SEO Shoper

Zwiększymy widoczność Twojego sklepu na Shoper!

Dla kogo jest SEO Shoper?

SEO Shoper to rozwiązanie stworzone specjalnie z myślą o właścicielach, przedsiębiorcach, marketerach, którzy prowadzą sklep internetowy na CMS Shoper. Jest to usługa dla tych, którzy zdają sobie sprawę, że wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania jest kluczem do przyciągnięcia nowych klientów i zwiększenia sprzedaży.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz mały sklep internetowy, czy dużą platformę e-commerce, SEO Shoper pomoże Ci generować lepsze wyniki i osiągnąć sukces w konkurencyjnym środowisku online. To narzędzie, które jest niezbędne dla każdego, kto pragnie przekształcić swoją stronę internetową w potężne narzędzie generujące zyski.

SEO shoper grafika Vilaro

Dlaczego warto pozycjonować sklep Shoper?

Prowadzisz sklep internetowy oparty na platformie Shoper? Nie bądź w tyle za swoją konkurencją – postaw na kompleksowe pozycjonowanie i obserwuj, jak Twoja firma rośnie oraz osiąga nowe cele!

Optymalizacja SEO sklepu Shoper to inwestycja, która przynosi realne rezultaty. Dzięki naszej kompleksowej strategii zyskasz wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania Google, zdobędziesz więcej jakościowego ruchu, a co za tym idzie, zwiększysz swoją sprzedaż. Potencjalni klienci będą trafiać prosto do Twojego sklepu internetowego, a nie do konkurencji.

Czy wiesz, że…

• 79% kupujących robi zakupy online przynajmniej raz w miesiącu,

• 81% kupujących szuka informacji w internecie przed dokonaniem zakupu,

• ponad 50% internautów poprzez wyniki wyszukiwania znajduje nowy produkt lub firmę.

Jak widzisz, rynek e-commerce niesie ze sobą ogromny potencjał. Pozwól swojej stronie skuteczniej przyciągać zainteresowanych użytkowników i przekształcaj ich w zadowolonych klientów. Wykorzystaj zatem maksymalnie możliwości SEO Shoper – zajmuj pierwsze pozycje w Google i sprzedawaj więcej. Twój sklep na to zasługuje!

Obsługujemy wszystkie systemy CMS sklepów
Dowiedz się więcej o wybranych poniżej!

Proces SEO dla Shoper w Vilaro

W Vilaro pozycjonowanie sklepu internetowego na CMS Shoper jest procesem kompleksowym. Dobrze znamy specyfikę tego systemu, dlatego zapewnimy Ci najwyższą jakość wsparcia marketingowego.

Co obejmuje współpraca w obszarze pozycjonowania sklepu internetowego?

Vilaro oferuje m.in.:

wsparcie dedykowanego specjalisty, który gwarantuje bieżący i bezpośredni kontakt

profesjonalną strategię działań SEO dla Shoper uwzględniającą Twoje potrzeby i cele biznesowe

kompleksową optymalizację contentową Twojego e-commerce, z naciskiem na kategorie produktowe i kluczowe produkty

pełną obsługę programistyczną oraz wdrażanie wszystkich potrzebnych zmian na stronie

proces link buildingowy z artykułami publikowanymi na jakościowych portalach związanych z Twoją branżą

analizowanie zachowania użytkowników odwiedzających stronę

pracę nad elementami wpływającymi na konwersję w Twoim sklepie internetowym

bieżącą obsługę analityki oraz comiesięczne raporty z aktualnymi wynikami

Dlaczego Vilaro?

Nasi specjaliści obsługują w swoich projektach wiele różnych sklepów opartych na platformie Shoper. Dzięki temu zgromadziliśmy doświadczenie i niezbędną wiedzę, która przekłada się na realne wyniki. Shoper jest platformą typu SaaS, jednak umożliwia wprowadzanie zmian bezpośrednio w kodzie. W ten sposób jesteśmy w stanie przerabiać i customizować elementy oraz oferować naszym klientom nowatorskie rozwiązania. Bez żadnych oklepanych i uniwersalnych schematów działania.

Słuchamy, rozumiemy i doradzamy – wiemy, że każdy biznes posiada swoje własne cele i priorytety. Opowiedz nam więcej o wyzwaniach Twojego sklepu, a my przygotujemy dopasowaną strategię wspierającą jego rozwój. Vilaro to Twój zaufany partner biznesowy.

“Wyniki, które robi z nami Vilaro, to coś niesamowitego, jeśli chodzi o podniesienie ruchu na stronie oraz zdobywanie leadów.”

~ Paweł Brodzik, właściciel Fenbro

“Współpraca z firmą Vilaro od samego początku układa się profesjonalnie. Raport przygotowany co miesiąc zawiera niezbędne wskaźniki, analizy, uwagi, które wskazują nasz kierunek rozwoju.”

~ Michał Woźniak, Wiceprezes Zarządu Spółki Elmax

Co mówią o nas klienci?

Czym szczególnie wyróżniamy się na rynku?

bezpośredni kontakt ze specjalistą

W Vilaro nie ma żadnych pośredników. Zapewniamy Ci regularny i bezpośredni kontakt ze specjalistą, który czuwa nad widocznością Twojego sklepu na Shoper. To Twój osobisty opiekun, który udzieli Ci kompleksowego wsparcia marketingowego.

wiedza i know-how

Działamy na rynku już od 2014 roku. Przez ten czas zebraliśmy doświadczenie w setkach projektów z branży e-commerce. Dzięki temu doskonale wiemy, jakie rozwiązania działają i jak wykorzystać ich potencjał w rozwoju Twojego biznesu.

ścisła specjalizacja

Specjalizujemy się w marketingu w wyszukiwarce Google i kampaniach performance marketingu. Konsekwentnie i zdecydowanie eksplorujemy narzędzia, które już dobrze znamy. Współpracują z Vilaro, masz pewność, że wspierają Cię specjaliści w swojej dziedzinie.

empatia i zrozumienie Twoich potrzeb

Nie wierzymy w gotowe rozwiązania, które pozbawiają kontroli nad całym procesem. Chcemy poznać Twój biznes i zaproponować strategię zgodną z Twoimi potrzebami. Budujemy silne relacje oparte na zaufaniu i pełnej transparentności

Optymalizacja i elastyczność

Z każdego etapu wyciągamy wnioski. Planujemy kolejne miesiące działań w oparciu o bieżące analizy projektu, by stale podnosić rezultaty. Na bieżąco monitorujemy Twoją stronę i jej efektywność – szukamy, testujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania.

Abonament to całość kosztów związanych z realizacją usługi

Projekty wyceniamy indywidualnie. Dzięki temu możemy skutecznie wdrażać niezbędne działania optymalizacyjne zgodne z Twoim budżetem. Nie dopłacasz do kwoty, która została ustalona przy podpisaniu umowy. W abonament wliczone są m.in. koszty tworzenia treści, praca programistów, linki i publikacje zewnętrzne.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Na naszej stronie nie znajdziesz cennika pozycjonowania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wyceniamy go na podstawie analizy wykonanej przez specjalistę. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Pozycjonujemy bez limitu fraz

Nie zawężamy się do pozycjonowania pod kilka fraz. Chcemy szeroko sprowadzać jakościowy ruch na Twoją stronę lub do Twojego sklepu, aby konwertował na nowe zapytania i sprzedaż – frazy long tail dają więcej okazji, by dotrzeć do Twoich odbiorców.

Opieka i stały kontakt

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że chcesz wiedzieć, co dzieje się na Twojej www. Dlatego rozmawiasz o niej z osobą, która bezpośrednio odpowiada za jej pozycjonowanie i jest Twoim indywidualnym opiekunem. Unikasz głuchego telefonu i niepotrzebnego przekazywania wiadomości.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony oraz jej widoczność w wyszukiwarce. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania optymalizacyjne i skonstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoim SEO. Ty opowiesz, na czym Ci zależy w pozycjonowaniu, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap optymalizacji.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad lepszą widocznością Twojej strony! Wszystkie nasze propozycje będą z Tobą konsultowane. Możesz więc liczyć na kolejną rozmowę, podczas której specjalista opowie Ci o wszystkim.

Efekty i optymalizacja

Każdego miesiąca otrzymasz od nas raport działań SEO. Znajdziesz w nim informacje o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań. Na podstawie bieżących wyników optymalizujemy działania, by poprawiać Twoją widoczność.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Marketing Consultant

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl  Twoje dane są bezpieczne.