CSS Vilaro

Zaoszczędź nawet do 20% na stawkach za kliknięcie Twojej reklamy Google Ads!

Dla kogo jest CSS Vilaro?

Prowadzisz sklep internetowy i szukasz sposobu na promocję swoich produktów? Chcesz osiągnąć wysoką skuteczność przy jednoczesnych niższych kosztach? W takim razie CSS (Comparison Shopping Service) Vilaro jest właśnie dla Ciebie! Dzięki naszej porównywarce cenowej Google Ads Twoje reklamy produktowe dotrą do szerokiego grona odbiorców oraz zapewnią Ci wyższy zwrot z inwestycji.

Niezależnie od branży czy wielkości Twojego biznesu – CSS Vilaro to rozwiązanie, które pozwoli Ci na skuteczną i tańszą promocję w wyszukiwarce Google. Nasza porównywarka cen zapewni wysoką ekspozycję Twoich produktów, która przełoży się na realną sprzedaż. Nie hamuj więc potencjału swojej firmy. Postaw na współpracę z zaufanym partnerem biznesowym!

CSS

Czym jest CSS Vilaro?

CSS, czyli Comparison Shopping Service, to porównywarka cenowa, która gromadzi i prezentuje oferty produktów różnych reklamodawców (sklepów internetowych). Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy naszą własną usługę CSS Vilaro. Dzięki autorskiej porównywarce cenowej zapewniamy wysoką widoczność reklam produktowych przy niższych kosztach za kliknięcie.

Z CSS Google Ads Vilaro korzystają sklepy internetowe z wielu różnych branż, m.in. odzieżowej, sportowej, elektronicznej czy spożywczej. Oferowane przez nas rozwiązanie jest elastyczne, więc sprawdzi się dobrze niezależnie od profilu Twojej działalności. Reklamy produktowe wyświetlają się na samej górze wyszukiwarki, nad płatnymi i organicznymi wynikami wyszukiwania. Dzięki temu są dobrze widoczne wśród docelowych odbiorców. Główną różnicą w wyświetlaniu reklamy przez CSS (inny niż ten od Google) jest zmiana linku prowadzącego do produktu np. na „Przez: Vilaro”.

Korzyści płynące z CSS Google Ads od Vilaro

CSS Vilaro to nie tylko spora oszczędność, ale także bieżące wsparcie ze strony zaufanego partnera biznesowego. Pozwól, że nasi specjaliści zadbają o kompleksową i skuteczną promocję Twoich produktów w Google. Skorzystaj z naszego autorskiego rozwiązania, które wpłynie pozytywnie na przychody Twojego e-commerce. Postaw więc na marketing z inicjatywą – Twoja firma na to zasługuje!

W ramach usługi wdrożenia CSS w Vilaro zapewniamy m.in:

nawet o 20% niższe koszty za kliknięcie Twojej reklamy

brak marży technologicznej narzucanej przez Google

większą widoczność Twoich reklam na karcie produktowej Google

skuteczną promocję Twojej firmy w wyszukiwarce wśród szerokiego grona odbiorców

większą stopę zwrotu z inwestycji

wyższy współczynnik klikalności (CTR) Twojej reklamy

Dlaczego Vilaro?

Reklama produktowa to jedna z najskuteczniejszych form promocji sklepów internetowych. W Vilaro posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu w tym obszarze projektów z branży e-commerce. Chcemy, aby klienci odczuwali jak największą wartość naszych usług. W związku z tym stworzyliśmy autorską porównywarkę cenową, która czyni reklamę w Google jeszcze korzystniejszą. Doskonale wiemy, jak wykorzystać jej funkcje do zwiększenia widoczności Twojej oferty wśród docelowych odbiorców.

Stawiamy na indywidualne podejście – bo rozumiemy, że każdy klient posiada swoje własne potrzeby i cele. W związku z tym chcemy bliżej poznać Twój biznes, tak aby móc zaprojektować dopasowaną strategię działania. Zaufaj doświadczonym specjalistom Google Ads. Skorzystaj z CSS Vilaro i osiągnij sukces, o jakim marzy Twoja konkurencja!

“Vilaro bardzo dobrze zrozumiało specyfikę naszego rynku. Zmiana kampanii oraz dobranie odpowiednich narzędzi wpłynęło na spodziewany wzrost konwersji. Należy podkreślić konsekwencję pracowników w tworzeniu strategii Google Ads oraz bardzo dużą wartość sugestii, które przyczyniły się do osiągnięcia efektów.”

~ Paweł Dzierżak, Dyrektor Camp Leaders Polska

“Stabilne wyniki sprzedażowe we Francji pozwoliły mi uruchamiać kolejne rynki dla produktów marki Jukki, które obecnie sprzedajemy w większości krajów europejskich. Polecam współpracę z Vilaro sklepom internetowym, które chcą sprzedawać więcej swoich produktów dzięki promocji w Google.”

~ Grzegorz Petruczynik, właściciel Jukki

 

Co mówią o nas klienci?

Czym wyróżniamy się na rynku?

doświadczenie w branży SEM

Na rynku SEM działamy już od ponad 9 lat. Przez ten czas zebraliśmy doświadczenie w prowadzeniu projektów o różnym zasięgu i odmiennej specyfice. Dzięki temu potrafimy doradzić, co sprawdzi się w konkretnym przypadku

zrozumienie potrzeb

Chcemy dobrze poznać Twój biznes i stojące przed nim wyzwania. Indywidualne podejście pozwoli nam zaprojektować strategię ukierunkowaną bezpośrednio na jego rozwój. Zaproponujemy Ci tylko usługi, które wniosą realną wartość.

wiedza i know-how

Dzięki ścisłej specjalizacji zdobyliśmy cenną wiedzę i wypracowaliśmy własne know-how. To sprawia, że możemy wprowadzać rozwiązania, które zaspokajają potrzeby naszych klientów. Jednym z nich jest właśnie CSS Vilaro.

pełna transparentność

Współpracując z Vilaro, jesteś zawsze dobrze poinformowany. Stawiamy na bieżący kontakt na każdym etapie prac. Transparentność obejmuje również przejrzyste warunki umowy z jasno opisanymi kosztami abonamentu.

Optymalizacja i elastyczność

Wiemy, jak ważne jest szybkie reagowanie na zmieniającą się sytuację w Google Ads. Stale monitorujemy efektywność Twojej kampanii i dopasowujemy zmienne, by maksymalizować wyniki.

Pełna transparentność

Oprócz tego, że masz możliwość bieżącego monitoringu swojej kampanii na koncie Google Ads, zapewniamy comiesięczny raport zawierający podsumowanie prac z tego okresu. Uwzględniamy w nim także zakres prac zaplanowanych na kolejny miesiąc, dlatego zawsze wiesz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Każda kampania wyceniana jest przez nas indywidualnie. Jej koszt szacujemy na podstawie analizy wykonanej wcześniej przez specjalistę, dlatego opieramy się na realnej pracy przynoszącej efekty. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Doświadczenie w wielu branżach

Od wielu lat współpracujemy z klientami z różnych branż. Dlatego wiemy, jakich formatów reklamowych użyć w konkretnych przypadkach – np. co sprawdzi się lepiej, a z czego zrezygnować już na starcie. Znajomość mechanizmu ustalania wyniku jakości pozwala uzyskiwać wyższe pozycje przy niskich stawkach za kliknięcia.

Opieka i stały kontakt

Oprócz tego, że masz stały dostęp do wyników Twojej kampanii, możesz także zwrócić się do nas z każdym pytaniem i wątpliwością. Do projektu na stałe przypisany jest specjalista opiekun, który będzie wiedział, jak Ci pomóc. Rozmawiasz więc z osobą mającą styczność z Twoim biznesem każdego dnia.

 
 
 

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty
 

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony i potencjał wyszukiwania Twojego produktu. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania reklamowe. Konstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoimi działaniami reklamowymi. Ty opowiesz, na czym Ci zależy, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap prowadzenia reklamy w Google.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad pozyskaniem ruchu z płatnych wyników wyszukiwania. W odpowiedni sposób budujemy strukturę kampanii Google Ads (kampanie, grupy reklam, targetowanie, treści reklamowe, definiowanie odbiorców).

Efekty i optymalizacja

Mierzymy i analizujemy skuteczność poszczególnych reklam, aby zwiększać szansę na konwersję. Co miesiąc otrzymasz raport działań reklamowych Google z informacjami o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań.

Nasze usługi w zakresie SEM

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Krystian Tylec
Marketing Consultant

 

730 350 571
k.tylec@vilaro.pl

   Twoje dane są bezpieczne.