SEO e-commerce

Zwiększymy sprzedaż Twojego sklepu internetowego!

Dla kogo jest SEO e-commerce?

Szukasz sposobu na zwiększenie rozpoznawalności swojego sklepu internetowego? Chcesz, aby docierał on do szerokiej grupy potencjalnych klientów? W takim razie pozycjonowanie e-commerce jest dla Ciebie! Postaw na kompleksowe wsparcie marketingowe, które przełoży się na lepsze wyniki sprzedażowe Twojego sklepu. 

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym przedsiębiorcą, czy właścicielem dużej firmy e-commerce – pozycjonowanie sklepu internetowego ma ogromne znaczenie dla rozwoju Twojej marki. Jeśli pragniesz osiągnąć sukces w branży e-handlu, strategia SEO jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wykorzystaj maksymalnie potencjał swojego biznesu i bądź o krok przed swoją konkurencją! 

SEO e-commerce grafika Vilaro

Dlaczego warto pozycjonować sklep internetowy?

Google to jedno z pierwszych miejsc, w którym użytkownicy szukają informacji o produktach. Wysoka pozycja w organicznych wynikach wyszukiwania to szansa na wzrost konkurencyjności Twojego sklepu i zwiększenie ruchu. Dzięki kompleksowej strategii SEO e-commerce Twój biznes zyska również stabilne i jakościowe źródło klientów.

Ważną zaletą pozycjonowania e-commerce jest również możliwość skalowania. Wraz z uzyskiwaniem coraz lepszych wyników możesz zwiększać stopniowo swój budżet marketingowy lub rozszerzać działalność na kolejne obszary. Dzięki temu jesteś w stanie rozwijać swój biznes w sposób bezpieczny i przemyślany.

Czy wiesz, że…

w Polsce działa ponad 60 000 sklepów e-commerce,

• 79% polskich internautów dokonało chociaż raz zakupów online,

• 43% ruchu na e-commerce pochodzi z bezpłatnych wyników wyszukiwania Google.

Obecnie handel przenosi się do świata online. Bardzo dobrze widać to po statystykach – z miesiąca na miesiąc przybywa coraz więcej biznesów e-commerce. Oznacza to, że Twoja konkurencja w Google stale rośnie. Pozycjonowanie sklepu internetowego to dla Ciebie szansa na docieranie do odpowiednich użytkowników, we właściwym momencie. Nie trać takiej okazji, wykorzystaj potencjał swojego biznesu!

Obsługujemy wszystkie systemy CMS sklepów
Dowiedz się więcej o wybranych poniżej!

Proces SEO dla e-commerce w Vilaro

W Vilaro zapewniamy kompleksową obsługę SEO dla e-commerce. Nasi specjaliści bazują na doświadczeniu, aktualnej wiedzy i bieżącej obserwacji algorytmu Google. Zdobywaj z nami najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania – Twój sklep na to zasługuje.

Co obejmuje współpraca w obszarze pozycjonowania sklepu internetowego?

Vilaro oferuje m.in.:

stały kontakt z dedykowanym specjalistą drogą mailową, telefoniczną oraz fizycznie

kompleksową strategię pozycjonowania Twojego sklepu internetowego z planem działań na najbliższe miesiące

pełne wsparcie contentowe w obszarze bloga, publikacji sezonowych, kategorii produktowych i kluczowych produktów

obsługę programistyczną wraz ze zmianami strukturalnymi w witrynie sklepu internetowego

pełną obsługę wdrożeniową oraz poprawę witryny pod kątem UX

kompleksowy link building z artykułami publikowanymi na wysokiej jakości portalach tematycznych

analizę zachowania użytkowników odwiedzających Twój sklep internetowy

comiesięczne raporty z wykonanych prac i bieżący monitoring pozycji w Google

Dlaczego Vilaro?

Jako agencja marketingowa Vilaro działamy na rynku już od 9 lat. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów internetowych. Naszą silną stroną jest wiedza i know-how, które wypracowaliśmy podczas setek projektów. Oferujemy kompleksową obsługę SEO e-commerce, również na rynkach zagranicznych. O procesie pozycjonowania myślimy długoterminowo, nie podążamy za gotowymi rozwiązaniami, które pozbawiają nas kontroli.

Wybierając Vilaro, stawiasz na staranne wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Jeśli zależy Ci na mądrym i przemyślanym rozwoju swojego e-commerce, z chęcią Ci w tym pomożemy. Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania – na ich podstawie ustalimy indywidualny plan działania.

“Wyniki, które robi z nami Vilaro, to coś niesamowitego, jeśli chodzi o podniesienie ruchu na stronie oraz zdobywanie leadów.”

~ Paweł Brodzik, właściciel Fenbro

“Współpraca z firmą Vilaro od samego początku układa się profesjonalnie. Raport przygotowany co miesiąc zawiera niezbędne wskaźniki, analizy, uwagi, które wskazują nasz kierunek rozwoju.”

~ Michał Woźniak, Wiceprezes Zarządu Spółki Elmax

 

Co mówią o nas klienci?

Czym szczególnie wyróżniamy się na rynku?

bezpośredni kontakt ze specjalistą

Współpraca z Vilaro opiera się na stałym kontakcie – mailowym, telefonicznym, a w razie potrzeby również twarzą w twarz. Wsparcia udzieli Ci dedykowany specjalista odpowiedzialny za budowanie widoczności Twojego sklepu internetowego.

zrozumienie Twoich potrzeb

Już podczas pierwszej rozmowy chcemy poznać Twój biznes. Gdy opowiesz nam więcej o swoich potrzebach i celach, będziemy w stanie wyznaczyć konkretny plan działania. Dialog jest dla nas najlepszą wskazówką, jak możemy wesprzeć Twój e-commerce.

kompleksowa obsługa SEO e-commerce

Pozycjonowanie sklepu internetowego w Vilaro obejmuje kompleksowy zestaw działań. Od analizy, przez optymalizacje techniczne i contentowe, po pomiar wyników. Uwzględniamy również sezonowość sklepu, dbamy o elementy wpływające na konwersję czy badamy potencjał danych kategorii produktowych.

pełna transparentność

Stawiamy na pełną transparentność naszych działań. Nie musisz się niczego domyślać – przejrzysta umowa z krótkim okresem wypowiedzenia, comiesięczne raporty z wykonanych prac, brak ukrytych kosztów. Jako Twój partner biznesowy chcemy uniknąć niejasności.

Optymalizacja i elastyczność

Z każdego etapu wyciągamy wnioski. Planujemy kolejne miesiące działań w oparciu o bieżące analizy projektu, by stale podnosić rezultaty. Na bieżąco monitorujemy Twoją stronę i jej efektywność – szukamy, testujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania.

Abonament to całość kosztów związanych z realizacją usługi

Projekty wyceniamy indywidualnie. Dzięki temu możemy skutecznie wdrażać niezbędne działania optymalizacyjne zgodne z Twoim budżetem. Nie dopłacasz do kwoty, która została ustalona przy podpisaniu umowy. W abonament wliczone są m.in. koszty tworzenia treści, praca programistów, linki i publikacje zewnętrzne.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Na naszej stronie nie znajdziesz cennika pozycjonowania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wyceniamy go na podstawie analizy wykonanej przez specjalistę. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Pozycjonujemy bez limitu fraz

Nie zawężamy się do pozycjonowania pod kilka fraz. Chcemy szeroko sprowadzać jakościowy ruch na Twoją stronę lub do Twojego sklepu, aby konwertował na nowe zapytania i sprzedaż – frazy long tail dają więcej okazji, by dotrzeć do Twoich odbiorców.

Opieka i stały kontakt

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że chcesz wiedzieć, co dzieje się na Twojej www. Dlatego rozmawiasz o niej z osobą, która bezpośrednio odpowiada za jej pozycjonowanie i jest Twoim indywidualnym opiekunem. Unikasz głuchego telefonu i niepotrzebnego przekazywania wiadomości.

 
 
 

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty
 

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony oraz jej widoczność w wyszukiwarce. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania optymalizacyjne i skonstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoim SEO. Ty opowiesz, na czym Ci zależy w pozycjonowaniu, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap optymalizacji.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad lepszą widocznością Twojej strony! Wszystkie nasze propozycje będą z Tobą konsultowane. Możesz więc liczyć na kolejną rozmowę, podczas której specjalista opowie Ci o wszystkim.

Efekty i optymalizacja

Każdego miesiąca otrzymasz od nas raport działań SEO. Znajdziesz w nim informacje o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań. Na podstawie bieżących wyników optymalizujemy działania, by poprawiać Twoją widoczność.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Marketing Consultant

 

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl

 
  Twoje dane są bezpieczne.