SEO

Zwiększ widoczność swojej firmy w Google!

Dlaczego SEO?

Masz stronę internetową, ale brakuje wystarczającej ilości ruchu, żeby pozyskać nowych klientów? Chcesz, żeby odbiorcy trafiali do Twojego sklepu internetowego zamiast do konkurencji? Pozwól, że nasi specjaliści SEO zajmą się analizą potencjału Twojej branży w wyszukiwarce Google i przygotują efektywną strategię pozycjonowania. 

Dlaczego Google to właściwy kierunek rozwoju biznesu online?

 • 97% osób polskich internautów korzysta z wyszukiwarki Google,
 • średnio 40% odwiedzin na stronie pochodzi z wyszukiwarki Google,
 • 60% zapytań w wyszukiwarce kończy się na pierwszej stronie wyników.

W Vilaro opieramy działania na bieżącej wiedzy i obserwacji algorytmu Google. Każdy element strony internetowej analizujemy pod kątem użyteczności dla odbiorcy. O procesie pozycjonowania myślimy długoterminowo. Systematyczne działania i reagowanie w czasie rzeczywistym to najlepsza strategia na pozycjonowanie Twojej strony internetowej.

SEO grafika Vilaro

Czym szczególnie wyróżniamy się na rynku?

bezpośredni kontakt ze specjalistą

Gwarantujemy bezpośredni kontakt ze specjalistą odpowiedzialnym za widoczność Twojej strony internetowej w Google – Twoim osobistym opiekunem. Bez pośredników i przekazywania wiadomości.

pełna optymalizacja serwisu

Pozycjonowanie w Vilaro to kompletna usługa – od analizy i audytu, po pełne wdrożenie zmian optymalizacyjnych na Twojej stronie. Nie musisz więc szukać kolejnych wykonawców.

brak dodatkowych kosztów

Kwota abonamentu obejmuje wszystkie koszty związane z realizacją usługi. Projekty wyceniamy indywidualnie. Dzięki temu możemy skutecznie wdrażać niezbędne działania optymalizacyjne zgodne z Twoim budżetem.

Dlaczego Vilaro?

Optymalizacja i elastyczność

Z każdego etapu wyciągamy wnioski. Planujemy kolejne miesiące działań w oparciu o bieżące analizy projektu, by stale podnosić rezultaty. Na bieżąco monitorujemy Twoją stronę i jej efektywność – szukamy, testujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania.

Abonament to całość kosztów związanych z realizacją usługi

Projekty wyceniamy indywidualnie. Dzięki temu możemy skutecznie wdrażać niezbędne działania optymalizacyjne zgodne z Twoim budżetem. Nie dopłacasz do kwoty, która została ustalona przy podpisaniu umowy. W abonament wliczone są m.in. koszty tworzenia treści, praca programistów, linki i publikacje zewnętrzne.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Na naszej stronie nie znajdziesz cennika pozycjonowania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wyceniamy go na podstawie analizy wykonanej przez specjalistę. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Pozycjonujemy bez limitu fraz

Nie zawężamy się do pozycjonowania pod kilka fraz. Chcemy szeroko sprowadzać jakościowy ruch na Twoją stronę lub do Twojego sklepu, aby konwertował na nowe zapytania i sprzedaż – frazy long tail dają więcej okazji, by dotrzeć do Twoich odbiorców.

Opieka i stały kontakt

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że chcesz wiedzieć, co dzieje się na Twojej www. Dlatego rozmawiasz o niej z osobą, która bezpośrednio odpowiada za jej pozycjonowanie i jest Twoim indywidualnym opiekunem. Unikasz głuchego telefonu i niepotrzebnego przekazywania wiadomości.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony oraz jej widoczność w wyszukiwarce. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania optymalizacyjne i skonstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoim SEO. Ty opowiesz, na czym Ci zależy w pozycjonowaniu, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap optymalizacji.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad lepszą widocznością Twojej strony! Wszystkie nasze propozycje będą z Tobą konsultowane. Możesz więc liczyć na kolejną rozmowę, podczas której specjalista opowie Ci o wszystkim.

Efekty i optymalizacja

Każdego miesiąca otrzymasz od nas raport działań SEO. Znajdziesz w nim informacje o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań. Na podstawie bieżących wyników optymalizujemy działania, by poprawiać Twoją widoczność.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Marketing Consultant

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl
  Twoje dane są bezpieczne.