Audyt SEO

Dowiedz się, jak wykorzystać potencjał swojej strony internetowej!

Dla kogo jest audyt SEO?

Audyt SEO skierowany jest do tych, którzy pragną dokładnie zrozumieć, jak działa ich strona internetowa i jakie kroki są potrzebne, aby ją zoptymalizować. Tego typu dokument stanowi szczegółową analizę mocnych i słabych stron witryny pod kątem wpływu na widoczność w wyszukiwarce Google.

Pamiętaj, że audyt SEO pomaga wykryć problemy i obszary do poprawy, ale nie rozwiązuje ich sam z siebie. To tylko punkt wyjścia, który wymaga podjęcia dalszych działań. Audyt strony WWW powinien być zatem jednym z elementów dużo szerszej strategii, która kompleksowo wesprze Twoje cele biznesowe.

Audyt SEO grafika Vilaro

Na czym polega audyt SEO?

Twoja witryna nie generuje wystarczająco jakościowego ruchu? To znak, że czas zastanowić się nad profesjonalnym wsparciem marketingowym! Jednym z często podejmowanych kroków jest audyt strony internetowej. Polega on na gruntownym przebadaniu strony pod kątem odpowiedniej optymalizacji dla wyszukiwarek.

Audyt SEO dostarczy Ci informacji na temat tego, czy Twoja witryna jest przyjazna dla użytkowników i czy spełnia najnowsze standardy Google. To narzędzie pozwala zidentyfikować jej słabe strony, takie jak problemy techniczne czy błędy w treści, które mogą wpływać na niższe pozycje. W ramach audytu analizowane są również słowa kluczowe związane z daną branżą, które są istotne dla widoczności witryny.

Czy wiesz, że…

• 53% odwiedzających opuści witrynę, jeśli jej ładowanie zajmie więcej niż 3 sekundy
• 68% doświadczeń online zaczyna się od wyszukiwarki,
• 61% marketerów B2B stwierdziło, że SEO i ruch organiczny generują więcej leadów niż jakakolwiek inna inicjatywa marketingowa.

Analiza SEO w Vilaro

Audyt SEO jest dość obszernym i szczegółowym dokumentem, który może czasem wydawać się niejasny lub przytłaczający. W Vilaro chcemy maksymalnie ułatwić Ci zrozumienie kluczowych obszarów do poprawy. Dlatego na sam początek oferujemy bezpłatną analizę kondycji Twojej strony pod kątem SEO.

Dostarczy Ci ona najważniejszych informacji m.in. na temat:

widoczności na tle konkurencji

potencjału wyszukiwarki Google dla Twojej branży

poprawności ustawionych meta znaczników

kluczowych błędów optymalizacyjnych

sieci linków przychodzących

pozycji Twojej witryny w wynikach wyszukiwania

W tego typu analizie nasi specjaliści uwzględniają, na jakim rynku działa dany biznes – lokalnym, krajowym czy też zagranicznym. Możesz mieć więc pewność, że zaproponowane rozwiązania będą dobrze dopasowane do specyfiki Twojej firmy. Przygotowany dokument zawiera wytyczne do wdrożenia optymalizacji. Opisujemy rekomendowane działania SEO oraz podajemy konkretną propozycję współpracy z Vilaro – wraz z informacjami o umowie i potrzebnym budżecie.

Całość jest omawiana podczas spotkania z naszym konsultantem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości. Skorzystaj z analizy SEO i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci wykorzystać potencjał Twojej firmy!

Dlaczego Vilaro?

W Vilaro skupiamy się na tym, co umiemy robić najlepiej – rozwoju biznesów i zwiększaniu ich wyników sprzedażowych. Osiągamy to dzięki ścisłej specjalizacji, czyli marketingu w Google oraz kampaniom performance marketingu. Zebrane przez lata doświadczenie w SEO pozwala nam zapewniać klientom najwyższą jakość wsparcia. O procesie pozycjonowania myślimy długoterminowo i kompleksowo. Nie podążamy za uniwersalnymi rozwiązaniami, lecz dopasowujemy usługę do indywidualnych potrzeb.

Niezależnie od tego, czy jesteś mniejszym biznesem działającym na rynku lokalnym, średnią firmą o ogólnopolskim zasięgu, czy przedsiębiorstwem z międzynarodowym rynkiem zbytu – jesteśmy gotowi Ci pomóc. Przedstaw swoje cele i priorytety, a my zaplanujemy indywidualnie dopasowaną strategię działania. Pozwól, że zadbamy kompleksowo o Twoją widoczność w Google!

“Wyniki, które robi z nami Vilaro, to coś niesamowitego, jeśli chodzi o podniesienie ruchu na stronie oraz zdobywanie leadów.”

~ Paweł Brodzik, właściciel Fenbro

“Współpraca z firmą Vilaro od samego początku układa się profesjonalnie. Raport przygotowany co miesiąc zawiera niezbędne wskaźniki, analizy, uwagi, które wskazują nasz kierunek rozwoju.”

~ Michał Woźniak, Wiceprezes Zarządu Spółki Elmax

 

Co mówią o nas klienci?

Czym wyróżniamy się na rynku?

edukowanie
i doradztwo

Doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w Twoim konkretnym przypadku. Nie zaproponujemy Ci usługi, która nie wniesie wartości. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z jakimś tematem, chętnie Ci również wszystko wytłumaczymy i przedstawimy.

partnerskie podejście

Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym. To oznacza relację opartą na regularnym kontakcie i dialogu. Twoje zdanie jest dla nas ważne, bo chcemy dobrze poznać Twoje potrzeby i oczekiwania. To na tej podstawie formułujemy naszą strategię działania.

dedykowany specjalista SEO

Do każdego projektu przydzielamy dedykowanego specjalistę SEO. Będzie on odpowiedzialny za kompleksowe budowanie widoczności Twojej strony w wyszukiwarce Google. To Twój osobisty opiekun, który zapewni Ci jakościowe wsparcie marketingowe.

wiedza
i know-how

Przez lata działalności na rynku zebraliśmy niezbędną wiedzę i wypracowaliśmy własne know-how. Dzięki temu korzystamy tylko ze sprawdzonych narzędzi, które doskonale znamy. Nie skupiamy się na mało efektywnych rozwiązaniach, bo cenimy Twój czas.

Nasze usługi SEO to także

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Marketing Consultant

 

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl

     Twoje dane są bezpieczne.