Link building

Buduj sieć linków zewnętrznych i zwiększaj widoczność w Google!

Czym jest link building?

Zastanawiasz się, dlaczego nie osiągasz pożądanych pozycji w wynikach wyszukiwania? Odpowiedź może kryć się w link buildingu – kluczowym elemencie strategii pozycjonowania. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, czy międzynarodowe przedsiębiorstwo, linkowanie strony wpłynie pozytywnie na Twoją widoczność w Google. Jest to proces, którego zdecydowanie nie powinieneś lekceważyć.

Link building polega na zdobywaniu linków prowadzących do Twojej witryny z innych stron internetowych. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, należy opierać się na wiarygodnych portalach, które cieszą się renomą. Linki, zwłaszcza te pochodzące z autorytatywnych i rzetelnych źródeł, działają jak polecające rekomendacje. To tak, jakbyś uzyskiwał referencje od ekspertów w danej dziedzinie.

Linkbuilding grafika Vilaro

Dlaczego linki zwrotne są ważne?

Odpowiedź jest jasna i prosta: ze względu na realne wyniki. Dzięki linkom zwrotnym Twoja strona stanie się bardziej widoczna wśród tysięcy konkurencyjnych witryn internetowych. To oznacza, że potencjalni klienci łatwiej znajdą Twoją ofertę, a następnie dokonają zakupu. Linki zwrotne budują także zaufanie do marki. Kiedy inne renomowane serwisy polecają Twoją witrynę, zyskujesz na wiarygodności i rozpoznawalności. To przekonuje klientów do wyboru właśnie Ciebie zamiast konkurencji.

Pamiętaj – jeśli Twoja witryna internetowa nie ma wystarczającej ilości wartościowych linków zewnętrznych, może być niewidoczna dla potencjalnych klientów. To oznacza utracone szanse na rozwinięcie biznesu. Nie pozwalaj konkurencji wyprzedzić Cię w wyścigu o uwagę internautów – pozyskuj linki zwrotne do strony i wykorzystuj potencjał swojej firmy!

Czy wiesz, że…

• według ekspertów SEO linki zwrotne są trzecim najważniejszym czynnikiem wpływającym na ranking witryny,
• blisko 94% specjalistów od link buildingu twierdzi, że jakość linków jest ważniejsza od ich ilości,
• firmy posiadające blogi uzyskują o 97% więcej linków zwrotnych do swojej witryny

W Vilaro zapewniamy kompleksowe wsparcie marketingowe ukierunkowane na bezpośredni rozwój Twojej firmy. Słuchamy, rozumiemy i doradzamy – wykorzystaj potencjał profesjonalnego link buildingu, by osiągnąć realne rezultaty i wyróżnić się w internecie. Inwestycja w linki zwrotne to inwestycja w przyszłość Twojego biznesu!

Cechy wartościowych linków

Mówimy o wartościowych linkach, jednak co to oznacza w praktyce?

Aby link zewnętrzny został uznany za jakościowy, powinien przede wszystkim:

pochodzić z zaufanego źródła o wyrobionej renomie i dobrej historii,

kierować z unikalnego źródła, które zbyt często się nie powtarza,

odsyłać z miejsc, które są powiązane tematycznie z treściami dostępnymi na linkowanej witrynie,

być umieszczony pod anchorem w tekście na stronie.

Przy planowaniu linkowania strony pamiętać należy również o odpowiedniej dywersyfikacji, czyli prawidłowej zależności między linkami nofollow i dofollow. Pierwsze z nich nie przekazują swojej mocy i nie wpływają na pozycje strony. Drugie przeciwnie – przekazują „link juice”, który odpowiada za rankowanie. Dlaczego więc miałbyś dobrowolnie rezygnować z linków z atrybutem dofollow?

Właściwa dywersyfikacja pomoże w uniknięciu podejrzeń o manipulację wynikami wyszukiwania i poprawi wiarygodność Twojej witryny w oczach wyszukiwarek. Z tego względu link building SEO prowadzony powinien być przez specjalistę, który posiada w tym doświadczenie.

Dlaczego Vilaro?

W Vilaro nasze działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu w branży SEO, aktualnej wiedzy oraz wypracowanym know-how. Stale eksplorujemy sprawdzone narzędzia, które doskonale znamy. Prowadzimy zarówno link building krajowy, jak i link building zagraniczny. Przy każdym projekcie stawiamy na dokładny research portali i stron, które są zgodne z konkretną tematyką. Zapewniamy wysokiej jakości linki wspierające najcenniejsze frazy kluczowe. Postaw na indywidualne podejście i doświadczony zespół specjalistów SEO.

Chcemy, aby klienci czuli realną wartość naszej pracy, dlatego usługi dobieramy wedle indywidualnych potrzeb i możliwości. Opowiedz nam, co chciałbyś osiągnąć – wysłuchamy Cię i doradzimy, które rozwiązanie sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy pomóc w rozwoju Twojego biznesu!

“Wyniki, które robi z nami Vilaro, to coś niesamowitego, jeśli chodzi o podniesienie ruchu na stronie oraz zdobywanie leadów.”

~ Paweł Brodzik, właściciel Fenbro

“Współpraca z firmą Vilaro od samego początku układa się profesjonalnie. Raport przygotowany co miesiąc zawiera niezbędne wskaźniki, analizy, uwagi, które wskazują nasz kierunek rozwoju.”

~ Michał Woźniak, Wiceprezes Zarządu Spółki Elmax

 

Co mówią o nas klienci?

Czym wyróżniamy się na rynku?

bezpośredni kontakt ze specjalistą

W Vilaro nie ma żadnych pośredników lub przekazywania wiadomości – zapewniamy wsparcie osobistego opiekuna. Gwarantujemy bezpośredni kontakt z dedykowanym specjalistą SEO, który zajmie się Twoim projektem od A do Z.

wyjście z inicjatywą

Przejmujemy pełną inicjatywę w opiece nad Twoim projektem. Proponujemy optymalne rozwiązania oraz rozwiązujemy ewentualne problemy. Nie musisz się niczego domyślać. Doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku, tak by osiągać założone cele

partnerskie podejście

Stały i regularny kontakt to dla nas podstawa udanej współpracy. Jak każdy dobry partner liczymy się z Twoim zdaniem oraz potrzebami. Budujemy relacje oparte na zaufaniu. To obejmuje również pełną transparentność w zakresie kosztów, podejmowanych działań i wyników.

ścisła specjalizacja

Od wielu lat rozwijamy się w konkretnym kierunku. Stawiamy na specjalizację w obszarze marketingu w wyszukiwarce oraz kampaniach performance marketingu. Zebraliśmy doświadczenie na wielu projektach SEO, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość wsparcia w tym obszarze.

Nasze usługi SEO to także

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Marketing Consultant

 

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl

     Twoje dane są bezpieczne.