Google Ads

Reklamuj się w Google i osiągaj swoje cele biznesowe!

Dla kogo są reklamy Google Ads?

Zależy Ci na niemal natychmiastowym zwiększeniu sprzedaży? Chcesz skutecznie przyciągnąć potencjalnych klientów? A może szukasz sposobu na zwiększenie świadomości swojej marki? To wszystko zapewnią Ci właśnie reklamy w Google! Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym przedsiębiorcą, czy doświadczonym marketerem – Google Ads jest narzędziem, które pozwoli Ci osiągnąć konkretne cele biznesowe.

Tego typu reklamy sprawdzą się bardzo dobrze zarówno w branżach B2C, jak i B2B. W przypadku e-commerce są one od dłuższego czasu wręcz obowiązkowym elementem strategii. Jeśli zależy Ci na sprawdzonym rozwiązaniu marketingowym, które pozwala na przemyślany i bezpieczny rozwój firmy, postaw na profesjonalne prowadzenie kampanii Google Ads!

Google Ads grafika Vilaro

Dlaczego warto korzystać z reklam Google?

Twoja strona internetowa może stać się jeszcze bardziej skuteczna. Wszystko za sprawą dodatkowego ruchu z płatnych kampanii w wyszukiwarce Google. System reklamowy Google Ads, nazywany kiedyś AdWords, pomoże Ci przyciągnąć więcej potencjalnych klientów i zachęci ich do konwersji na Twojej stronie internetowej. Co więcej, jeśli nie prowadziłeś wcześniej kampanii i nie posiadasz konta Google Ads, możesz dostać od Google bonus w wysokości 1200 zł do przeznaczenia na reklamy!

Kampanie Google mogą realizować konkretnie postawiony cel, np.:

 • sprzedaż – zwiększ Twoją sprzedaż online, w aplikacji, przez telefon lub w sklepie tradycyjnym
 • potencjalni klienci – pozyskuj kontakty do potencjalnych klientów, zachęcając użytkowników do podjęcia konkretnego działania
 • ruch w witrynie – spraw, by Twoją witrynę odwiedzały odpowiednie osoby
 • zwiększenie świadomości marki i szansy na rozważenie zakupu – docieraj do szerokiego kręgu odbiorców i zwiększaj zainteresowanie Twoimi produktami lub marką
 • promowanie aplikacji – zwiększ liczbę instalacji Twojej aplikacji, zaangażowań i wcześniejszych rejestracji na nią
 • wizyty w lokalnym sklepie stacjonarnym i promocje – zwiększ liczbę wizyt w Twoim lokalnym biznesie.

Czy wiesz, że…

• 63% użytkowników deklaruje, że klika reklamy w Google Ads,
• 75% użytkowników twierdzi, że reklamy Google Ads ułatwiają im wyszukiwanie,
blisko 50% internautów nie widzi różnicy między organicznymi i płatnych wynikami wyszukiwania w Google,

Jedną z głównych zalet kampanii Google jest ich niemal natychmiastowe działanie. Dzięki temu pozwolą Ci dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych klientów w bardzo krótkim czasie. Twoje reklamy będą wyświetlane w wynikach wyszukiwania dokładnie wtedy, gdy użytkownicy szukają produktów lub usług związanych z Twoim biznesem. Dodatkowo reklama w Google umożliwia łatwe skalowanie budżetu. Możesz zacząć od mniejszych kwot, aby stopniowo zwiększać nakłady i osiągać coraz lepsze wyniki.

Nie pozostawaj w tyle za swoją konkurencję. Rozpocznij swoją kampanię już teraz i przekonaj się, jakie niesamowite rezultaty możesz osiągnąć. Pozwól, aby ruch z reklam Google Ads zasilił Twoją stronę i przeniósł Twój biznes na inny poziom!

Proces Google Ads w Vilaro

W prowadzeniu kampanii Google specjalizujemy się od samego początku naszej działalności. Pracujemy przy projektach lokalnych, ogólnopolskich oraz zagranicznych z różnych branż. Słuchamy, rozumiemy i doradzamy. Pozwól, że zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie w obszarze Google Ads.

Współpraca z Vilaro w obszarze Google Ads obejmuje m.in.:

dedykowanego opiekuna w postaci specjalisty SEM, który zapewnia bezpośredni kontakt oraz wsparcie merytoryczne

kompleksowe doradztwo w zakresie budżetu, grup odbiorców, typów kampanii reklamowych i konkretnych celów

pełne wdrożenie analityki, skonfigurowanie Google Tag Manager, Google Analytics 4, Google Ads, Google Merchant Center

analizę potencjału przygotowanych przez Ciebie słów kluczowych oraz dostarczenie proponowanych przez nas fraz wraz z ich priorytetem

indywidualnie dopasowaną strategię reklamową, która ukierunkowana jest bezpośrednio na rozwój Twojej firmy

kompleksowe wdrażanie i optymalizowanie kampanii reklamowych – projektowanie nagłówków, treści i zasobów

przygotowywanie atrakcyjnych wizualnie grafik na potrzeby Twoich reklam

comiesięczne raporty z prac wykonanych nad kampanią oraz bieżący monitoring wyników

Dlaczego warto reklamować się z Vilaro?

Od lat stawiamy na rozwój w konkretnym kierunku. Dzięki temu budujemy firmę na solidnych i sprawdzonych fundamentach. Codzienną pracę opieramy na doświadczeniu, zebranej wiedzy oraz aktualnych informacjach ze świata marketingu. Nasi specjaliści doskonale znają specyfikę reklam w Google. Obsługujemy wszystkie typy kampanii – od reklam tekstowych, przez graficzne, po wideo. Z chęcią doradzimy Ci, które z nich pomogą w realizacji Twoich celów biznesowych.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie – zarówno w zakresie budżetu, jak i wdrażanej strategii. Zaplanujemy kampanię dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości. Chcemy, abyś odczuwał realną wartość naszej usługi, dlatego nie zaproponujemy Ci rozwiązań, które wiemy, że się nie sprawdzą. Opowiedz nam więcej o swojej firmie i sprawdź, jak możemy wykorzystać jej potencjał za pomocą reklam Google Ads.

“Vilaro bardzo dobrze zrozumiało specyfikę naszego rynku. Zmiana kampanii oraz dobranie odpowiednich narzędzi wpłynęło na spodziewany wzrost konwersji. Należy podkreślić konsekwencję pracowników w tworzeniu strategii Google Ads oraz bardzo dużą wartość sugestii, które przyczyniły się do osiągnięcia efektów.”

~ Paweł Dzierżak, Dyrektor Camp Leaders Polska

“Stabilne wyniki sprzedażowe we Francji pozwoliły mi uruchamiać kolejne rynki dla produktów marki Jukki, które obecnie sprzedajemy w większości krajów europejskich. Polecam współpracę z Vilaro sklepom internetowym, które chcą sprzedawać więcej swoich produktów dzięki promocji w Google.”

~ Grzegorz Petruczynik, właściciel Jukki

 

Co mówią o nas klienci?

Co nas wyróżnia rynku?

9 lat na rynku

Przez lata działalności w branży SEM zebraliśmy niezbędną wiedzę i wypracowaliśmy solidne know-how. Dzięki temu potrafimy Ci doradzić, które rozwiązania sprawdzą się najlepiej.

zrozumienie potrzeb

Nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Twoje potrzeby i oczekiwania są dla nas najlepszym wyznacznikiem, na czym powinniśmy się skupić.

2700% ROAS

Taki wynik uzyskała kampania reklamowa Google Ads u jednego z naszych klientów, który zajmuje się sprzedażą narzędzi. Wskaźnik ten przełożył się na ponad 50 000 zł dodatkowego przychodu!

własna inicjatywa

Przemujemy pełną inicjatywę w opiece nad Twoim projektem. Wyłapujemy najlepsze momenty do wprowadzania optymalizacji, tak abyś mógł cieszyć się efektami. Dążymy również do unikania niejasności i rozwiązywania problemów.

Optymalizacja i elastyczność

Wiemy, jak ważne jest szybkie reagowanie na zmieniającą się sytuację w Google Ads. Stale monitorujemy efektywność Twojej kampanii i dopasowujemy zmienne, by maksymalizować wyniki.

Pełna transparentność

Oprócz tego, że masz możliwość bieżącego monitoringu swojej kampanii na koncie Google Ads, zapewniamy comiesięczny raport zawierający podsumowanie prac z tego okresu. Uwzględniamy w nim także zakres prac zaplanowanych na kolejny miesiąc, dlatego zawsze wiesz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Każda kampania wyceniana jest przez nas indywidualnie. Jej koszt szacujemy na podstawie analizy wykonanej wcześniej przez specjalistę, dlatego opieramy się na realnej pracy przynoszącej efekty. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Doświadczenie w wielu branżach

Od wielu lat współpracujemy z klientami z różnych branż. Dlatego wiemy, jakich formatów reklamowych użyć w konkretnych przypadkach – np. co sprawdzi się lepiej, a z czego zrezygnować już na starcie. Znajomość mechanizmu ustalania wyniku jakości pozwala uzyskiwać wyższe pozycje przy niskich stawkach za kliknięcia.

Opieka i stały kontakt

Oprócz tego, że masz stały dostęp do wyników Twojej kampanii, możesz także zwrócić się do nas z każdym pytaniem i wątpliwością. Do projektu na stałe przypisany jest specjalista opiekun, który będzie wiedział, jak Ci pomóc. Rozmawiasz więc z osobą mającą styczność z Twoim biznesem każdego dnia.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony i potencjał wyszukiwania Twojego produktu. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania reklamowe. Konstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoimi działaniami reklamowymi. Ty opowiesz, na czym Ci zależy, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap prowadzenia reklamy w Google.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad pozyskaniem ruchu z płatnych wyników wyszukiwania. W odpowiedni sposób budujemy strukturę kampanii Google Ads (kampanie, grupy reklam, targetowanie, treści reklamowe, definiowanie odbiorców).

Efekty i optymalizacja

Mierzymy i analizujemy skuteczność poszczególnych reklam, aby zwiększać szansę na konwersję. Co miesiąc otrzymasz raport działań reklamowych Google z informacjami o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Krystian Tylec
Marketing Consultant

730 350 571
k.tylec@vilaro.pl  Twoje dane są bezpieczne.