SEO Francja

Bonjour, nie przegap okazji i rozwijaj swój biznes na rynku francuskim!

Dlaczego powinieneś pozycjonować stronę we Francji?

Jeśli działasz na rynku francuskim lub chcesz dopiero na niego wejść, mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Dzięki strategii SEO na Francję możesz rozwinąć swój biznes i skutecznie zwiększyć sprzedaż! Wykorzystaj maksymalnie możliwości, które oferuje ten dynamiczny rynek.

Pozycjonowanie na Francję pozwoli Ci zwiększyć widoczność Twojego biznesu w tamtejszych wynikach wyszukiwania Google, nawiązać silne relacje z lokalnymi klientami, a także stopniowo budować rozpoznawalność marki. Dzięki odpowiednio zoptymalizowanej witrynie Twoja firma będzie docierała do tych, którzy aktywnie poszukują w internecie oferowanych przez Ciebie produktów lub usług. Pozycjonowanie na francuskim rynku to inwestycja w stabilny rozwój Twojego biznesu i obecność na międzynarodowej arenie.

SEO zagraniczne grafika Vilaro

Specyfika SEO we Francji

Pozycjonowanie we Francji wiąże się często z koniecznością poznania zwyczajów użytkowników tego kraju. Język francuski może być czasem podchwytliwy. Bezpośrednie tłumaczenie słów z polskiego może się zatem nie sprawdzić. Aż 40% mieszkańców tego kraju wolałoby zobaczyć treść po angielsku, niż kiepską kalkę z innego języka. Należy zatem skupić się na poznaniu potocznej mowy Francuzów lub używanych przez nich synonimów. Wtedy można zweryfikować potencjał poszczególnych fraz i wybrać te, które sprawdzą się najlepiej.

Francuskie słowa są średnio dłuższe o 25% od tych po angielsku. Podobnie jest z językiem polskim. Oznacza to, że bezpośrednie tłumaczenie np. meta znaczników nie jest zazwyczaj możliwe. W tym przypadku najlepiej sprawdzi się projektowanie takich elementów od podstaw. Kluczową rolę w strategii pozycjonowania we Francji odgrywają także linki zwrotne. Pozyskiwane powinny być z jakościowych portalów krajowych, które cieszą się renomą.

SEO we Francji, chociaż bazuje na podobnych zasadach, nieco różni się od pozycjonowania w Polsce. Jeśli chcesz rozwijać swój biznes na rynku francuskim, skorzystaj z pomocy specjalistów, którzy wyłapią wszystkie te różnice. W Vilaro doskonale wiemy, jak wykorzystać potencjał tego kraju. Zapewniamy wysokiej jakości treści przygotowywane przez tłumaczy lub osoby biegle posługujące się językiem francuskim. Dzięki temu masz pewność, że Twoja strona będzie dostosowana do preferencji mieszkańców i przez to skuteczna.

Czy wiesz, że…

• Francja to siódma co do wielkości gospodarka na świecie,,
• 91% francuskich użytkowników korzysta z Google,
• francuski to dziesiąty najczęściej używany język na świecie.

Strategia SEO to dobry sposób na konkurowanie zarówno z lokalnymi francuskimi firmami, jak i międzynarodowymi gigantami. Niech Twoja strona błyszczy na pierwszych pozycjach w Google – pozwól jej stać się magnesem na francuskich klientów!

Jak z wyszukiwarki korzystają użytkownicy we Francji?

93%

blisko 60 mln Francuzów korzysta z internetu

93% Francuzów w przeważającej mierze woli francuskie strony internetowe,

79% francuskich konsumentów chętniej wchodzi w interakcję z treściami w ich własnym języku

ponad 81% francuskich nabywców kupuje poprzez internet

Proces SEO na Francję w Vilaro

W Vilaro robimy to, co umiemy najlepiej – pomagamy rozwijać biznesy i zwiększamy sprzedaż. Pozwól, że zadbamy o widoczność Twojej firmy we Francji. Zapewniamy kompleksowe wsparcie marketingowe od A do Z.

Współpraca z Vilaro w obszarze SEO na Francję obejmuje m.in.:

dedykowanego specjalistę, który zapewnia bieżący kontakt telefoniczny, mailowy lub na żywo

kompleksową i indywidualne dopasowaną strategię SEO na Francję z uwzględnieniem Twoich celów i priorytetów

pełne doradztwo w zakresie wejścia na rynek francuski wraz z niezbędnymi przepięciami witryny,

pełną obsługę programistyczną oraz wdrażanie zmian optymalizacyjnych na stronie wraz z uwzględnieniem UX

optymalizację contentową z wysokiej jakości treściami w języku francuskim, które przygotowywane są przez tłumaczy lub osoby biegle posługujące się tym językiem

kompleksową strategię link buildingową z publikacjami zewnętrznymi na wysokiej jakości portalach francuskich

tworzenie tematycznych landing page oraz potrzebnych elementów do ewentualnych kampanii Google Ads

obsługę analityki, monitoring pozycji w Google oraz comiesięczne raporty z wykonanych prac SEO

Dlaczego Vilaro?

W Vilaro stawiamy na ścisłą specjalizację – marketing w Google oraz reklamy performance marketingu. Dzięki temu już od 9 lat budujemy firmę na solidnych i sprawdzonych fundamentach. Naszą codzienną pracę opieramy na zebranym doświadczeniu, aktualnej wiedzy i bieżącej obserwacji algorytmu wyszukiwarki. Doskonale wiemy, co sprawdzi się na rynku francuskim, gdyż od lat prowadzimy tam projekty. Nie podążamy za gotowymi rozwiązaniami, bo rozumiemy, że masz swoje własne cele i priorytety. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie zarówno w obszarze kosztów, jak i prac optymalizacyjnych. W ten sposób możemy prowadzić działania bezpośrednio ukierunkowane na rozwój Twojej firmy.

Wierzymy, że relacja oparta na zaufaniu i dialogu to najlepsza gwarancja owocnej współpracy. Dlatego chcemy poznać bliżej Twój biznes oraz Twoje potrzeby. Postaw na kompleksowe wsparcie marketingowe i obserwuj, jak Twoja firma podbija rynek francuski.

“Wyniki, które robi z nami Vilaro, to coś niesamowitego, jeśli chodzi o podniesienie ruchu na stronie oraz zdobywanie leadów.”

~ Paweł Brodzik, właściciel Fenbro

“Współpraca z firmą Vilaro od samego początku układa się profesjonalnie. Raport przygotowany co miesiąc zawiera niezbędne wskaźniki, analizy, uwagi, które wskazują nasz kierunek rozwoju.”

~ Michał Woźniak, Wiceprezes Zarządu Spółki Elmax

 

Co mówią o nas klienci?

Czym wyróżniamy się na rynku?

zrozumienie potrzeb

Twoje potrzeby to nasz priorytet. Cenimy sobie Twoje zdanie i szukamy idealnie dopasowanych rozwiązań, które będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Chcemy, żebyś czuł rzeczywistą wartość naszych usług.

bezpośrednia współpraca ze specjalistą

Na początku współpracy przydzielamy Ci dedykowanego – specjalistę Twojego opiekuna. To on jest odpowiedzialny za budowanie widoczności Twojej strony na rynku francuskim. Odpowie również na Twoje pytania i wyeliminuje niejasności.

wiedza i know-how

Przez 9 lat na rynku wypracowaliśmy nasze know-how i zebraliśmy niezbędną wiedzę. Wiemy, co działa, a co niekoniecznie się sprawdzi. Uczymy się również codziennie od siebie nawzajem, aby dostarczać jeszcze lepszą jakość obsługi.

pełna transparentność

Współpracując z Vilaro, jesteś zawsze dobrze poinformowany. Twój opiekun regularnie przedstawia Ci etapy pracy oraz osiągane efekty. Na początku każdego miesiąca dostarczamy również raport z wykonanych przez nas działań i aktualnych wyników.

Optymalizacja i elastyczność

Z każdego etapu wyciągamy wnioski. Planujemy kolejne miesiące działań w oparciu o bieżące analizy projektu, by stale podnosić rezultaty. Na bieżąco monitorujemy Twoją stronę i jej efektywność – szukamy, testujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania.

Abonament to całość kosztów związanych z realizacją usługi

Projekty wyceniamy indywidualnie. Dzięki temu możemy skutecznie wdrażać niezbędne działania optymalizacyjne zgodne z Twoim budżetem. Nie dopłacasz do kwoty, która została ustalona przy podpisaniu umowy. W abonament wliczone są m.in. koszty tworzenia treści, praca programistów, linki i publikacje zewnętrzne.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Na naszej stronie nie znajdziesz cennika pozycjonowania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wyceniamy go na podstawie analizy wykonanej przez specjalistę. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Pozycjonujemy bez limitu fraz

Nie zawężamy się do pozycjonowania pod kilka fraz. Chcemy szeroko sprowadzać jakościowy ruch na Twoją stronę lub do Twojego sklepu, aby konwertował na nowe zapytania i sprzedaż – frazy long tail dają więcej okazji, by dotrzeć do Twoich odbiorców.

Opieka i stały kontakt

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że chcesz wiedzieć, co dzieje się na Twojej www. Dlatego rozmawiasz o niej z osobą, która bezpośrednio odpowiada za jej pozycjonowanie i jest Twoim indywidualnym opiekunem. Unikasz głuchego telefonu i niepotrzebnego przekazywania wiadomości.

 
 
 

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty
 

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony oraz jej widoczność w wyszukiwarce. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania optymalizacyjne i skonstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoim SEO. Ty opowiesz, na czym Ci zależy w pozycjonowaniu, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap optymalizacji.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad lepszą widocznością Twojej strony! Wszystkie nasze propozycje będą z Tobą konsultowane. Możesz więc liczyć na kolejną rozmowę, podczas której specjalista opowie Ci o wszystkim.

Efekty i optymalizacja

Każdego miesiąca otrzymasz od nas raport działań SEO. Znajdziesz w nim informacje o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań. Na podstawie bieżących wyników optymalizujemy działania, by poprawiać Twoją widoczność.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Marketing Consultant

 

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl

   Twoje dane są bezpieczne.