygotowany co miesiąc zawiera niezbędne wskaźniki, analizy, uwagi, które wskazują nasz kierunek rozwoju.”

~ Michał Woźniak, Wiceprezes Zarządu Spółki Elmax

Co mówią o nas klienci?

Czym szczególnie wyróżniamy się na rynku?

bezpośrednia współpraca ze specjalistą

Każdy nasz klient otrzymuje dedykowanego specjalistę, który czuwa nad projektem. Zapewniamy Ci bezpośredni kontakt z Twoim opiekunem – telefoniczny, mailowy lub nawet na żywo. Dzięki temu jesteś zawsze na bieżąco z postępem prac.

pełna transparentność

Jako Twój partner biznesowy chcemy być fair. Stawiamy na pełną transparentność zarówno w umowie oraz ponoszonych kosztach, jak i naszych codziennych działaniach. Współpracując z Vilaro, wiesz, na czym stoisz. Zawsze jesteśmy otwarci na dialog z Tobą.

kompleksowa optymalizacja

W Vilaro SEO dla Magento jest kompletną usługą. Dbamy o każdy szczegół, tak aby osiągać z Tobą jak najlepsze wyniki. Zapewniamy wsparcie od A do Z – nie musisz zatem martwić się żadnymi brakami i szukać kolejnych wykonawców.

regularne raporty

Na początku każdego miesiąca otrzymasz raport z wykonanych przez nas ostatnio prac. Uwzględniamy w nim także aktualne wyniki oraz plan działań na kolejne tygodnie. Dzięki temu zawsze jesteś dobrze poinformowany i nie musisz się niczego domyślać.

Optymalizacja i elastyczność

Z każdego etapu wyciągamy wnioski. Planujemy kolejne miesiące działań w oparciu o bieżące analizy projektu, by stale podnosić rezultaty. Na bieżąco monitorujemy Twoją stronę i jej efektywność – szukamy, testujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania.

Abonament to całość kosztów związanych z realizacją usługi

Projekty wyceniamy indywidualnie. Dzięki temu możemy skutecznie wdrażać niezbędne działania optymalizacyjne zgodne z Twoim budżetem. Nie dopłacasz do kwoty, która została ustalona przy podpisaniu umowy. W abonament wliczone są m.in. koszty tworzenia treści, praca programistów, linki i publikacje zewnętrzne.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Na naszej stronie nie znajdziesz cennika pozycjonowania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wyceniamy go na podstawie analizy wykonanej przez specjalistę. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Pozycjonujemy bez limitu fraz

Nie zawężamy się do pozycjonowania pod kilka fraz. Chcemy szeroko sprowadzać jakościowy ruch na Twoją stronę lub do Twojego sklepu, aby konwertował na nowe zapytania i sprzedaż – frazy long tail dają więcej okazji, by dotrzeć do Twoich odbiorców.

Opieka i stały kontakt

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że chcesz wiedzieć, co dzieje się na Twojej www. Dlatego rozmawiasz o niej z osobą, która bezpośrednio odpowiada za jej pozycjonowanie i jest Twoim indywidualnym opiekunem. Unikasz głuchego telefonu i niepotrzebnego przekazywania wiadomości.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony oraz jej widoczność w wyszukiwarce. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania optymalizacyjne i skonstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoim SEO. Ty opowiesz, na czym Ci zależy w pozycjonowaniu, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap optymalizacji.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad lepszą widocznością Twojej strony! Wszystkie nasze propozycje będą z Tobą konsultowane. Możesz więc liczyć na kolejną rozmowę, podczas której specjalista opowie Ci o wszystkim.

Efekty i optymalizacja

Każdego miesiąca otrzymasz od nas raport działań SEO. Znajdziesz w nim informacje o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań. Na podstawie bieżących wyników optymalizujemy działania, by poprawiać Twoją widoczność.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Marketing Consultant

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl  Twoje dane są bezpieczne.