Poznaj zespół Vilaro

Działamy dla Ciebie niezależnie od lokalizacji

Na co dzień działamy dla Ciebie w lubelskim biurze, ale Ty możesz prowadzić biznes w dowolnym regionie Polski. Współpraca z Vilaro opiera się na stałym kontakcie (wideokonferencje, rozmowy telefoniczne i mailing). Odległość nie jest dla nas przeszkodą w działaniu.

Mapa Vilaro

Specjalizacja to nasza mocna strona

Vilaro to zgrany zespół specjalistów zajmujących się marketingiem internetowym. Jako agencja działamy na rynku od 2014 roku. Od tego czasu zwiększamy doświadczenie w setkach prowadzonych projektów. Dzięki temu konsekwentnie zdobywamy nową wiedzę, która jest gwarantem jakościowych działań marketingowych.

Od wielu lat stawiamy na rozwój w konkretnym kierunku. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań marketingowych opartych na platformie Google (SEO oraz Google Ads). To pozwala nam budować firmę na solidnych, sprawdzonych fundamentach – zapewniając najwyższą jakość opieki. Jesteśmy przekonani, że nasza praca pomaga rozwijać biznesy naszych Klientów.

W Vilaro liczą się ludzie

Stawiamy na silne relacje w zespole. Dobra atmosfera = efektywność i wyniki. U nas nie ma ludzi “od wszystkiego”. Każdy ma tu swoje miejsce i zajmuje się tym, w czym czuje się najlepiej – w tym tkwi siła specjalizacji Vilaro.

O wysoką jakość opieki nad współpracą dbają dedykowani specjaliści, którzy odpowiadają za wykonanie usługi od samego początku. To oni kontaktują się z Klientem, ustalają szczegóły realizacji projektu, reagują i optymalizują proces. Nie komplikujemy – rozmawiasz z osobą, która wie, jak Ci pomóc.

Co dla nas jest ważne?

Inicjatywa

Najlepsza współpraca opiera się na dobrej relacji. Nie musisz więc samodzielnie monitorować każdego kroku. Jesteśmy zawsze na bieżąco i przejmujemy inicjatywę w opiece nad Twoim projektem – wyłapując właściwe momenty na optymalizację działań, czy modyfikacje techniczne.

Specjalizacja

Nasz profesjonalizm jest wynikiem wieloletnich doświadczeń, które ukształtowały obecną tożsamość Vilaro. Wśród nas pracują specjaliści, którzy wiedzą, jak odpowiednio wykorzystać potencjał wyszukiwarki Google w Twoim biznesie.

Partnerstwo

Budujemy współpracę opartą na stałym i regularnym kontakcie. Tak jak każdy dobry partner liczymy się z Twoim zdaniem – dialog jest dla nas wskazówką, co jest dla Ciebie ważne i jak możemy pomóc. Szukamy rozwiązań, które najlepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby.

Empatia

Zrozumienie Twoich potrzeb jest dla nas priorytetem. Już podczas pierwszej rozmowy poczujesz, że chcemy poznać Twój biznes. Dlaczego to tak ważne? Dzięki indywidualnemu podejściu zaprojektujemy rozwiązania ukierunkowane bezpośrednio na rozwój Twojej firmy.

Sales Navigator Logo