Reklama display

Przyciągnij uwagę użytkowników dzięki atrakcyjnej reklamie graficznej!

Dla kogo jest reklama display?

Chcesz tanim kosztem dotrzeć do dużego grona odbiorców? A może szukasz sposobu na skuteczne zwiększenie świadomości swojej marki? W takim razie kampanie display są właśnie dla Ciebie! Tego typu reklamy wyświetlają się na stronach, które są częścią sieci partnerów Google (GDN). Format display ma szerokie zastosowanie i może być dostosowany do różnych celów marketingowych oraz grup docelowych. Sprawdzi się więc bardzo dobrze zarówno w przypadku sklepów e-commerce, jak i firm usługowych.

Reklama display to narzędzie, które ma wiele do zaoferowania każdemu, kto dąży do osiągnięcia sukcesu w środowisku online. Wykorzystaj zatem maksymalnie jej potencjał dzięki współpracy z doświadczonym zespołem Vilaro!

Reklama display grafika Vilaro

Dlaczego warto korzystać z reklam display?

Reklama display opiera się w głównej mierze na kreacji graficznej. Dzięki temu pozwala na atrakcyjne zaprezentowanie marki, produktu lub usługi. Grafika, w połączeniu z przemyślaną treścią i nagłówkami, skupi uwagę użytkowników i zachęci ich do odwiedzenia Twojej strony. To nie tylko forma promocji, to także szansa na stworzenie pozytywnego wizerunku marki. Postaw więc na kampanie GDN i wyróżniaj się na tle swojej konkurencji!

Co ważne, reklamodawca może wybierać, w jaki sposób i gdzie konkretnie chce się wyświetlać – np. poprzez targetowanie po tematyce stron, po wyszukiwanych słowach kluczowych czy segmentach użytkowników, którzy odwiedzili już stronę. To oznacza, że Twoje reklamy displayowe Google Ads będą wyświetlane w kontekście związanych z nimi treści lub w odpowiedzi na konkretne potrzeby odbiorców. Dzięki temu masz pewność, że trafią one do osób, które są najbardziej zainteresowane Twoimi produktami lub usługami.

Czy wiesz, że…

• użytkownicy są o 155% bardziej skłonni do wyszukiwania haseł związanych z daną marką po zobaczeniu jej reklamy graficznej,
• sieć reklamowa GDN dociera do 90% konsumentów online,
blisko 55% firm korzysta z reklam displayowych Google.

Zalety reklam displayowych obejmują również ich wysoką skuteczność. To narzędzie, które nie tylko przyciąga uwagę i zwiększa świadomość marki, ale przede wszystkim generuje konkretne wyniki. Kampania GDN może być więc wykorzystywana zarówno w krótkoterminowych strategiach promocyjnych, jak i w dłuższej perspektywie jako narzędzie budowania relacji z klientami. Wykorzystaj potencjał płynący z reklamy w Google i obserwuj, jak Twoja firma rośnie!

Reklama display prowadzona przez Vilaro

Kampanie displayowe wymagają kompleksowego podejścia. Oznacza to, że nie wystarczy tylko stworzyć atrakcyjnej grafiki i wypuścić jej do sieci. Kluczowe jest precyzyjne zaplanowanie kampanii, rozważenie celów, wybranie odpowiednich kanałów i optymalizacja treści reklamy. To wszystko zapewnią Ci specjaliści Vilaro.

Obsługa Vilaro w zakresie reklam display obejmuje m.in.:

dedykowanego specjalistę SEM, który zapewnia bezpośredni kontakt oraz wsparcie merytoryczne w obszarze reklamy display

kompleksowe doradztwo w zakresie wymaganego budżetu, proponowanych grup odbiorców, wyglądu reklamy graficznej i jej głównych celów

pełne wdrożenie niezbędnej analityki, np. skonfigurowanie Google Tag Manager, Google Analytics 4, Google Ads, Google Merchant Center

analizę potencjału wybranych przez Ciebie fraz kluczowych oraz przygotowanie listy proponowanych przez nas słów wraz z ich priorytetem

dopasowaną strategię reklamową pod specyfikę display, która bazuje na Twoich indywidualnych celach biznesowych i potrzebach

kompleksowe projektowanie i bieżące optymalizowanie kampanii display – projektowanie nagłówków, treści i zasobów

atrakcyjne wizualnie grafiki, które są przygotowywane indywidualnie na potrzeby Twojej kampanii

comiesięczne raporty z prac wykonanych nad reklamą oraz stały monitoring aktualnych wyników

Dlaczego Vilaro?

Twoja firma zasługuje na najlepszy marketing. Pozwól więc, że zasilimy Twoją stronę dodatkowym ruchem z kampanii displayowych. Nasi specjaliści doskonale znają specyfikę tego typu reklam – wiedzą, co się sprawdza w danym przypadku, a co lepiej sobie odpuścić. Opowiedz nam o swoich celach i wyzwaniach biznesowych, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualnie dopasowaną strategię działania. Słuchamy, rozumiemy i doradzamy – tak właśnie działamy w Vilaro.

Nie zaproponujemy Ci usługi, która nie przyniesie dodatkowej wartości. Każdy nasz projekt analizujemy pod kątem potencjału płynącego z konkretnych rozwiązań. Naszym celem jest nie tylko dostarczenie usługi, ale również zrozumienie Twoich potrzeb i oczekiwań. Skorzystaj z naszej bezpłatnej konsultacji i dowiedz się, jak możemy wesprzeć Cię w rozwoju biznesu!

“Vilaro bardzo dobrze zrozumiało specyfikę naszego rynku. Zmiana kampanii oraz dobranie odpowiednich narzędzi wpłynęło na spodziewany wzrost konwersji. Należy podkreślić konsekwencję pracowników w tworzeniu strategii Google Ads oraz bardzo dużą wartość sugestii, które przyczyniły się do osiągnięcia efektów.”

~ Paweł Dzierżak, Dyrektor Camp Leaders Polska

“Stabilne wyniki sprzedażowe we Francji pozwoliły mi uruchamiać kolejne rynki dla produktów marki Jukki, które obecnie sprzedajemy w większości krajów europejskich. Polecam współpracę z Vilaro sklepom internetowym, które chcą sprzedawać więcej swoich produktów dzięki promocji w Google.”

~ Grzegorz Petruczynik, właściciel Jukki

 

Co mówią o nas klienci?

Co nas wyróżnia na rynku?

partnerskie podejście

Twoje zdanie jest dla nas ważne. Jak każdy dobry partner stawiamy na dialog i regularny kontakt. Zapewniamy również pełną transparentność działań, tak abyś nigdy nie musiał się niczego domyślać.

dedykowany specjalista

Każdy projekt jest obsługiwany przez przydzielonego specjalistę SEM. Masz z nim bezpośredni kontakt telefoniczny i mailowy. To on jest Twoim osobistym opiekunem, który odpowie na pytania lub rozwieje wątpliwości.

Wiele państw

Prowadzimy kampanie na wielu rynkach. Posiadamy doświadczenie w obsłudze zagranicznych projektów, więc dobrze znamy ich specyfikę. Obejmują one często największe europejskie państwa.

comiesięczny raport

Na początku każdego miesiąca dostaniesz raport z wykonanych przez nas prac oraz aktualnych wyników kampanii. Chcemy, żebyś był dobrze poinformowany na temat podejmowanych działań i ich efektów.

Optymalizacja i elastyczność

Wiemy, jak ważne jest szybkie reagowanie na zmieniającą się sytuację w Google Ads. Stale monitorujemy efektywność Twojej kampanii i dopasowujemy zmienne, by maksymalizować wyniki.

Pełna transparentność

Oprócz tego, że masz możliwość bieżącego monitoringu swojej kampanii na koncie Google Ads, zapewniamy comiesięczny raport zawierający podsumowanie prac z tego okresu. Uwzględniamy w nim także zakres prac zaplanowanych na kolejny miesiąc, dlatego zawsze wiesz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Każda kampania wyceniana jest przez nas indywidualnie. Jej koszt szacujemy na podstawie analizy wykonanej wcześniej przez specjalistę, dlatego opieramy się na realnej pracy przynoszącej efekty. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Doświadczenie w wielu branżach

Od wielu lat współpracujemy z klientami z różnych branż. Dlatego wiemy, jakich formatów reklamowych użyć w konkretnych przypadkach – np. co sprawdzi się lepiej, a z czego zrezygnować już na starcie. Znajomość mechanizmu ustalania wyniku jakości pozwala uzyskiwać wyższe pozycje przy niskich stawkach za kliknięcia.

Opieka i stały kontakt

Oprócz tego, że masz stały dostęp do wyników Twojej kampanii, możesz także zwrócić się do nas z każdym pytaniem i wątpliwością. Do projektu na stałe przypisany jest specjalista opiekun, który będzie wiedział, jak Ci pomóc. Rozmawiasz więc z osobą mającą styczność z Twoim biznesem każdego dnia.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony i potencjał wyszukiwania Twojego produktu. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania reklamowe. Konstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoimi działaniami reklamowymi. Ty opowiesz, na czym Ci zależy, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap prowadzenia reklamy w Google.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad pozyskaniem ruchu z płatnych wyników wyszukiwania. W odpowiedni sposób budujemy strukturę kampanii Google Ads (kampanie, grupy reklam, targetowanie, treści reklamowe, definiowanie odbiorców).

Efekty i optymalizacja

Mierzymy i analizujemy skuteczność poszczególnych reklam, aby zwiększać szansę na konwersję. Co miesiąc otrzymasz raport działań reklamowych Google z informacjami o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Krystian Tylec
Marketing Consultant

730 350 571
k.tylec@vilaro.pl
  Twoje dane są bezpieczne.