SEM (PPC)

Zwiększymy Twoją sprzedaż za pomocą kampanii SEM i PPC!

Dla kogo są reklamy płatne?

Reklamy SEM i PPC są doskonałym narzędziem dla wszystkich, którzy pragną osiągnąć szybki i skuteczny wzrost widoczności swojej marki, przyciągnąć potencjalnych klientów i zwiększyć sprzedaż. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla przedsiębiorców oraz marketerów, którzy zdają sobie sprawę, że w dzisiejszym konkurencyjnym świecie online warto postawić na dywersyfikację działań.

Chcesz rozwijać swoją firmę w sposób mądry i kontrolowany? Kampanie SEM i PPC są właśnie dla Ciebie. Postaw na wysoką skuteczność reklam online i ciesz się realnymi efektami. Reklamuj się z doświadczonym zespołem Vilaro!

SEM Grafika Vilaro

Dlaczego SEM i PPC?

Jeśli szukasz sposobu na szybkie dotarcie do potencjalnych klientów, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Płatne reklamy to szansa na skuteczne promowanie Twojego biznesu online. Dzięki nim możesz precyzyjnie stargetować swoją grupę docelową, docierając do osób, które są aktualnie zainteresowane Twoimi produktami lub usługami. To oznacza, że reklamy PPC trafią dokładnie tam, gdzie trzeba i tym samym zwiększą Twoją konwersję.

Niezależnie od tego, czy jesteś lokalną firmą, czy międzynarodowym przedsiębiorstwem – kampanie PPC są sprawdzonym narzędziem, które pozwoli Ci realizować postawione cele biznesowe. Reklamy płatne dają przede wszystkim możliwość natychmiastowego wyeksponowania Twojej marki. To szczególnie ważne, jeśli potrzebujesz pilnie zwiększyć sprzedaż lub wypromować nowy produkt.

Czy wiesz, że…

• 75% użytkowników twierdzi, że płatne reklamy ułatwiają znalezienie tego, czego potrzebują,
• użytkownicy odwiedzający stronę z reklam PPC są o 50% bardziej skłonni do zakupu niż ci odwiedzający z wyników organicznych,
• 79% marketerów twierdzi, że reklamy PPC są niezwykle korzystne dla ich biznesu

Nie marnuj czasu na próby i błędy, które mogą Cię drogo kosztować. Z płatnymi reklamami masz pełną kontrolę nad budżetem oraz efektywnością kampanii. Specjaliści Vilaro doskonale znają mechanizmy rządzące reklamami na najpopularniejszych platformach internetowych. Postaw na profesjonalne wsparcie w zakresie SEM i PPC, dzięki któremu osiągniesz sukces, o jakim inni tylko marzą!

Proces SEM (PPC) w Vilaro

Robimy to, co umiemy najlepiej – oferujemy rozwiązania marketingowe, które realnie wpływają na rozwój firm. Pozwól, że nasi specjaliści SEM zaplanują dla Ciebie skuteczną kampanię reklamową, tak by wykorzystać Twój potencjał online. Twój biznes na to zasługuje.

Współpraca z Vilaro w obszarze SEM i PPC obejmuje m.in.:

dedykowanego specjalistę SEM, który zapewnia regularny kontakt telefoniczny i mailowy

kompleksowe doradztwo marketingowe w zakresie budżetu, grup odbiorców, typów kampanii reklamowych i celów

wdrożenie analityki, skonfigurowanie Google Tag Manager, Google Analytics 4, Google Ads, Google Merchant Center

analizę potencjału przygotowanych przez Ciebie słów kluczowych oraz dostarczenie proponowanych przez nas fraz wraz z ich priorytetem

indywidualnie dopasowaną strategię reklamową, która ukierunkowana jest bezpośrednio na rozwój Twojej firmy

kompleksowe wdrażanie i optymalizowanie kampanii reklamowych – projektowanie nagłówków, treści i zasobów

przygotowywanie atrakcyjnych wizualnie grafik na potrzeby Twoich reklam

bieżące monitorowanie wyników i regularny comiesięczny raport z prac wykonanych nad kampanią

Dlaczego Vilaro?

Specjalizujemy się w marketingu w wyszukiwarce Google oraz kampaniach performance marketingu. Od lat wspieramy w rozwoju firmy z wielu branż i różnych rynków – lokalnych, ogólnopolskim oraz zagranicznych. Branżę SEM znamy jak własną kieszeń. Doskonale wiemy, które rozwiązania sprawdzą się najlepiej w konkretnym przypadku. Bazujemy na sprawdzonych narzędziach, które stale eksplorujemy. Usługi dobieramy w sposób indywidualny, tak abyś czerpał z nich jak największą korzyść.

Opowiedz nam więcej o swoich potrzebach i celach. Wysłuchamy Cię i doradzimy. Rozumiemy, że masz swoje własne oczekiwania oraz priorytety. Dlatego wspólnie zaprojektujemy strategię SEM, która pomoże maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej firmy online. Postaw na doświadczony zespół i lata praktyki, reklamuj się z Vilaro!

“Vilaro bardzo dobrze zrozumiało specyfikę naszego rynku. Zmiana kampanii oraz dobranie odpowiednich narzędzi wpłynęło na spodziewany wzrost konwersji. Należy podkreślić konsekwencję pracowników w tworzeniu strategii Google Ads oraz bardzo dużą wartość sugestii, które przyczyniły się do osiągnięcia efektów.”

~ Paweł Dzierżak, Dyrektor Camp Leaders Polska

“Stabilne wyniki sprzedażowe we Francji pozwoliły mi uruchamiać kolejne rynki dla produktów marki Jukki, które obecnie sprzedajemy w większości krajów europejskich. Polecam współpracę z Vilaro sklepom internetowym, które chcą sprzedawać więcej swoich produktów dzięki promocji w Google.”

~ Grzegorz Petruczynik, właściciel Jukki

 

Co mówią o nas klienci?

Czym wyróżniamy się na rynku?

9 lat doświadczenia

Na rynku SEM działamy już od samego początku istnienia naszej firmy. Przez ten czas zebraliśmy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, które pozwalają nam zapewniać najwyższą jakość wsparcia marketingowego..

bezpośredni kontakt

W Vilaro stawiamy na regularny i bezpośredni kontakt. Zapewniamy wsparcie dedykowanego specjalisty SEM, który jest do Twojej dyspozycji. Odpowie na Twoje wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości.

kompleksowa reklama za granicą

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu kampanii w różnych państwach Europy. Nasze projekty obejmują zasięgiem największe rynki, które są dynamiczne oraz konkurencyjne.

pełna transparentność

Gwarantujemy stały wgląd w prowadzone przez nas kampanie na Twoim koncie Google Ads. Oprócz tego co miesiąc przygotowujemy raport z wykonanych przez nas prac i osiągniętych wyników.

Optymalizacja i elastyczność

Wiemy, jak ważne jest szybkie reagowanie na zmieniającą się sytuację w Google Ads. Stale monitorujemy efektywność Twojej kampanii i dopasowujemy zmienne, by maksymalizować wyniki.

Pełna transparentność

Oprócz tego, że masz możliwość bieżącego monitoringu swojej kampanii na koncie Google Ads, zapewniamy comiesięczny raport zawierający podsumowanie prac z tego okresu. Uwzględniamy w nim także zakres prac zaplanowanych na kolejny miesiąc, dlatego zawsze wiesz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Każda kampania wyceniana jest przez nas indywidualnie. Jej koszt szacujemy na podstawie analizy wykonanej wcześniej przez specjalistę, dlatego opieramy się na realnej pracy przynoszącej efekty. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Doświadczenie w wielu branżach

Od wielu lat współpracujemy z klientami z różnych branż. Dlatego wiemy, jakich formatów reklamowych użyć w konkretnych przypadkach – np. co sprawdzi się lepiej, a z czego zrezygnować już na starcie. Znajomość mechanizmu ustalania wyniku jakości pozwala uzyskiwać wyższe pozycje przy niskich stawkach za kliknięcia.

Opieka i stały kontakt

Oprócz tego, że masz stały dostęp do wyników Twojej kampanii, możesz także zwrócić się do nas z każdym pytaniem i wątpliwością. Do projektu na stałe przypisany jest specjalista opiekun, który będzie wiedział, jak Ci pomóc. Rozmawiasz więc z osobą mającą styczność z Twoim biznesem każdego dnia.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony i potencjał wyszukiwania Twojego produktu. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania reklamowe. Konstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoimi działaniami reklamowymi. Ty opowiesz, na czym Ci zależy, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap prowadzenia reklamy w Google.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad pozyskaniem ruchu z płatnych wyników wyszukiwania. W odpowiedni sposób budujemy strukturę kampanii Google Ads (kampanie, grupy reklam, targetowanie, treści reklamowe, definiowanie odbiorców).

Efekty i optymalizacja

Mierzymy i analizujemy skuteczność poszczególnych reklam, aby zwiększać szansę na konwersję. Co miesiąc otrzymasz raport działań reklamowych Google z informacjami o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Krystian Tylec
Marketing Consultant

 

730 350 571
k.tylec@vilaro.pl

   Twoje dane są bezpieczne.