SEO UK i Irlandia

Zarabiaj więcej money dzięki widoczności w Google!

Dlaczego powinieneś pozycjonować stronę w UK i Irlandii?

Chcesz pobudzić swoją sprzedaż w UK? A może dopiero marzy Ci się wejście na zagraniczne rynki? Postaw na strategię SEO dla Wielkiej Brytanii i Irlandii! Oba te rynki są dynamiczne i gotowe do odkrycia Twoich usług lub produktów. Pozycjonowanie w tych krajach otworzy przed Tobą drzwi do ogromnej bazy potencjalnych klientów, którzy aktywnie korzystają z internetu w poszukiwaniu rozwiązań, które właśnie Ty masz do zaoferowania.

Pozycjonowanie w Wielkiej Brytanii i Irlandii to Twoja szansa na wyprzedzenie konkurencji – sprzedawaj jeszcze lepiej i jeszcze więcej. Pozwól swojej stronie zajmować pierwsze pozycje w Google, przyciągając tysiące zainteresowanych użytkowników. Nie pozostawiaj tej okazji na potem, zainwestuj w strategię SEO i ciesz się realnymi wynikami.

SEO po angielsku grafika Vilaro

Specyfika SEO w UK i Irlandii

Brytyjski rynek cechuje się dużą pojemnością i ogromnym potencjałem rozwojowym. Jednak do osiągnięcia na nim sukcesu niezbędne jest odpowiednie dostosowanie witryny i znajdujących się nie niej treści do preferencji i wzorców wyszukiwania specyficznych dla Wielkiej Brytanii.

W UK coraz więcej osób przegląda internet za pomocą urządzeń mobilnych. Dlatego też niezbędne jest dostosowanie witryny do urządzeń mobilnych, zarówno pod kątem responsywnego designu, jak i prędkości ładowania. Blisko 76% brytyjskich użytkowników wyszukuje biznesy nieopodal siebie. Dostosowanie strategii SEO do konkretnych regionów Wielkiej Brytanii może pomóc firmie nawiązać kontakt z lokalnymi odbiorcami. W UK rośnie również stale popularność wyszukiwania głosowego. Optymalizacja witryn internetowych pod tym kątem może przynieść dodatkową korzyść.

Z drugiej strony mamy Irlandię, która, chociaż aż tak nie różni się od rynku brytyjskiego, również posiada swoją specyfikę. Baza portali tematycznych, na których publikowane mogą być artykuły zewnętrzne, jest czasem zawężona. W przypadku procesu link buildingu niezbędny jest zatem dobry research. Obecnie 90% Irlandczyków regularnie kupuje w internecie produkty i usługi. Strategie SEO w tym kraju są więc niezwykle dynamiczne i muszą podążać za stale rosnącym popytem.

Powyższe trendy i cechy to tylko niewielki ułamek tego, co należy uwzględnić w strategii SEO na Wielką Brytanię lub Irlandię. Nieocenionym wsparciem są specjaliści, którzy doskonale znają te rynki i wiedzą, jakie działania warto podjąć. Zaufaj doświadczeniu Vilaro i rozwijaj swoją firmę poza granicami Polski.

Czy wiesz, że…

• w Wielkiej Brytanii blisko 94% użytkowników korzysta z Google, z kolei w Irlandii ponad 95%,
• Brytyjczycy wolą kupować w sieci za pomocą smartfonów,
• 96% nabywców B2B w Wielkiej Brytanii twierdzi, że woli prowadzić zakup online.

Wielka Brytania i Irlandia to miejsca o niesamowitej sile nabywczej. Wybierając marketing w Google, jesteś w stanie maksymalnie wykorzystać ten potencjał. Zwiększ widoczność swojej marki na arenie międzynarodowej – postaw na kompleksową strategię pozycjonowania.

Jak z wyszukiwarki korzystają użytkownicy w UK i Irlandii?

99%

99% mieszkańców Irlandii korzysta z internetu

42% mieszkańców Wielkiej Brytanii szuka poprzez wyszukiwarkę produktów lub usług,

83% kobiet w Irlandii dokonuje zakupów online,

W Wielkiej Brytanii dorośli spędzają w internecie średnio około 21,6 godziny tygodniowo

Proces SEO na UK i Irlandię w Vilaro

Oferujemy tylko usługi, na których dobrze się znamy. Od lat eksplorujemy sprawdzone narzędzia, dzięki temu doskonale wiemy, co się sprawdza. Pozwól zatem, że zrobimy to, co umiemy najlepiej – zwiększymy widoczność Twojego biznesu w UK lub Irlandii.

Co obejmuje usługa SEO na UK i Irlandię? W Vilaro oferujemy m.in.:

wsparcie dedykowanego specjalisty, z którym masz bezpośredni kontakt mailowy, telefoniczny lub na żywo

indywidualnie dopasowaną strategię SEO na rynek w UK/Irlandii z gotowym planem działania na najbliższe miesiące

doradztwo w zakresie wejścia na nowy rynek wraz z niezbędnymi przepięciami witryny,

pełne wsparcie programistyczne oraz wdrażanie wszystkich potrzebnych zmian na stronie z uwzględnieniem UX

pełną optymalizację contentową z treściami w języku angielskim, które przygotowywane są przez tłumaczy lub osoby biegle posługujące się językiem

strategię link buildingową z artykułami zewnętrznymi na wysokiej jakości portalach .uk i .ie, które podbijają rozpoznawalność brandu

bieżące aktualizowanie witryny, dbanie o jej bezpieczeństwo i eliminowanie błędów

cykliczne comiesięczne raporty z wykonanych prac i regularny monitoring pozycji witryny w Google

Dlaczego Vilaro?

Posiadamy już 9 lat doświadczenia w branży SEO. Przez ten czas zebraliśmy niezbędną wiedzę i know-how, dzięki którym jesteśmy w stanie oferować najwyższą jakość wsparcia. Pozycjonujemy zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych – doskonale znamy różnice między poszczególnymi krajami. Wiemy, jakie narzędzia sprawdzą się w konkretnym przypadku. Potwierdzają to również wyniki, np. 471% zwiększenia widoczności strony w Irlandii i Wielkiej Brytanii dzięki naszej strategii SEO.

Oferujemy rozwiązania dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, bo rozumiemy, że masz swoje własne cele i priorytety. Przekonaj się, jak możemy wykorzystać w pełni potencjał Twojej firmy. Podbijaj kolejne rynki i osiągnij sukces, o jakim inni tylko marzą. Pamiętaj, że przy ekspansji biznesu nie ma miejsca na eksperymentowanie i niepewność. Postaw na sprawdzonego partnera – postaw na Vilaro.

“Wyniki, które robi z nami Vilaro, to coś niesamowitego, jeśli chodzi o podniesienie ruchu na stronie oraz zdobywanie leadów.”

~ Paweł Brodzik, właściciel Fenbro

“Współpraca z firmą Vilaro od samego początku układa się profesjonalnie. Raport przygotowany co miesiąc zawiera niezbędne wskaźniki, analizy, uwagi, które wskazują nasz kierunek rozwoju.”

~ Michał Woźniak, Wiceprezes Zarządu Spółki Elmax

 

Co mówią o nas klienci?

Czym wyróżniamy się na rynku?

indywidualne podejście

Nie posiadamy uniwersalnego cennika usług. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Gwarantujemy Ci również bezpośredni kontakt ze specjalistą SEO odpowiedzialnym za budowanie Twojej widoczności w Google. Stały i regularny dialog to dla nas podstawa działania

kompleksowa obsługa

Współpracując z Vilaro, otrzymujesz pełną obsługę SEO. Zapewniamy kompleksowe wsparcie marketingowe – od początku do samego końca. Wdrażamy wszystkie potrzebne zmiany optymalizacyjne, więc nie musisz szukać kolejnych wykonawców.

wysokiej jakości treści w języku angielskim

Nie korzystamy z automatycznych tłumaczy lub generatorów treści. Każdy tekst przygotowywany jest od podstaw przez osobę, która bardzo dobrze zna język angielski i posługuje się nim biegle. Dbamy o to, aby nasze treści spełniały jak najlepiej swoją funkcję.

brak dodatkowych kosztów

Płacisz tylko tyle, ile ustalimy w umowie. Kwota abonamentu obejmuje całość usługi, bez żadnych ukrytych kosztów czy haczyków. Dzięki temu masz pewność, że działamy zgodnie z wyznaczonym przez Ciebie budżetem i nie musisz niczego dopłacać.

Optymalizacja i elastyczność

Z każdego etapu wyciągamy wnioski. Planujemy kolejne miesiące działań w oparciu o bieżące analizy projektu, by stale podnosić rezultaty. Na bieżąco monitorujemy Twoją stronę i jej efektywność – szukamy, testujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania.

Abonament to całość kosztów związanych z realizacją usługi

Projekty wyceniamy indywidualnie. Dzięki temu możemy skutecznie wdrażać niezbędne działania optymalizacyjne zgodne z Twoim budżetem. Nie dopłacasz do kwoty, która została ustalona przy podpisaniu umowy. W abonament wliczone są m.in. koszty tworzenia treści, praca programistów, linki i publikacje zewnętrzne.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Na naszej stronie nie znajdziesz cennika pozycjonowania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wyceniamy go na podstawie analizy wykonanej przez specjalistę. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Pozycjonujemy bez limitu fraz

Nie zawężamy się do pozycjonowania pod kilka fraz. Chcemy szeroko sprowadzać jakościowy ruch na Twoją stronę lub do Twojego sklepu, aby konwertował na nowe zapytania i sprzedaż – frazy long tail dają więcej okazji, by dotrzeć do Twoich odbiorców.

Opieka i stały kontakt

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że chcesz wiedzieć, co dzieje się na Twojej www. Dlatego rozmawiasz o niej z osobą, która bezpośrednio odpowiada za jej pozycjonowanie i jest Twoim indywidualnym opiekunem. Unikasz głuchego telefonu i niepotrzebnego przekazywania wiadomości.

 
 
 

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty
 

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony oraz jej widoczność w wyszukiwarce. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania optymalizacyjne i skonstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoim SEO. Ty opowiesz, na czym Ci zależy w pozycjonowaniu, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap optymalizacji.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad lepszą widocznością Twojej strony! Wszystkie nasze propozycje będą z Tobą konsultowane. Możesz więc liczyć na kolejną rozmowę, podczas której specjalista opowie Ci o wszystkim.

Efekty i optymalizacja

Każdego miesiąca otrzymasz od nas raport działań SEO. Znajdziesz w nim informacje o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań. Na podstawie bieżących wyników optymalizujemy działania, by poprawiać Twoją widoczność.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Senior Marketing Consultant

 

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl

   Twoje dane są bezpieczne.