Bing Ads

Docieraj do nowych grup docelowych za pomocą reklamy Bing Ads!

Dla kogo jest reklama Bing Ads?

Choć wyszukiwarka Bing może być mniej znana niż Google, to wciąż przyciąga ogromną liczbę użytkowników, którzy poszukują produktów i usług. Reklama w Bing Ads to zatem doskonałe narzędzie dla tych, którzy chcą wykorzystać konkurencyjność tej platformy i zdobyć przewagę nad innymi graczami na rynku.

Jeśli pragniesz rozszerzyć swoją obecność online i dotrzeć do nowych klientów, reklama Bing Ads jest właśnie dla Ciebie. Wykorzystaj potencjał tej platformy, by maksymalizować swoją efektywność w marketingu internetowym. Postaw na współpracę z doświadczonym zespołem Vilaro!

Bing ads

Dlaczego Bing Ads?

To pytanie ma jedną prostą odpowiedź: Bing Ads otworzy przed Tobą nowe horyzonty w zakresie marketingu internetowego. Bing to druga co do popularności wyszukiwarka na świecie. Wykorzystanie jej potencjału pozwoli Ci dotrzeć do tysięcy potencjalnych odbiorców, którzy szukają oferowanych przez Ciebie produktów lub usług. To szansa na rozszerzenie swojej bazy klientów i zwiększenie sprzedaży. Nie czekaj – sięgnij po reklamy Bing Ads i zostaw w tyle swoją konkurencję!

Kampanie reklamowe w wyszukiwarce Microsoft kierowane mogą być do użytkowników na podstawie ich wieku, lokalizacji czy zainteresowań. Dzięki temu masz pewność, że Twoje przekazy trafią tylko do określonej grupy. Wykorzystanie Bing Ads da Ci przewagę na rynku, ponieważ wielu reklamodawców skupia się głównie na reklamie w Google. Mniejsza konkurencja na platformie Bing oznacza niższe koszty przy jednoczesnej większej ekspozycji marki. To doskonały sposób na optymalizację budżetu reklamowego i osiągnięcie realnych wyników.

Czy wiesz, że…

• 54% użytkowników Binga korzysta z tej wyszukiwarki do szukania produktów w internecie,
• średni koszt CPC w Bing Ads jest o 70% niższy, niż w Google Ads,
użytkownicy Bing wydają średnio o 35% więcej niż użytkownicy Google.

Nie ograniczaj się tylko do jednej platformy reklamowej. Bing Ads to dla Ciebie szansa na dotarcie do nowych grup klientów, zwiększenie sprzedaży i zbudowanie rozpoznawalności marki. To potężne narzędzie, które pozwoli Ci osiągać cele, o których inni tylko marzą. Postaw więc na reklamy w wyszukiwarce Bing z pomocą doświadczonego zespołu Vilaro.

Proces Bing Ads w Vilaro

Kampanie Bing Ads niosą ze sobą ogromny potencjał – a my doskonale wiemy, jak go wykorzystać. Postaw na profesjonalne reklamy w wyszukiwarce Microsoft, które pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Pozwól, że nasi specjaliści zadbają o widoczność Twojej marki w sieci.

Co obejmuje współpraca w zakresie reklamy Bing Ads? Vilaro oferuje m.in.:

dedykowanego specjalistę Bing Ads, który zapewnia bieżące wsparcie oraz kontakt mailowy i telefoniczny

pełne wdrożenie i skonfigurowanie niezbędnych narzędzi analitycznych

doradztwo w zakresie optymalnego budżetu, wybranych grup odbiorców, formatów kampanii oraz ich celów

kompleksową analizę fraz kluczowych z uwzględnieniem Twoich propozycji

indywidualnie zaprojektowaną strategię reklamową w Bing, która obejmuje wybrane formaty

kompleksowe przygotowanie i wdrożenie reklam – bieżące analizowanie, testowanie i optymalizowanie

comiesięczne raporty z aktualnymi wynikami oraz szukanie nowych możliwości reklamy

przejrzystą umowę z jasnymi kosztami oraz krótkim okresem wypowiedzenia

Dlaczego Vilaro?

W Vilaro stawiamy na ścisłą specjalizację – marketing w wyszukiwarce Google oraz kampanie performance. Od lat eksplorujemy sprawdzone narzędzia, które zapewniają realne efekty. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewniać naszym klientom najwyższą jakość wsparcia i wpływać na ich wyniki sprzedażowe. Reklamy Bing Ads zyskują stale na popularności. Nasi specjaliści doskonale znają specyfikę tego systemu i wiedzą, jak wykorzystać go do skutecznej promocji Twojego biznesu. Postaw na mądre i przemyślane działania reklamowe – postaw na współpracę z Vilaro.

Nie podążamy za gotowymi i oklepanymi rozwiązaniami, które pozbawiają nas kontroli nad procesem. Każdą strategię projektujemy na podstawie indywidualnych potrzeb, priorytetów oraz celów biznesowych. Dzięki temu mamy pewność, że nasze usługi niosą ze sobą prawdziwą wartość. Opowiedz nam o sobie i dowiedz się, jaki mamy pomysł na wsparcie Twojej firmy. Jesteśmy gotowi do działania.

“Vilaro bardzo dobrze zrozumiało specyfikę naszego rynku. Zmiana kampanii oraz dobranie odpowiednich narzędzi wpłynęło na spodziewany wzrost konwersji. Należy podkreślić konsekwencję pracowników w tworzeniu strategii Google Ads oraz bardzo dużą wartość sugestii, które przyczyniły się do osiągnięcia efektów.”

~ Paweł Dzierżak, Dyrektor Camp Leaders Polska

“Stabilne wyniki sprzedażowe we Francji pozwoliły mi uruchamiać kolejne rynki dla produktów marki Jukki, które obecnie sprzedajemy w większości krajów europejskich. Polecam współpracę z Vilaro sklepom internetowym, które chcą sprzedawać więcej swoich produktów dzięki promocji w Google.”

~ Grzegorz Petruczynik, właściciel Jukki

 

Co mówią o nas klienci?

Co nas wyróżnia rynku?

kompleksowa usługa

Kampanie Bing Ads w Vilaro to kompletna usługa – od analizy potencjału, przez wdrożenie odpowiednich optymalizacji, po pomiar wyników. Projekty prowadzimy od A do Z, więc nie musisz martwić się żadnymi brakami lub niedociągnięciami.

bieżący kontakt

Wierzymy, że podstawą udanej współpracy jest regularny dialog. Dlatego gwarantujemy Ci wsparcie dedykowanego specjalisty, który zajmie się kompleksowo Twoim projektem. To on odpowie na Twoje wszystkie pytania i zadba o jak najlepsze wyniki.

pełna transparentność

Zapewniamy bieżący dostęp do konta reklamowego, na którym prowadzone są Twoje kampanie. Na początku każdego miesiąca dostarczamy również raport z wykonanych prac oraz aktualnych wyników. Dzięki temu jesteś zawsze dobrze poinformowany.

zrozumienie potrzeb

Twoje potrzeby są dla nas priorytetem. To one wskazują nam kierunek działania i pomagają zrozumieć, co jest dla Ciebie ważne. Nie narzucamy gotowych rozwiązań, lecz jesteśmy elastyczni i gotowi do projektowania dopasowanych strategii.

Optymalizacja i elastyczność

Wiemy, jak ważne jest szybkie reagowanie na zmieniającą się sytuację w Bing Ads. Stale monitorujemy efektywność Twojej kampanii i dopasowujemy zmienne, by maksymalizować wyniki.

Pełna transparentność

Oprócz tego, że masz możliwość bieżącego monitoringu swojej kampanii na koncie Bing Ads, zapewniamy comiesięczny raport zawierający podsumowanie prac z tego okresu. Uwzględniamy w nim także zakres prac zaplanowanych na kolejny miesiąc, dlatego zawsze wiesz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Każda kampania wyceniana jest przez nas indywidualnie. Jej koszt szacujemy na podstawie analizy wykonanej wcześniej przez specjalistę, dlatego opieramy się na realnej pracy przynoszącej efekty. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Doświadczenie w wielu branżach

Od wielu lat współpracujemy z klientami z różnych branż. Dlatego wiemy, jakich formatów reklamowych użyć w konkretnych przypadkach – np. co sprawdzi się lepiej, a z czego zrezygnować już na starcie. Znajomość mechanizmu ustalania wyniku jakości pozwala uzyskiwać wyższe pozycje przy niskich stawkach za kliknięcia.

Opieka i stały kontakt

Oprócz tego, że masz stały dostęp do wyników Twojej kampanii, możesz także zwrócić się do nas z każdym pytaniem i wątpliwością. Do projektu na stałe przypisany jest specjalista opiekun, który będzie wiedział, jak Ci pomóc. Rozmawiasz więc z osobą mającą styczność z Twoim biznesem każdego dnia.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony i potencjał wyszukiwania Twojego produktu. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania reklamowe. Konstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoimi działaniami reklamowymi. Ty opowiesz, na czym Ci zależy, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap prowadzenia reklamy w Bing.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad pozyskaniem ruchu z płatnych wyników wyszukiwania. W odpowiedni sposób budujemy strukturę kampanii Facebook Ads (kampanie, grupy reklam, targetowanie, treści reklamowe, definiowanie odbiorców).

Efekty i optymalizacja

Mierzymy i analizujemy skuteczność poszczególnych reklam, aby zwiększać szansę na konwersję. Co miesiąc otrzymasz raport działań reklamowych Bing z informacjami o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Senior Marketing Consultant

 

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl

   Twoje dane są bezpieczne.