Prowadzenie bloga

Rozwijaj swój biznes dzięki jakościowym artykułom blogowym!

Dla kogo jest blogowanie?

Usługa prowadzenia bloga jest przeznaczona dla każdego, kto posiada swoją stronę lub sklep internetowy. Nie masz czasu na tworzenie angażujących artykułów? Szukasz profesjonalnego wsparcia w tym zakresie? Vilaro przychodzi z pomocą! Prowadzimy blogi, które pozwalają firmom wyróżnić się na konkurencyjnym rynku i budować trwałe relacje ze swoimi klientami.

Jeśli marzysz o rozwijaniu swojego biznesu i angażowaniu odbiorców, blogowanie jest niezastąpionym narzędziem, które może Ci w tym pomóc. Postaw na jakościowe artykuły, które wesprą Twoją pozycję w Google i jednocześnie dostarczą korzyść Twoim klientom – współpracuj ze specjalistami Vilaro.

Prowadzenie bloga grafika Vilaro

Dlaczego Twoja firma powinna mieć bloga?

Blog jest doskonałym miejscem do dzielenia się swoją wiedzą i pasją. Kryje się w nim jednak jeszcze o wiele większa siła. To platforma, która umożliwi Ci budowanie autorytetu swojej firmy w branży poprzez dostarczanie wartościowych i angażujących treści. Prowadzenie bloga pozwoli Ci także utrzymywać stały kontakt z Twoimi klientami, budując trwalsze relacje. Przyciągaj skuteczniej odbiorców i bądź o krok przed innymi!

Google docenia świeżą i oryginalną treść. Oznacza to, że regularne publikacje pomogą Twojej stronie awansować na wyższe pozycje w wynikach organicznych. Dzięki temu zainteresowany tematem użytkownik trafi prosto na Twojego bloga, zamiast do konkurencji. Powierz blogowanie specjalistom, którzy zadbają o jakościowe treści o wysokiej skuteczności.

Czy wiesz, że…

• 70% użytkowników woli zdobywać informacje z artykułów blogowych zamiast z tradycyjnych reklam,
• 68% osób uważa, że ​​blog na stronie internetowej dodaje jej wiarygodności,
• 71% klientów B2B przegląda treści blogowe podczas swojego procesu zakupowego.

Jak widać po statystykach, blogi stanowią dla użytkowników niezwykle cenne źródło informacji. Zarówno klienci B2C, jak i B2B chętnie sięgają po artykuły, które poruszają branżowe tematy. Nie ograniczaj zatem potencjału swojej firmy. Postaw na sprawdzone narzędzie biznesowe, jakim jest ciekawy i wartościowy blog!

Prowadzenie bloga przez Vilaro

Zastanawiasz się, jak zacząć pisać bloga? Nie masz wystarczająco dużo czasu na tworzenie jakościowych artykułów? Przychodzimy z pomocą! Pozwól, że zaopiekujemy się kompleksowo Twoim blogiem, tak aby niósł ze sobą prawdziwą wartość. Z naszą pomocą zaangażujesz swoich odbiorców i sprawisz, że chętniej będą odwiedzać Twoją stronę.

Co obejmuje usługa prowadzenia bloga? W Vilaro oferujemy m.in.:

bezpośredni kontakt i wsparcie ze strony dedykowanego specjalisty, który będzie koordynował całym procesem

planowanie publikacji blogowych z uwzględnieniem tematyki Twojej strony, potencjału fraz kluczowych, sezonowości oraz Twoich wskazówek

terminowe przygotowywanie jakościowych, merytorycznych i atrakcyjnych treści blogowych

wdrażanie artykułów na Twoją stronę z uwzględnieniem aspektów wizualnych i elementów UX

prowadzenie linkowania wewnętrznego pomiędzy artykułami blogowymi i innymi podstronami

doradztwo marketingowe dotyczące ewentualnych dodatkowych usług, które pomogą Ci rozwijać biznes

regularne monitorowanie pozycji Twojej strony w Google oraz comiesięczne raporty SEO z wykonanych prac

Dlaczego Vilaro?

Operujemy z lubelskiego biura, ale Ty możesz działać w dowolnym miejscu. Budujemy relacje oparte na zaufaniu i regularnym kontakcie. Naszą codzienną pracę opieramy na aktualnej wiedzy i wypracowanym know-how. Dzięki temu doskonale wiemy, które rozwiązania sprawdzą się w danym przypadku, a które z nich lepiej sobie odpuścić. Od lat współpracujemy z biznesami z różnych branż, więc poznaliśmy dobrze wiele tematów. Naszą pracą realnie wpłynęliśmy na rozwój setek biznesów. Postaw na jakościowe wsparcie marketingowe i ciesz się realnymi efektami.

Doskonale rozumiemy, jak ważną rolę na stronie pełni blog. Sami przykładamy do niego sporo uwagi. Jeśli chcesz, by stał się on Twoim skutecznym narzędziem biznesowym, powierz go w ręce specjalistów Vilaro. Opowiedz nam więcej o swoich potrzebach i priorytetach, a my zaplanujemy działania ukierunkowane bezpośrednio na rozwój Twojej firmy.

“Ważnym elementem rozwoju naszej marki jest strategia contentowa. Artykuły przygotowywane i publikowane przez specjalistów Vilaro są rzeczowe, a także skuteczne.”

~ Grzegorz Petruczynik, właściciel Jukki

“Współpraca z firmą Vilaro od samego początku układa się profesjonalnie. Raport przygotowany co miesiąc zawiera niezbędne wskaźniki, analizy, uwagi, które wskazują nasz kierunek rozwoju.”

~ Michał Woźniak, Wiceprezes Zarządu Spółki Elmax

 

Co mówią o nas klienci?

Co nas wyróżnia na rynku?

zrozumienie potrzeb

Twoje potrzeby są dla nas priorytetem. Chcemy wiedzieć, czego oczekujesz i jak możemy Ci pomóc. Nie narzucamy naszego zdania za wszelką cenę, dążymy do kompromisów. Wychodzimy również z inicjatywą, tak aby wesprzeć Cię w osiąganiu postawionych celów.

dedykowany specjalista

W Vilaro nie ma żadnych pośredników. Masz bieżący i bezpośredni kontakt ze swoim indywidualnym opiekunem, który jest odpowiedzialny za obsługę Twojego bloga. To on odpowie na Twoje wszystkie pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości.

wiedza
i know-how

Przez lata obecności na rynku zebraliśmy niezbędną wiedzę i wypracowaliśmy swoje know-how. Umiemy doradzać naszym klientom i proponować usługi, które będą dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Chcemy, abyś czuł realną wartość z naszej pracy.

przejrzysta umowa i koszty

Chcemy, żebyś był świadomy warunków naszej współpracy, dlatego stawiamy na przejrzystą umowę. Jeśli masz pytania do jakiegoś podpunktu, od razu Ci wszystko wyjaśnimy. Kwota abonamentu, którą ustalimy, jest całością kosztów, jakie poniesiesz za daną usługę.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty
 

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Sprawdzamy zawartość Twojej strony internetowej pod kątem contentowym i analizujemy jej widoczność. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania contentowe i skonstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie odpowiedzialny za Twój content. Ty opowiesz, na czym Ci zależy w budowaniu sfery content marketingowej, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap prac.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad lepszą widocznością Twojej strony! Wszystkie nasze propozycje będą z Tobą konsultowane. Możesz więc liczyć na kolejną rozmowę, podczas której specjalista opowie Ci o wszystkim.

Efekty i optymalizacja

Każdego miesiąca otrzymasz od nas raport działań. Znajdziesz w nim informacje o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań. Na podstawie bieżących wyników optymalizujemy działania, by poprawiać i udoskonalać strategię content marketingową.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Marketing Consultant

 

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl

   Twoje dane są bezpieczne.