SEO WooCommerce

Sprzedawaj więcej dzięki naszej strategii SEO dla sklepu na WooCommerce!

Dla kogo jest SEO WooCommerce?

Jeśli prowadzisz swój sklep internetowy na WooCommerce, ta usługa jest skierowana właśnie do Ciebie. Niezależnie od branży czy rozmiaru firmy, SEO to klucz do osiągania coraz lepszych wyników. Jest to rozwiązanie stworzone z myślą o tych, którzy pragną zdobyć przewagę nad konkurencją i maksymalizować swoje zyski.

Chcesz mądrze rozwijać swoją firmę e-commerce? Postaw na SEO WooCommerce i osiągaj konkretne cele biznesowe, które teraz być może wydają się niemożliwe do zrealizowania. Pozwól, że specjaliści Vilaro zadbają o Twoją widoczność w wyszukiwarce Google.

SEO woocommerce grafika Vilaro

Dlaczego warto pozycjonować sklep WooCommerce?

Wybierając WooCommerce, stawiasz na jedno z najbardziej elastycznych i sprawdzonych rozwiązań e-commerce na rynku. Jeśli chcesz jednak w pełni wykorzystać potencjał swojego sklepu, zadbaj o kompleksową strategię budowania jego widoczności. Zyskaj przewagę konkurencyjną i zacznij czerpać korzyści z SEO WooCommerce!

Dzięki wysokim pozycjom w Google przyciągniesz rzeszę nowych nabywców, co przełoży się na konsekwentne zwiększanie Twoich wyników sprzedażowych. Pozycjonowanie na WordPress to także dla Ciebie szansa na budowanie pozycji lidera w swojej branży. Dobrze wiesz, że Twój sklep na to zasługuje.

Czy wiesz, że…

• ponad 6,5 miliona stron internetowych jest obsługiwana przez WooCommerce,

• średnio 53% ruchu na stronach pochodzi z wyszukiwarki Google,

• na całym świecie istnieje ponad 26 milionów sklepów e-commerce.

Optymalizacja SEO dla WooCommerce uwzględnia zarówno wytyczne Google, jak i użyteczność dla użytkowników. Dzięki temu Twój sklep będzie prosty i intuicyjny w obsłudze. To wpływa nie tylko na pozytywne doświadczenie klienta, ale także zwiększa czas spędzony na Twojej stronie oraz poprawia konwersje. Realizuj swoje cele biznesowe z naszą strategią dla e-commerce!

Obsługujemy wszystkie systemy CMS sklepów
Dowiedz się więcej o wybranych poniżej!

Proces SEO dla WooCommerce w Vilaro

W pozycjonowaniu sklepów na WordPress czujemy się jak ryba w wodzie. Nasi specjaliści doskonale znają specyfikę i wymagania tego systemu. Powierz swoją stronę w najlepsze ręce – wspólnie zaplanujemy strategię rozwoju Twojego biznesu e-commerce.

Współpraca z Vilaro w obszarze SEO WooCommerce obejmuje m.in.:

bezpośrednią współpracę i regularny kontakt z doświadczonym specjalistą SEO

indywidualnie dopasowaną strategię SEO dla WooCommerce z uwzględnieniem Twoich priorytetów i celów biznesowych

pełną rozbudowę contentową wspierającą Twój e-commerce, z naciskiem na kategorie produktowe i kluczowe produkty

kompleksową obsługę programistyczną, zmiany strukturalne witryny, poprawę UX

kompletny proces link buildingowy z publikacjami zewnętrznymi na jakościowych portalach tematycznych

możliwość przygotowania contentu z promocji, nowej oferty lub publikacji sezonowych

aktualizacje witryny, dbanie o jej bezpieczeństwo, usuwanie bieżących błędów

comiesięczne raporty z wykonanymi pracami i bieżący monitoring pozycji w Google

Dlaczego Vilaro?

Na rynku działamy już od 2014 roku. Od tego czasu podążamy w ściśle określonym kierunku – marketingu w wyszukiwarce Google. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi, które dobrze znamy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Ci najwyższą jakość opieki. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze platformy WordPress. Wiemy, jak wykorzystać jej funkcje, abyś mógł cieszyć się wysokimi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Zrobimy to, w czym jesteśmy najlepsi – skutecznie zwiększymy Twoją sprzedaż. Wykorzystaj potencjał swojego biznesu i spraw, by klienci wybierali właśnie Twój sklep. Vilaro to sprawdzony partner biznesowy, buduj z nami firmę na solidnych fundamentach.

“Wyniki, które robi z nami Vilaro, to coś niesamowitego, jeśli chodzi o podniesienie ruchu na stronie oraz zdobywanie leadów.”

~ Paweł Brodzik, właściciel Fenbro

“Współpraca z firmą Vilaro od samego początku układa się profesjonalnie. Raport przygotowany co miesiąc zawiera niezbędne wskaźniki, analizy, uwagi, które wskazują nasz kierunek rozwoju.”

~ Michał Woźniak, Wiceprezes Zarządu Spółki Elmax

Co mówią o nas klienci?

Czym szczególnie wyróżniamy się na rynku?

partnerskie podejście

Chcemy zbudować z Tobą partnerską relację opartą na obustronnym zaufaniu. Zapewniamy bezpośredni kontakt z dedykowanym specjalistą, który czeka na Twoje wskazówki. Cenimy sobie regularny dialog, dzięki któremu wiemy, co możemy robić jeszcze lepiej.

opieka nad potrzebami

Jesteśmy dla klientów, nie klienci są dla nas. Chcemy zrozumieć Twoje potrzeby i zaplanować na ich podstawie indywidualną ścieżkę rozwoju Twojej firmy. Wychodzimy naprzeciw z pomocną dłonią i oferujemy idealnie dopasowane strategie.

szczerość i doradztwo

Wiemy, co zadziała, a co może się nie sprawdzić w Twoim przypadku. Dlatego zaproponujemy Ci tylko rozwiązania, które wniosą realną wartość. Doradzamy i rozprawiamy się z mitami na temat świadczonych przez nas usług. Chcemy, abyś był świadomy procesu i prowadzonych działań.

brak gotowych rozwiązań

Nie podążamy za gotowymi i oklepanymi schematami, które pozbawiają nas kontroli nad procesem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego nie posiadamy uniwersalnego cennika usług. Uwzględniamy Twoje cele biznesowe, tak aby móc zaprojektować najlepszy plan działania.

Optymalizacja i elastyczność

Z każdego etapu wyciągamy wnioski. Planujemy kolejne miesiące działań w oparciu o bieżące analizy projektu, by stale podnosić rezultaty. Na bieżąco monitorujemy Twoją stronę i jej efektywność – szukamy, testujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania.

Abonament to całość kosztów związanych z realizacją usługi

Projekty wyceniamy indywidualnie. Dzięki temu możemy skutecznie wdrażać niezbędne działania optymalizacyjne zgodne z Twoim budżetem. Nie dopłacasz do kwoty, która została ustalona przy podpisaniu umowy. W abonament wliczone są m.in. koszty tworzenia treści, praca programistów, linki i publikacje zewnętrzne.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Na naszej stronie nie znajdziesz cennika pozycjonowania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wyceniamy go na podstawie analizy wykonanej przez specjalistę. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Pozycjonujemy bez limitu fraz

Nie zawężamy się do pozycjonowania pod kilka fraz. Chcemy szeroko sprowadzać jakościowy ruch na Twoją stronę lub do Twojego sklepu, aby konwertował na nowe zapytania i sprzedaż – frazy long tail dają więcej okazji, by dotrzeć do Twoich odbiorców.

Opieka i stały kontakt

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że chcesz wiedzieć, co dzieje się na Twojej www. Dlatego rozmawiasz o niej z osobą, która bezpośrednio odpowiada za jej pozycjonowanie i jest Twoim indywidualnym opiekunem. Unikasz głuchego telefonu i niepotrzebnego przekazywania wiadomości.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony oraz jej widoczność w wyszukiwarce. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania optymalizacyjne i skonstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoim SEO. Ty opowiesz, na czym Ci zależy w pozycjonowaniu, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap optymalizacji.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad lepszą widocznością Twojej strony! Wszystkie nasze propozycje będą z Tobą konsultowane. Możesz więc liczyć na kolejną rozmowę, podczas której specjalista opowie Ci o wszystkim.

Efekty i optymalizacja

Każdego miesiąca otrzymasz od nas raport działań SEO. Znajdziesz w nim informacje o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań. Na podstawie bieżących wyników optymalizujemy działania, by poprawiać Twoją widoczność.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Marketing Consultant

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl  Twoje dane są bezpieczne.