SEO

Pozyskujemy klientów z wykorzystaniem Google!

Dla kogo jest pozycjonowanie?

Usługi SEO przeznaczone są dla każdego, kto ma swoją stronę WWW. Niezależnie od tego, czy posiadasz sklep internetowy, czy prowadzisz lokalny biznes – pozycjonowanie pomoże Ci skutecznie rozwijać firmę. Dlaczego? Ponieważ obecnie zdecydowana większość osób stawia na poszukiwanie produktów i usług online. W związku z tym bez względu na to, co oferujesz, Twoja widoczność w wynikach wyszukiwania jest kluczowa.

Jeśli zależy Ci na skutecznym dotarciu do potencjalnych klientów, postaw na pozycjonowanie w Google. Niezależnie od branży, rozmiaru firmy czy celów, optymalizacja SEO jest na wyciągnięcie ręki dla każdego, kto chce wykorzystać potencjał internetu. Nie trać czasu i wybierz profesjonalne wsparcie marketingowe Vilaro. 

SEO grafika Vilaro

Dlaczego SEO?

Odpowiedź jest prosta – optymalizacja strony internetowej pozwoli Ci generować więcej jakościowego ruchu, który przełoży się na poprawę Twoich wyników sprzedażowych. Dlaczego miałbyś hamować rozwój swojego biznesu, skoro masz możliwość w pełni wykorzystać jego potencjał? Postaw na kompleksowe pozycjonowanie strony i bądź o krok przed konkurencją!

Im wyższe miejsce zajmujesz w wynikach wyszukiwania, tym większa szansa, że użytkownicy wejdą właśnie na Twoją stronę. Pamiętaj – SEO to inwestycja nie tylko w widoczność, ale także w sukces Twojej firmy. Pozwól zatem swojej stronie błyszczeć na pierwszych pozycjach w Google, przyciągając skuteczniej klientów i osiągając postawione cele biznesowe.

Czy wiesz, że…

• ponad 96% polskich internautów korzysta z wyszukiwarki Google,
• średnio 53% odwiedzin na stronach pochodzi z wyszukiwarki Google,
• SEO generuje o 1000% większy ruch na stronach niż organiczne media społecznościowe.

Google to jeden z najlepszych kierunków rozwoju biznesu online. Dlaczego? Ponieważ jest najpopularniejszą wyszukiwarką na świecie, w której użytkownicy dokonują miliardów zapytań każdego dnia. Jeśli Twoja firma nie jest widoczna w organicznych wynikach wyszukiwania, tracisz nie tylko potencjalnych klientów, ale także zmniejszasz swoją konkurencyjność na rynku.

Proces SEO w Vilaro

Twoja firma zasługuje na najlepszy marketing. Pozwól, że nasi specjaliści SEO zajmą się analizą potencjału Twojej branży w wyszukiwarce Google i przygotują dla Ciebie efektywną strategię pozycjonowania.

Współpraca z Vilaro w obszarze SEO obejmuje m.in.:

dedykowanego specjalistę, z którym masz ciągły kontakt telefoniczny, mailowy lub na żywo

kompleksową strategię działań SEO uwzględniającą grupy użytkowników, do których chcesz docierać

pełną rozbudowę contentową podstron ofertowych oraz sekcji blogowej

obsługę programistyczną oraz zmiany strukturalne witryny

kompleksowe wdrażanie zmian na stronie i poprawę witryny pod kątem UX

proces link buildingowy z publikacjami zewnętrznymi na jakościowych portalach

aktualizowanie Twojej strony, dbanie o jej bezpieczeństwo i usuwanie bieżących błędów

comiesięczne raporty z wynikami oraz regularny monitoring pozycji w Google

Dlaczego Vilaro?

Jako agencja SEO działamy już od 9 lat. Naszą codzienną pracę opieramy na doświadczeniu, aktualnej wiedzy i obserwacji algorytmu Google. Każdy element strony internetowej analizujemy pod kątem użyteczności dla odbiorcy. O procesie SEO myślimy długoterminowo. Systematyczne działania i reagowanie w czasie rzeczywistym to najlepsza strategia na pozycjonowanie Twojej strony internetowej.

Wspieramy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa działające na rynku lokalnym, ogólnopolskim oraz zagranicznym. Nie podążamy za gotowymi rozwiązaniami. Opowiedz o swoich potrzebach i celach, a my przygotujemy dla Ciebie dopasowaną strategię działania.

“Wyniki, które robi z nami Vilaro, to coś niesamowitego, jeśli chodzi o podniesienie ruchu na stronie oraz zdobywanie leadów.”

~ Paweł Brodzik, właściciel Fenbro

“Współpraca z firmą Vilaro od samego początku układa się profesjonalnie. Raport przygotowany co miesiąc zawiera niezbędne wskaźniki, analizy, uwagi, które wskazują nasz kierunek rozwoju.”

~ Michał Woźniak, Wiceprezes Zarządu Spółki Elmax

 

Co mówią o nas klienci?

Czym szczególnie wyróżniamy się na rynku?

bezpośredni kontakt ze specjalistą

Gwarantujemy Ci bezpośredni kontakt ze specjalistą odpowiedzialnym za widoczność Twojej strony internetowej w Google – Twoim osobistym opiekunem. Bez żadnych pośredników i przekazywania wiadomości.

pełna optymalizacja serwisu

Pozycjonowanie w Vilaro to kompletna usługa – od analizy i audytu, po pełne wdrożenie zmian optymalizacyjnych na Twojej stronie. Nie musisz więc szukać kolejnych wykonawców. Zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie SEO.

brak dodatkowych kosztów

Kwota abonamentu obejmuje wszystkie koszty związane z realizacją usługi. Każdy projekty wyceniamy indywidualnie. Dzięki temu możemy skutecznie wdrażać niezbędne działania optymalizacyjne zgodne z Twoim budżetem.

comiesięczny raport SEO

Współpracując z Vilaro, nie musisz się niczego domyślać. Co miesiąc otrzymasz raport, w którym znajdziesz informacje na temat wykonanych prac i aktualnych wyników. Uwzględniamy w nim też działania zaplanowane na kolejny miesiąc, dlatego zawsze wiesz, czego możesz się spodziewać.

Optymalizacja i elastyczność

Z każdego etapu wyciągamy wnioski. Planujemy kolejne miesiące działań w oparciu o bieżące analizy projektu, by stale podnosić rezultaty. Na bieżąco monitorujemy Twoją stronę i jej efektywność – szukamy, testujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania.

Abonament to całość kosztów związanych z realizacją usługi

Projekty wyceniamy indywidualnie. Dzięki temu możemy skutecznie wdrażać niezbędne działania optymalizacyjne zgodne z Twoim budżetem. Nie dopłacasz do kwoty, która została ustalona przy podpisaniu umowy. W abonament wliczone są m.in. koszty tworzenia treści, praca programistów, linki i publikacje zewnętrzne.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Na naszej stronie nie znajdziesz cennika pozycjonowania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wyceniamy go na podstawie analizy wykonanej przez specjalistę. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Pozycjonujemy bez limitu fraz

Nie zawężamy się do pozycjonowania pod kilka fraz. Chcemy szeroko sprowadzać jakościowy ruch na Twoją stronę lub do Twojego sklepu, aby konwertował na nowe zapytania i sprzedaż – frazy long tail dają więcej okazji, by dotrzeć do Twoich odbiorców.

Opieka i stały kontakt

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że chcesz wiedzieć, co dzieje się na Twojej www. Dlatego rozmawiasz o niej z osobą, która bezpośrednio odpowiada za jej pozycjonowanie i jest Twoim indywidualnym opiekunem. Unikasz głuchego telefonu i niepotrzebnego przekazywania wiadomości.

 
 
 

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty
 

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony oraz jej widoczność w wyszukiwarce. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania optymalizacyjne i skonstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoim SEO. Ty opowiesz, na czym Ci zależy w pozycjonowaniu, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap optymalizacji.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad lepszą widocznością Twojej strony! Wszystkie nasze propozycje będą z Tobą konsultowane. Możesz więc liczyć na kolejną rozmowę, podczas której specjalista opowie Ci o wszystkim.

Efekty i optymalizacja

Każdego miesiąca otrzymasz od nas raport działań SEO. Znajdziesz w nim informacje o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań. Na podstawie bieżących wyników optymalizujemy działania, by poprawiać Twoją widoczność.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Senior Marketing Consultant

 

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl

   Twoje dane są bezpieczne.