Reklama na YouTube

Zwiększ atrakcyjność swojej marki dzięki reklamie wideo na YouTube!

Dla kogo jest reklama na YouTube?

YouTube jest miejscem, w którym użytkownicy spędzają codziennie mnóstwo czasu – szukając rozrywki, edukacji, informacji czy inspiracji. Reklamy w tym serwisie stanowią więc wyjątkową okazję dla każdego, kto pragnie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców w sposób skuteczny i przyciągający uwagę. Celem tego typu kampanii może być sprzedaż, pozyskanie potencjalnych klientów, generowanie ruchu w witrynie czy zwiększenie świadomości marki.

Jak widzisz, reklamy na YouTube oferują wiele różnych możliwości. Jeśli zależy Ci więc na realnych wynikach oraz skutecznym wyróżnieniu się na tle konkurencji, reklama w formie wideo jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Wykorzystaj maksymalnie potencjał swojej firmy i docieraj do ściśle określonych użytkowników!

Reklama video na Youtube grafika Vilaro

Dlaczego warto korzystać z reklamy na YouTube?

Reklama wideo Google Ads umożliwia przede wszystkim skuteczne docieranie do użytkowników korzystających z serwisu YouTube oraz sieci partnerów Google. Dzięki temu zyskujesz ogromną szansę, aby skutecznie dotrzeć do tysięcy lub nawet milionów potencjalnych klientów. Kampanie kierowane mogą być na konkretne słowa kluczowe, tematy lub lokalizacje. Masz więc pełną kontrolę nad tym, komu będą one wyświetlane.

YouTube oferuje różnorodne formaty reklamowe, m.in. reklamy możliwe do pominięcia, niemożliwe do pominięcia czy bumpery reklamowe. Bez względu na to, jaki rodzaj wybierzesz, serwis ten daje Ci możliwość personalizacji oraz odpowiedniego przygotowania kreacji wideo. Co ważne, system Google Ads zapewnia również stały dostęp do budżetu oraz wyników. Dzięki temu doskonale wiesz, ile wydajesz oraz czy przekłada się to na założoną skuteczność. Skorzystaj z tej sprawdzonej metody promocji i osiągnij swoje cele biznesowe!

Czy wiesz, że…

• blisko 28 mln Polaków korzysta z serwisu YouTube,
• 60% respondentów zgadza się, że reklamy w YouTube są bardziej trafne, niż reklamy w telewizji,
70% odbiorców dokonało zakupu po zobaczeniu marki w YouTube.

Wykorzystaj potencjał swojego biznesu dzięki jednemu z najpopularniejszych serwisów internetowych na świecie. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z promocją online, czy jesteś bardziej doświadczonym marketerem – reklamy na YouTube zapewnią Ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby osiągnąć wymarzony sukces.

Kampania na YouTube prowadzona przez Vilaro

W Vilaro od lat prowadzimy kampanie oparte na systemie Google Ads. Nasi specjaliści dobrze znają specyfikę reklamy wideo, dzięki czemu zapewniają najwyższą jakości opieki. Pozwól, że zadbamy o promocję Twojej firmy online i przygotujemy dla Ciebie kompleksowy plan działania.

Obsługa Vilaro w zakresie YouTube Ads obejmuje m.in.:

dedykowanego specjalistę SEM, który gwarantuje bezpośredni kontakt telefoniczny i mailowy oraz wsparcie merytoryczne w obszarze systemu Google Ads

analizę kondycji Twojego konta reklamowego, przegląd dostępnych danych oraz wdrożenie zmian w ustawieniach pod specyfikę reklamy wideo

kompleksowe doradztwo w zakresie wymaganego budżetu, grup docelowych, formy reklamy i głównych celów

wdrożenie niezbędnej analityki, skonfigurowanie kont Google Tag Manager, Google Analytics 4, Google Ads, Google Merchant Center

kompleksową strategię reklamową dostosowaną pod specyfikę reklamy na YouTube, która wspiera Twoje indywidualne cele i priorytety

wdrożenie dostarczonych zasobów wideo oraz kompleksowe przygotowanie nagłówków, treści i innych elementów reklamy

bieżący nadzór i optymalizowanie kampanii w celu uzyskiwania jak najlepszych efektów

comiesięczne raporty z wykonanych przez nas prac oraz stały monitoring wyników kampanii

Dlaczego Vilaro?

Serwis YouTube niesie ze sobą ogromny potencjał – a w Vilaro doskonale wiemy, jak go wykorzystać. Od lat prowadzimy projekty, które wykorzystują format reklamy wideo. System Google Ads nie kryje przed nami tajemnic. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko dostarczać najwyższą jakość usług, ale także doradzać i edukować. Jesteśmy świadomi, co sprawdzi się w konkretnym przypadku, a co lepiej sobie odpuścić. Masz więc pewność, że zaproponujemy Ci rozwiązanie, które przyniesie Ci realną korzyść. Jeśli masz ochotę sięgnąć po więcej, jesteśmy gotowi do działania.

Prowadzimy projekty o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim oraz zagranicznym. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny – na naszej stronie nie znajdziesz czegoś takiego jak uniwersalny cennik reklam na YouTube. Potrzebny budżet dostosowujemy do konkretnych potrzeb oraz możliwości. Opowiedz nam więcej o swojej firmie i celach biznesowych. Na tej podstawie zaplanujemy dla Ciebie dopasowaną strategię ukierunkowaną bezpośrednio na Twój rozwój.

“Vilaro bardzo dobrze zrozumiało specyfikę naszego rynku. Zmiana kampanii oraz dobranie odpowiednich narzędzi wpłynęło na spodziewany wzrost konwersji. Należy podkreślić konsekwencję pracowników w tworzeniu strategii Google Ads oraz bardzo dużą wartość sugestii, które przyczyniły się do osiągnięcia efektów.”

~ Paweł Dzierżak, Dyrektor Camp Leaders Polska

“Stabilne wyniki sprzedażowe we Francji pozwoliły mi uruchamiać kolejne rynki dla produktów marki Jukki, które obecnie sprzedajemy w większości krajów europejskich. Polecam współpracę z Vilaro sklepom internetowym, które chcą sprzedawać więcej swoich produktów dzięki promocji w Google.”

~ Grzegorz Petruczynik, właściciel Jukki

 

Co mówią o nas klienci?

Co nas wyróżnia na rynku?

doświadczenie na rynku

Jako agencja marketingowa działamy na rynku już od 2014 roku. Z systemem Google Ads jesteśmy związani od samego początku istnienia. Zebraliśmy doświadczenie na setkach projektów, wśród których znalazły się także te oparte na formatach wideo.

bezpośredni kontakt ze specjalistą

W Vilaro nie ma żadnych pośredników, którzy przekazują Twoje wiadomości. Masz stały i bezpośredni kontakt ze swoim osobistym opiekunem, który zajmuje się kompleksowo Twoimi kampaniami. Dzięki temu jesteś na bieżąco z postępem prac.

partnerskie podejście

Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym. Liczymy się z Twoim zdaniem i potrzebami. Stawiamy na regularny dialog, który jest dla nas jednocześnie niezwykle cenną wskazówką. Współpracując z Vilaro, jesteś zawsze dobrze poinformowany i nie musisz się niczego domyślać.

wychodzenie z inicjatywą

Przejmujemy całkowitą inicjatywę w opiece nad Twoimi kampaniami reklamowymi. Nie musisz samodzielnie kontrolować każdego kroku lub martwić się postępami. Stale szukamy najlepszych rozwiązań, wprowadzamy optymalizacje i eliminujemy problemy.

Optymalizacja i elastyczność

Wiemy, jak ważne jest szybkie reagowanie na zmieniającą się sytuację w Google Ads. Stale monitorujemy efektywność Twojej kampanii i dopasowujemy zmienne, by maksymalizować wyniki.

Pełna transparentność

Oprócz tego, że masz możliwość bieżącego monitoringu swojej kampanii na koncie Google Ads, zapewniamy comiesięczny raport zawierający podsumowanie prac z tego okresu. Uwzględniamy w nim także zakres prac zaplanowanych na kolejny miesiąc, dlatego zawsze wiesz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Każda kampania wyceniana jest przez nas indywidualnie. Jej koszt szacujemy na podstawie analizy wykonanej wcześniej przez specjalistę, dlatego opieramy się na realnej pracy przynoszącej efekty. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Doświadczenie w wielu branżach

Od wielu lat współpracujemy z klientami z różnych branż. Dlatego wiemy, jakich formatów reklamowych użyć w konkretnych przypadkach – np. co sprawdzi się lepiej, a z czego zrezygnować już na starcie. Znajomość mechanizmu ustalania wyniku jakości pozwala uzyskiwać wyższe pozycje przy niskich stawkach za kliknięcia.

Opieka i stały kontakt

Oprócz tego, że masz stały dostęp do wyników Twojej kampanii, możesz także zwrócić się do nas z każdym pytaniem i wątpliwością. Do projektu na stałe przypisany jest specjalista opiekun, który będzie wiedział, jak Ci pomóc. Rozmawiasz więc z osobą mającą styczność z Twoim biznesem każdego dnia.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony i potencjał wyszukiwania Twojego produktu. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania reklamowe. Konstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoimi działaniami reklamowymi. Ty opowiesz, na czym Ci zależy, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap prowadzenia reklamy w Google.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad pozyskaniem ruchu z płatnych wyników wyszukiwania. W odpowiedni sposób budujemy strukturę kampanii Google Ads (kampanie, grupy reklam, targetowanie, treści reklamowe, definiowanie odbiorców).

Efekty i optymalizacja

Mierzymy i analizujemy skuteczność poszczególnych reklam, aby zwiększać szansę na konwersję. Co miesiąc otrzymasz raport działań reklamowych Google z informacjami o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Krystian Tylec
Marketing Consultant

730 350 571
k.tylec@vilaro.pl
  Twoje dane są bezpieczne.