Dołącz
do zespołu
z inicjatywą

Dlaczego Vilaro to miejsce rozwoju dla Ciebie?

Nasz zespół to ludzie, którzy doskonale znają przepis na efektywną pracę i świetną atmosferę. Wystarczy nieograniczona otwartość i komunikacja oraz solidna porcja wsparcia w każdej sytuacji. Wszystko to posypujemy szczyptą dobrego humoru.

Co oferujemy?

Stabilne warunki
zatrudnienia

Jasna ścieżka
rozwoju

Biuro w świetnej
lokalizacji

Biblioteczka
branżowa

Eventy i akcje integracyjne

Etapy rekrutacji

 • 1
  Złożenie
  CV
 • 2
  Weryfikacja
  CV
 • 3
  Spotkanie z
  managerem działu
 • 4
  Spotkanie z
  zarządem
 • 5
  Decyzja
  o zatrudnieniu
 • 6
  Witamy
  w zespole

Złożenie CV

Odpowiedz na jedną z opublikowanych ofert pracy lub, jeśli widzisz dla siebie miejsce w Vilaro, wyślij CV przez formularz kontaktowy.

Weryfikacja CV

Nasz zespół przygląda się każdej kandydaturze i sprawdza, czy spełniasz nasze wymagania. Możesz liczyć na nasz kontakt, niezależnie od decyzji.

Spotkanie z managerem działu

W zależności od stanowiska, o które się ubiegasz, spotkasz się z osobą odpowiedzialną za ten dział w Vilaro. To będzie najlepsza okazja do poznania się oraz rozmowy na temat naszych wymagań i Twoich kompetencji oraz oczekiwań.

Spotkanie z Zarządem

Jeśli zainteresujesz nas sobą podczas pierwszego spotkania, pora na rozmowę z Zarządem. Precyzujemy wtedy warunki współpracy i potencjalne obowiązki. Być może w międzyczasie zrodziły się u Ciebie dodatkowe pytania – nie wahaj się ich zadać.

Decyzja o zatrudnieniu

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni od naszej rozmowy. Nie musisz domyślać się, czy Cię zatrudnimy, odzywamy się niezależnie od wyniku rekrutacji.

Witamy w zespole

Twój starter pack będzie czekał na biurku. Oprowadzimy Cię po biurze i przejdziesz na “ty” z każdym vilarowcem. Przygotuj się na szczegółowy plan onboardingu oraz pierwsze projekty. Dobrze Cię widzieć w naszym gronie!

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. SEO

Jeśli pozycjonowanie to Twoje drugie imię

Specjalista ds. Google Ads

Jeśli na słowa CTR i CPC czujesz ciarki

Nie znalazłeś interesującego ogłoszenia?

Wyślij CV przez formularz.
Może szukamy właśnie Ciebie?

  Twoje dane są bezpieczne.

  Jak nam się pracuje?

  Postaw pierwsze kroki
  w marketingu z Vilaro

  Szlifujemy talenty

  Zaczynasz swoją przygodę z marketingiem? Pokaż nam, czym się wyróżniasz, a damy Ci szansę długofalowego rozwoju w naszym dziale operacyjnym.

  Co zyskasz?

  Doświadczenie w agencji marketingowej

  Najlepszym sposobem na wejście w branżę marketingu jest po prostu praktyka! U nas będziesz mieć możliwość współpracować ze specjalistami na projektach dla klientów.

  Pracę zespołową w świetnej atmosferze

  #teamwork = najlepsze wyniki. Pracujemy w zespołach, więc zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek. Nie wahaj się po tę pomoc sięgać!

  Praktyczną wiedzę od ekspertów z branży

  Staż w Vilaro to nie tylko zadania do wykonania. Uczysz się także w trakcie spotkań i warsztatów ze specjalistami, którzy na co dzień pracują dla naszych klientów.

  Możliwość zatrudnienia po stażu

  Nie ma lepszych kandydatów na przyszłych pracowników niż przeszkoleni przez nas stażyści! Ciągle rozwijamy dział operacyjny, więc masz szansę, by zostać u nas dłużej.

  Chcesz wiedzieć więcej,
  czym zajmujemy się na codzień?

  Zajrzyj tu:

  A później odwiedź nasze
  media społecznościowe:

  Do zobaczenia w biurze!