Pinterest Ads

Promuj swoją markę za pomocą angażującej reklamy na Pinterest!

Dla kogo jest reklama na Pinterest?

Reklama na Pinterest jest idealnym narzędziem dla każdego przedsiębiorcy, który pragnie dotrzeć do swojej docelowej grupy odbiorców w skuteczny i angażujący sposób. Ta platforma sprawdzi się dobrze szczególnie w przypadku przedsiębiorstw, które oferują produkty. Dlaczego? Ponieważ Pinterest przyciąga ludzi, którzy poszukują inspiracji i konkretnych rozwiązań.

Bez względu na to, czy jesteś właścicielem małej firmy, która chce promować swoje produkty, czy też artystą, który chce dzielić się z innymi swoimi dziełami – Pinterest jest miejscem, które pozwoli Ci realizować konkretne cele biznesowe. Postaw na system reklamowy Pinterest Ads i nawiązuj relacje z kluczowymi użytkownikami!

Dlaczego Pinterest Ads?

Pinterest to platforma, która łączy inspirację z konkretnymi działaniami. Użytkownicy tego serwisu poszukują często pomysłów oraz produktów do zakupu. Kampanie reklamowe na Pinterest są zatem idealną szansą na wyeksponowanie Twojej oferty wśród dużego grona odbiorców. Co ważne, reklamy trafią do określonych przez Ciebie użytkowników, dzięki czemu skupisz się na kluczowej grupie docelowej. Bez marnowania czasu i zasobów na nieskuteczne działania.

Budowanie świadomości marki, generowanie ruchu na stronie, a może zwiększanie sprzedaży? System Pinterest Ads umożliwi Ci realizację wszystkich tych celów. Oprócz tego platforma oferuje różne formaty reklamowe, które pozwolą dostosować kampanię do Twoich indywidualnych potrzeb. Wykorzystaj więc maksymalnie potencjał Pinteresta i przenieś swój biznes na nowy poziom!

Czy wiesz, że…

• z Pinteresta korzysta ponad 5 milionów Polaków,
• Pinterest w znacznym stopniu wpływa na decyzje zakupowe swoich użytkowników,
98% użytkowników Pinteresta twierdzi, że wypróbowało coś nowego, co znalazło na tej platformie.

Atrakcyjna reklama na Pinterest jest idealnym narzędziem do kształtowania decyzji zakupowych użytkowników. Poprzez angażujące grafiki lub materiały wideo możesz oddziaływać na ich emocje oraz budować pozytywne skojarzenia ze swoją marką. Pozwól zatem, aby platforma ta uzupełniła Twój lejek sprzedażowy i stała się magnesem na nowych klientów. Bądź o krok przed konkurencją!

Proces Pinterest Ads w Vilaro

Reklama na Pinterest to idealny sposób na kreatywną promocję swojej marki. Zaplanuj kampanię z pomocą specjalistów Vilaro i ciesz się poprawą swoich wyników sprzedażowych. Pozwól, że przygotujemy dla Ciebie kompleksową strategię reklamową, która wesprze Twoje cele i potrzeby.

Co obejmuje współpraca w zakresie reklamy Pinterest Ads? Vilaro oferuje m.in.:

wsparcie dedykowanego specjalisty SEM, który zapewnia bieżący kontakt mailowy i telefoniczny

opracowanie kompleksowej strategii reklamowej z uwzględnieniem specyfiki platformy Pinterest oraz Twoich celów

pełne wdrożenie i skonfigurowanie niezbędnych narzędzi analitycznych

wybór konkretnych typów kampanii oraz określenie odpowiednich grup docelowych

określenie słów kluczowych, na które wyświetlać ma się reklama

wdrożenie dostarczonych kreacji reklamowych wraz z bieżącą optymalizacją wyników

doradztwo w zakresie dodatkowych usług ukierunkowanych na rozwój Twojego biznesu

comiesięczne raporty z wykonanych prac oraz aktualnych efektów prowadzonej kampanii

Dlaczego Vilaro?

Od lat jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym firm z wielu różnych branż. Za pomocą naszych sprawdzonych rozwiązań marketingowych realnie wpływamy na ich rozwój. Stale eksplorujemy narzędzia i poszerzamy nasze umiejętności, tak aby zapewniać najwyższą jakość wsparcia. Doskonale znamy również specyfikę poszczególnych platform reklamowych, w tym właśnie Pinteresta. Pozwól więc, że nasi specjaliści przygotują dla Ciebie indywidualnie dopasowaną strategię, która bazować będzie na Twoich celach i potrzebach.

Rozumiemy, że każdy projekt jest inny. Dlatego też nie korzystamy z gotowych i uniwersalnych rozwiązań, które nie pasują do specyfiki Twojego biznesu. Słuchamy i doradzamy, bo chcemy, abyś czuł realną korzyść płynącą z naszych usług. Gdy poznamy bliżej Twoje oczekiwania, zaproponujemy Ci optymalne rozwiązania marketingowe, które wesprą rozwój Twojej firmy. Opowiedz nam więcej o sobie – jesteśmy gotowi do działania.

“Vilaro bardzo dobrze zrozumiało specyfikę naszego rynku. Zmiana kampanii oraz dobranie odpowiednich narzędzi wpłynęło na spodziewany wzrost konwersji. Należy podkreślić konsekwencję pracowników w tworzeniu strategii Google Ads oraz bardzo dużą wartość sugestii, które przyczyniły się do osiągnięcia efektów.”

~ Paweł Dzierżak, Dyrektor Camp Leaders Polska

“Stabilne wyniki sprzedażowe we Francji pozwoliły mi uruchamiać kolejne rynki dla produktów marki Jukki, które obecnie sprzedajemy w większości krajów europejskich. Polecam współpracę z Vilaro sklepom internetowym, które chcą sprzedawać więcej swoich produktów dzięki promocji w Google.”

~ Grzegorz Petruczynik, właściciel Jukki

 

Co mówią o nas klienci?

Co nas wyróżnia rynku?

bezpośredni kontakt ze specjalistą

W Vilaro stawiamy na bieżący kontakt. Wierzymy, że dialog jest podstawą udanej relacji. Dlatego zapewniamy Ci bezpośrednią współpracę z dedykowanym specjalistą odpowiedzialnym za prowadzenie kampanii. Jest on Twoim osobistym opiekunem.

wiedza i know-how

Specjalizujemy się w kampaniach performance marketingu. Przez lata działalności na rynku zdobyliśmy cenną wiedzę i wypracowaliśmy własne know-how. Dzięki temu doskonale wiemy, które rozwiązania sprawdzą się w danym przypadku, a co lepiej sobie odpuścić.

zrozumienie potrzeb

Już podczas pierwszej rozmowy chcemy dobrze poznać Twoje potrzeby i oczekiwania. To właśnie na ich podstawie jesteśmy w stanie następnie zaplanować indywidualną strategię rozwoju Twojego biznesu. Rozumiemy, że każdy projekt jest inny.

pełna transparentność

Współpracując z Vilaro, zawsze jesteś na bieżąco z postępem prac. Co miesiąc dostarczamy raport z wykonanych działań wraz z aktualnymi wynikami. Pełna transparentność oznacza również jasne warunki umowy, przejrzyste koszty oraz stały dialog.

Optymalizacja i elastyczność

Wiemy, jak ważne jest szybkie reagowanie na zmieniającą się sytuację w systemie reklamowym. Stale monitorujemy efektywność Twojej kampanii i dopasowujemy zmienne, by maksymalizować wyniki.

Pełna transparentność

Oprócz tego, że masz możliwość bieżącego monitoringu swojej kampanii na koncie Pinterest Ads, zapewniamy comiesięczny raport zawierający podsumowanie prac z tego okresu. Uwzględniamy w nim także zakres prac zaplanowanych na kolejny miesiąc, dlatego zawsze wiesz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Każda kampania wyceniana jest przez nas indywidualnie. Jej koszt szacujemy na podstawie analizy wykonanej wcześniej przez specjalistę, dlatego opieramy się na realnej pracy przynoszącej efekty. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Doświadczenie w wielu branżach

Od wielu lat współpracujemy z klientami z różnych branż. Dlatego wiemy, jakich formatów reklamowych użyć w konkretnych przypadkach – np. co sprawdzi się lepiej, a z czego zrezygnować już na starcie. Znajomość mechanizmu ustalania wyniku jakości pozwala uzyskiwać wyższe pozycje przy niskich stawkach za kliknięcia.

Opieka i stały kontakt

Oprócz tego, że masz stały dostęp do wyników Twojej kampanii, możesz także zwrócić się do nas z każdym pytaniem i wątpliwością. Do projektu na stałe przypisany jest specjalista opiekun, który będzie wiedział, jak Ci pomóc. Rozmawiasz więc z osobą mającą styczność z Twoim biznesem każdego dnia.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony i potencjał wyszukiwania Twojego produktu. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania reklamowe. Konstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoimi działaniami reklamowymi. Ty opowiesz, na czym Ci zależy, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap prowadzenia reklamy w Pinterest Ads.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad pozyskaniem ruchu z płatnych wyników wyszukiwania. W odpowiedni sposób budujemy strukturę kampanii Facebook Ads (kampanie, grupy reklam, targetowanie, treści reklamowe, definiowanie odbiorców).

Efekty i optymalizacja

Mierzymy i analizujemy skuteczność poszczególnych reklam, aby zwiększać szansę na konwersję. Co miesiąc otrzymasz raport działań reklamowych Pinterest Ads z informacjami o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Krystian Tylec
Marketing Consultant

730 350 571
k.tylec@vilaro.pl  Twoje dane są bezpieczne.