Performance Max

Osiągnij większą skuteczność w realizowaniu celów dzięki Performance Max!

Dla kogo jest Performance Max?

Performance Max to typ reklamy stworzony dla tych, którzy mają jasno określone cele reklamowe. Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na pozyskiwanie potencjalnych klientów i zwiększenie sprzedaży online, to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie! Kampania Performance Max nie tylko pomaga w osiągnięciu tych celów, ale także stawia na maksymalizację ich skuteczności.

Jeśli chcesz wzmocnić zasięg swojej kampanii online oraz zwiększyć wartość konwersji, postaw na Performance Max w Google Ads. To narzędzie, które otworzy przed Tobą drzwi do wielu nowych możliwości i przyczyni się do wzrostu efektywności Twojej reklamy online.

Performance Max grafika Vilaro

Dlaczego warto korzystać z Performance Max?

Dzięki wykorzystaniu kampanii Performance Max, która pozwala na wyświetlanie reklam w różnych kanałach reklamowych Google przy jednym budżecie, masz możliwość dotarcia do szerokiej grupy nowych odbiorców. Zamiast rozdzielać swoje środki na oddzielne kampanie w sieci wyszukiwania, sieci reklamowej i zakładce Discover, możesz zoptymalizować swój budżet i wykorzystać go efektywnie w ramach jednej kampanii. Wykorzystaj potencjał Performance Max i obserwuj, jak Twoje wyniki sprzedażowe rosną!

Tego typu reklamy opierają się w głównej mierze na algorytmach wykorzystujących uczenie maszynowe. To one automatycznie zarządzają dostępnym budżetem. Wybierają również kanał, w którym istnieje największe prawdopodobieństwo dotarcia do użytkownika, który podejmie pożądaną przez Ciebie akcję, taką jak np. dokonanie zakupu. Dzięki temu mechanizmowi kampanie Performance Max osiągają niezwykle wysoką efektywność przekładającą się na osiąganie określonych wcześniej celów.

Czy wiesz, że…

• reklama Performance Max zwiększa współczynniki konwersji nawet 15-krotnie w porównaniu do zwykłych kampanii reklamowych online,
• kampania Performance Max otwiera nowe, bardziej zaawansowane możliwości targetowania,
kampanie Performance Max dostępne są dla wszystkich reklamodawców dopiero od końca 2021 roku.

System Google Ads oferuje wiele różnych typów reklamy. Ale to właśnie dzięki Performance Max masz szansę na maksymalizację wyników, przy jednoczesnej minimalizacji wysiłku. Nie czekaj dłużej – przekonaj się, jak Performance Max może zrewolucjonizować Twoje kampanie i podnieść Twoje wyniki sprzedażowe!

Kampania Performance Max prowadzona przez Vilaro

Choć Performance Max bazuje w dużej mierze na automatyzacji, na samym początku wymagane jest odpowiednie skonfigurowanie kampanii. Postaw na doświadczony zespół specjalistów Vilaro i skorzystaj z kompleksowej opieki marketingowej w obszarze Google Ads.

Obsługa Vilaro w zakresie Performance Max obejmuje m.in.:

dedykowanego specjalistę SEM, który zapewnia bezpośredni kontakt telefoniczny i mailowy oraz wsparcie merytoryczne w obszarze Google Ads

analizę kondycji Twojego konta reklamowego, zbadanie dostępnych danych oraz wdrożenie niezbędnych zmian w ustawieniach pod Performance Max

kompleksowe doradztwo w zakresie optymalnego budżetu, grup odbiorców, niezbędnych komponentów reklamy i jej głównych celów

pełne wdrożenie niezbędnej analityki, w tym skonfigurowanie kont Google Tag Manager, Google Analytics 4, Google Ads, Google Merchant Center

indywidualną strategię reklamową dostosowaną pod specyfikę Performance Max, która wspiera Twoje cele biznesowe oraz potrzeby

kompleksowe projektowanie i wdrażanie kampanii Performance Max – przygotowanie niezbędnych zasobów, projektowanie nagłówków, treści, grafik

bieżący nadzór i optymalizowanie kampanii w celu uzyskiwania jak najlepszych efektów

comiesięczne raporty z wykonanych przez nas prac oraz stały monitoring wyników generowanych przez kampanię

Dlaczego Vilaro?

Wspieramy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, które działają na wielu różnych rynkach. Robimy to, co umiemy najlepiej – dostarczamy profesjonalne rozwiązania marketingowe, które realnie zwiększają sprzedaż firm. System Google Ads znamy jak własną kieszeń. Od lat prowadzimy projekty, które opierają się na tym sprawdzonym narzędziu. Doskonale znamy specyfikę kampanii Performance Max, a także innych formatów reklamowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować nasze podejście do Twoich unikalnych potrzeb.

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Z tego względu nie znajdziesz u nas uniwersalnego cennika lub gotowego pakietu. Doradzamy, co sprawdzi się najlepiej w danym przypadku, a co lepiej sobie odpuścić. Chcemy pomóc Ci osiągnąć konkretne cele biznesowe, zapewniając pełne wsparcie marketingowe oraz ekspertyzę. Współpraca z Vilaro to najlepsza inwestycja w rozwój Twojego biznesu. Jesteśmy gotowi do działania!

“Vilaro bardzo dobrze zrozumiało specyfikę naszego rynku. Zmiana kampanii oraz dobranie odpowiednich narzędzi wpłynęło na spodziewany wzrost konwersji. Należy podkreślić konsekwencję pracowników w tworzeniu strategii Google Ads oraz bardzo dużą wartość sugestii, które przyczyniły się do osiągnięcia efektów.”

~ Paweł Dzierżak, Dyrektor Camp Leaders Polska

“Stabilne wyniki sprzedażowe we Francji pozwoliły mi uruchamiać kolejne rynki dla produktów marki Jukki, które obecnie sprzedajemy w większości krajów europejskich. Polecam współpracę z Vilaro sklepom internetowym, które chcą sprzedawać więcej swoich produktów dzięki promocji w Google.”

~ Grzegorz Petruczynik, właściciel Jukki

 

Co mówią o nas klienci?

Co nas wyróżnia na rynku?

doświadczenie na rynku

Posiadamy już 9 lat doświadczenia w branży SEM. Zebraliśmy niezbędną wiedzę i wypracowaliśmy know-how, dzięki którym doskonale wiemy, jakie rozwiązania się sprawdzają. Słuchamy, rozumiemy i doradzamy.

zrozumienie potrzeb

Twoje potrzeby są dla nas priorytetem. To właśnie na ich podstawie projektujemy strategię działania, która jest ukierunkowana na rozwój Twojego biznesu. Chcemy, żeby nasze usługi niosły ze sobą zawsze realną wartość dodaną.

bezpośredni kontakt ze specjalistą

Każdy projekt obsługiwany jest przez dedykowanego specjalistę, który zapewnia kompleksowe wsparcie marketingowe. Gwarantujemy bezpośredni kontakt z Twoim opiekunem, tak abyś mógł być na bieżąco z postępem prac.

stałe poszerzanie kompetencji

Współpracując z Vilaro, jesteś zawsze dobrze poinformowany. Stawiamy na pełną transparentność w komunikacji i podejmowanych działaniach. To oznacza comiesięczne raporty z wykonanych prac oraz regularny kontakt.

Optymalizacja i elastyczność

Wiemy, jak ważne jest szybkie reagowanie na zmieniającą się sytuację w Google Ads. Stale monitorujemy efektywność Twojej kampanii i dopasowujemy zmienne, by maksymalizować wyniki.

Pełna transparentność

Oprócz tego, że masz możliwość bieżącego monitoringu swojej kampanii na koncie Google Ads, zapewniamy comiesięczny raport zawierający podsumowanie prac z tego okresu. Uwzględniamy w nim także zakres prac zaplanowanych na kolejny miesiąc, dlatego zawsze wiesz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Każda kampania wyceniana jest przez nas indywidualnie. Jej koszt szacujemy na podstawie analizy wykonanej wcześniej przez specjalistę, dlatego opieramy się na realnej pracy przynoszącej efekty. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Doświadczenie w wielu branżach

Od wielu lat współpracujemy z klientami z różnych branż. Dlatego wiemy, jakich formatów reklamowych użyć w konkretnych przypadkach – np. co sprawdzi się lepiej, a z czego zrezygnować już na starcie. Znajomość mechanizmu ustalania wyniku jakości pozwala uzyskiwać wyższe pozycje przy niskich stawkach za kliknięcia.

Opieka i stały kontakt

Oprócz tego, że masz stały dostęp do wyników Twojej kampanii, możesz także zwrócić się do nas z każdym pytaniem i wątpliwością. Do projektu na stałe przypisany jest specjalista opiekun, który będzie wiedział, jak Ci pomóc. Rozmawiasz więc z osobą mającą styczność z Twoim biznesem każdego dnia.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony i potencjał wyszukiwania Twojego produktu. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania reklamowe. Konstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoimi działaniami reklamowymi. Ty opowiesz, na czym Ci zależy, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap prowadzenia reklamy w Google.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad pozyskaniem ruchu z płatnych wyników wyszukiwania. W odpowiedni sposób budujemy strukturę kampanii Google Ads (kampanie, grupy reklam, targetowanie, treści reklamowe, definiowanie odbiorców).

Efekty i optymalizacja

Mierzymy i analizujemy skuteczność poszczególnych reklam, aby zwiększać szansę na konwersję. Co miesiąc otrzymasz raport działań reklamowych Google z informacjami o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Senior Marketing Consultant

 

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl

   Twoje dane są bezpieczne.