SEO copywriting

Buduj swoją pozycję w Google dzięki treściom dostosowanym do SEO!

Dla kogo są treści SEO?

Szukasz sposobu na zwiększenie ruchu na swojej stronie? Chcesz, aby Twój sklep przyciągał więcej klientów? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość! SEO copywriting to usługa, która może diametralnie odmienić losy Twojego biznesu. Postaw na skuteczne treści i ciesz się wyższą pozycją w wyszukiwarce Google!

Niezależnie od branży czy rozmiaru Twojej firmy, treści SEO to sprawdzony sposób na budowanie widoczności w sieci i docieranie do szerokiego grona odbiorców. Nie odbieraj sobie tej szansy. Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia marketingowego Vilaro!

Copywriting grafika Vilaro

Dlaczego SEO copywriting?

SEO copywriting to sztuka łączenia wartościowej treści z optymalizacją pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu Twoja witryna może osiągnąć wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, docierając do większej liczby potencjalnych klientów. Starannie przygotowane treści przyciągają również uwagę czytelników, budując zaufanie i wzbogacając wizerunek Twojej marki.

Profesjonalny copywriting to Twoja szansa na zbudowanie obecności online, a my jesteśmy tu, aby Ci w tym pomóc. Pozwól swojej stronie błyszczeć w Google. Niech Twoje treści wyświetlają się na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania i przyciągają skutecznie zainteresowanych użytkowników. Słowa są potężnym narzędziem – wykorzystaj maksymalnie ich moc, osiągając założone cele.

Czy wiesz, że…

• 73% użytkowników przegląda posty na blogach,
• spersonalizowane wezwania do działania (CTA) mogą zwiększyć współczynnik konwersji nawet o 202%,
• 72% marketerów uważa tworzenie treści za najskuteczniejszą taktykę SEO.

Dobre treści stale zyskują na znaczeniu. Uwagę na nie zwracają nie tylko użytkownicy, ale również wyszukiwarka. Google promuje wysokiej jakości treści, tak by wyświetlały się na wyższych pozycjach. Zainwestuj zatem w SEO copywriting i zobacz, jak Twoja witryna zyskuje na popularności i przyciąga coraz większą liczbę klientów!

Proces SEO copywriting w Vilaro

W Vilaro od lat specjalizujemy się w usłudze pozycjonowania. Pozwól, że nasz SEO copywriter wesprze Twoją stronę jakościowymi treściami, które będą zarówno dopasowane do wytycznych wyszukiwarki, jak i przyjazne dla użytkowników.

Co obejmuje usługa SEO copywriting? W Vilaro oferujemy m.in.:

stałe wsparcie dedykowanego specjalisty SEO, który będzie czuwał nad przebiegiem procesu

regularne planowanie i aktualizowanie strategii treści bazującej na szerokiej analizie fraz kluczowych z Twojej branży

terminowe przygotowywanie treści zgodnych z zasadami SEO, które uwzględniają również UX

kompleksowe wdrażanie treści na Twoją stronę z uwzględnieniem ich atrakcyjności wizualnej

zadbanie o linkowanie wewnętrzne pomiędzy artykułami blogowymi i innymi podstronami

pełne doradztwo marketingowe w obszarze dodatkowych usług, które pomogą Ci rozwijać Twój biznes

regularne monitorowanie pozycji Twojej strony w Google oraz comiesięczne raporty z wykonanych prac

Dlaczego Vilaro?

SEO znamy jak własną kieszeń, działamy w tej branży już od 9 lat. Przez ten czas zebraliśmy doświadczenie na setkach projektów i wypracowaliśmy własne know-how. Nasze podejście opiera się na sprawdzonej wiedzy, obserwacji zmian w algorytmie Google i przede wszystkim pasji. Doskonale wiemy, jak tworzyć teksty, które przyciągają uwagę i generują jakościowy ruch. Treści od naszych SEO copywriterów przynoszą trwałe rezultaty i pozwalają budować silną markę online.

Rozumiemy, że każda strona jest inna, a jej właściciel ma indywidualne cele. Pozwól, że pomożemy Ci je osiągnąć za pomocą treści SEO. Opowiedz nam o swoich potrzebach – przygotujemy dla Ciebie dopasowaną strategię działania, która spełni Twoje oczekiwania. Razem osiągniemy sukces w pozyskiwaniu ruchu i konwersji na Twojej stronie internetowej.

“Ważnym elementem rozwoju naszej marki jest strategia contentowa. Artykuły przygotowywane i publikowane przez specjalistów Vilaro są rzeczowe, a także skuteczne.”

~ Grzegorz Petruczynik, właściciel Jukki

“Współpraca z firmą Vilaro od samego początku układa się profesjonalnie. Raport przygotowany co miesiąc zawiera niezbędne wskaźniki, analizy, uwagi, które wskazują nasz kierunek rozwoju.”

~ Michał Woźniak, Wiceprezes Zarządu Spółki Elmax

 

Co mówią o nas klienci?

Co nas wyróżnia na rynku?

indywidualne podejście

Rozumiemy, że każdy projekt ma swoje unikalne cele i potrzeby. Nie podchodzimy do tworzenia treści szablonowo. Zamiast tego rozmawiamy z Tobą, aby dowiedzieć się o Twoich potrzebach, a następnie przygotowujemy treści, które trafiają w sedno Twojej działalności

bezpośredni kontakt ze specjalistą

Zapewniamy bezpośredni i stały kontakt z dedykowanym specjalistą SEO. Możesz na bieżąco dzielić się z nim swoimi pomysłami, zmianami czy uwagami dotyczącymi treści. Nasz specjalista jest również dostępny, aby na bieżąco odpowiadać na Twoje pytania.

pełna transparentność

Stawiamy na otwartą i regularną komunikację. Informujemy Cię o etapach pracy oraz dajemy wgląd w przygotowane treści. Dzięki temu nigdy nie musisz się niczego domyślać. Chcemy być Twoim zaufanym partnerem biznesowym, dlatego budujemy relację na transparentności.

doświadczenie w branży

W SEO działamy już od 2014 roku. Pracowaliśmy na wielu projektach o zasięgu lokalnym, krajowym oraz zagranicznym. Wiemy, co dobrze zadziała w danym przypadku, a co lepiej sobie odpuścić. Potrafimy Ci doradzić, tak abyś mógł czerpać jak największą wartość z wybranej usługi

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty
 

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Sprawdzamy zawartość Twojej strony internetowej pod kątem contentowym i analizujemy jej widoczność. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania contentowe i skonstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie odpowiedzialny za Twój content. Ty opowiesz, na czym Ci zależy w budowaniu sfery content marketingowej, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap prac.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad lepszą widocznością Twojej strony! Wszystkie nasze propozycje będą z Tobą konsultowane. Możesz więc liczyć na kolejną rozmowę, podczas której specjalista opowie Ci o wszystkim.

Efekty i optymalizacja

Każdego miesiąca otrzymasz od nas raport działań. Znajdziesz w nim informacje o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań. Na podstawie bieżących wyników optymalizujemy działania, by poprawiać i udoskonalać strategię content marketingową.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Marketing Consultant

 

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl

   Twoje dane są bezpieczne.