SEO zagraniczne

Rozpocznij swoją ekspansję na rynki zagraniczne!

Dla kogo jest pozycjonowanie zagraniczne?

Chcesz mądrze rozwijać swój biznes? Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży w innym kraju? W takim razie pozycjonowanie zagraniczne jest właśnie dla Ciebie! Bez względu na to, w jakiej branży działasz, strategia SEO za granicą otworzy Ci drzwi do nowych rynków z ogromną bazą potencjalnych klientów.

Jeśli marzysz o ekspansji i osiągnięciu międzynarodowego sukcesu, pozycjonowanie zagraniczne jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

SEO zagraniczne grafika Vilaro

Dlaczego warto pozycjonować stronę za granicą?

Wchodząc na rynek zagraniczny, Twoja marka zaczyna od zera. Zasada jest prosta – jeśli chcesz sprzedawać, musisz zbudować swoją reputację i rozpoznawalność. Co w XXI wieku sprawdzi się lepiej niż marketing w internecie? Pozycjonuj się za granicą i otwórz przed sobą masę nowych możliwości!

SEO międzynarodowe to skuteczny sposób na zwiększenie widoczności Twojego biznesu w konkretnym kraju. Wyświetlaj się na pierwszych pozycjach w Google oraz pozyskuj nowych klientów – szybciej i lepiej niż Twoja konkurencja.

Czy wiesz, że…

• SEO generuje o ponad 1000% większy ruch na stronach internetowych niż media społecznościowe
• Google ma 4,3 miliarda użytkowników na całym świecie,
• głównym źródłem ruchu dla wszystkich witryn internetowych są wyszukiwania organiczne,

Marketing w Google pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać potencjał swojej firmy. Pozycjonowanie za granicą to nie tylko stałe umacnianie Twojej marki, ale także realizacja postawionych celów biznesowych. Obserwuj, jak Twoja firma rośnie i podbija kolejne rynki!

Czym charakteryzuje się SEO zagraniczne?

SEO zagraniczne to znacznie więcej niż tylko tłumaczenie treści na inne języki. To o wiele bardziej złożony proces, który wymaga wiedzy na temat różnic kulturowych czy zachowań online mieszkańców danego kraju. O czym trzeba pamiętać, pozycjonując się na zagranicznym rynku? Należy skupić się m.in. na:

 • popularności poszczególnych wyszukiwarek internetowych wśród mieszkańców
 • przyzwyczajeniach użytkowników internetu w danym kraju
 • słowach kluczowych i ich potencjale wyszukiwania na danym rynku
 • dostosowaniu treści do języka i preferencji mieszkańców
 • linkach zewnętrznych prowadzących z tematycznych domen krajowych
 • przeanalizowaniu konkurencji działającej na konkretnym rynku

To oczywiście nie wszystko. Każdy rynek rządzi się swoimi własnymi prawami. Coś, co działa w jednym państwie, nie zawsze sprawdzi się w innym. Bez pomocy profesjonalistów trudno jest zrozumieć wszystkie te różnice – postaw zatem na współpracę z doświadczonym zespołem Vilaro i podbijaj rynki zagraniczne!

 

Proces SEO na rynki zagraniczne w Vilaro

Masz apetyt na więcej? Pozwól, że nasi specjaliści SEO zbadają potencjał Twojej branży na zagranicznym rynku, a następnie przygotują indywidualną strategię budowania widoczności Twojego biznesu. Zaufaj doświadczeniu i osiągnij sukces, o którym marzy Twoja konkurencja.

W ramach SEO za granicą Vilaro oferuje m.in.:

wsparcie dedykowanego specjalisty SEO, z którym masz bezpośredni kontakt

indywidualną strategię SEO dostosowaną do specyfiki konkretnego rynku

pełną optymalizację contentową z treściami pisanymi przez tłumaczy i osoby biegle korzystające z danego języka

obsługę programistyczną ze zmianami strukturalnymi i poprawą witryny pod kątem UX

kompleksowe doradztwo w obszarze wchodzenia na nowy rynek wraz z przepięciami witryny

przemyślany link building wraz z artykułami publikowanymi na jakościowych portalach z danego kraju

aktualizowanie Twojej strony, dbanie o jej bezpieczeństwo i usuwanie błędów

bieżący monitoring pozycji w Google i comiesięczne raporty z wykonanych prac

Dlaczego Vilaro?

Na rynku działamy już od 2014 roku. Przez lata doświadczeń wypracowaliśmy nasze know-how i zebraliśmy niezbędną wiedzę. Dzięki temu nie marnujemy czasu na rozwiązania, które nie przynoszą efektów. Eksplorujemy narzędzia, które dobre znamy, co widać po osiąganych przez nas wynikach. Jesteśmy dla klientów, nie klienci są dla nas. Dlatego też oferujemy usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Od lat pozycjonujemy na wielu różnych rynkach zagranicznych, m.in. niemieckim, francuskim czy brytyjskim. Nasi specjaliści doskonale znają specyfikę SEO międzynarodowego – wiedzą, jak zbudować widoczność Twojego biznesu w konkretnym kraju. Opowiedz nam, co chcesz osiągnąć i dowiedz się, jak możemy Cię w tym wesprzeć.

“Wyniki, które robi z nami Vilaro, to coś niesamowitego, jeśli chodzi o podniesienie ruchu na stronie oraz zdobywanie leadów.”

~ Paweł Brodzik, właściciel Fenbro

“Współpraca z firmą Vilaro od samego początku układa się profesjonalnie. Raport przygotowany co miesiąc zawiera niezbędne wskaźniki, analizy, uwagi, które wskazują nasz kierunek rozwoju.”

~ Michał Woźniak, Wiceprezes Zarządu Spółki Elmax

Co mówią o nas klienci?

Czym wyróżniamy się na rynku?

wysoka jakość treści w różnych językach

Nie tłumaczymy automatycznie treści gotowymi narzędziami. Każdy tekst jest przygotowywany przez osoby biegle korzystające z konkretnego języka. Projekty prowadzimy tak, aby docelowi odbiorcy otrzymywali zawsze wysokiej jakości treści.

bezpośredni kontakt ze specjalistą

Wierzymy, że bezpośredni i regularny kontakt jest podstawą owocnej współpracy. Dlatego też gwarantujemy Ci wsparcie dedykowanego specjalisty, który jest odpowiedzialny za Twój projekt. To on odpowie na wszystkie Twoje pytania i zapewni najwyższą jakość opieki.

brak dodatkowych kosztów

Abonament, który ustalimy, obejmuje wszystkie koszty związane z usługą. Nie musisz martwić się dodatkowymi lub ukrytymi kwotami. Na naszej stronie nie znajdziesz też uniwersalnego cennika, ponieważ każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

kompleksowa strategia SEO

Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną strategię budowania widoczności w Google – od A do Z. Doradzimy, co należy zrobić, abyś mógł wejść na rynek zagraniczny, posiadając już witrynę na rynku polskim. Chcemy, żebyś osiągał sukcesy poza granicami Polski.

Optymalizacja i elastyczność

Z każdego etapu wyciągamy wnioski. Planujemy kolejne miesiące działań w oparciu o bieżące analizy projektu, by stale podnosić rezultaty. Na bieżąco monitorujemy Twoją stronę i jej efektywność – szukamy, testujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania.

Abonament to całość kosztów związanych z realizacją usługi

Projekty wyceniamy indywidualnie. Dzięki temu możemy skutecznie wdrażać niezbędne działania optymalizacyjne zgodne z Twoim budżetem. Nie dopłacasz do kwoty, która została ustalona przy podpisaniu umowy. W abonament wliczone są m.in. koszty tworzenia treści, praca programistów, linki i publikacje zewnętrzne.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Na naszej stronie nie znajdziesz cennika pozycjonowania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wyceniamy go na podstawie analizy wykonanej przez specjalistę. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Pozycjonujemy bez limitu fraz

Nie zawężamy się do pozycjonowania pod kilka fraz. Chcemy szeroko sprowadzać jakościowy ruch na Twoją stronę lub do Twojego sklepu, aby konwertował na nowe zapytania i sprzedaż – frazy long tail dają więcej okazji, by dotrzeć do Twoich odbiorców.

Opieka i stały kontakt

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że chcesz wiedzieć, co dzieje się na Twojej www. Dlatego rozmawiasz o niej z osobą, która bezpośrednio odpowiada za jej pozycjonowanie i jest Twoim indywidualnym opiekunem. Unikasz głuchego telefonu i niepotrzebnego przekazywania wiadomości.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony oraz jej widoczność w wyszukiwarce. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania optymalizacyjne i skonstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoim SEO. Ty opowiesz, na czym Ci zależy w pozycjonowaniu, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap optymalizacji.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad lepszą widocznością Twojej strony! Wszystkie nasze propozycje będą z Tobą konsultowane. Możesz więc liczyć na kolejną rozmowę, podczas której specjalista opowie Ci o wszystkim.

Efekty i optymalizacja

Każdego miesiąca otrzymasz od nas raport działań SEO. Znajdziesz w nim informacje o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań. Na podstawie bieżących wyników optymalizujemy działania, by poprawiać Twoją widoczność.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Senior Marketing Consultant

 

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl

   Twoje dane są bezpieczne.