SEO Idosell

Twój sklep na IdoSell może sprzedawać więcej!

Dla kogo jest SEO IdoSell?

SEO IdoSell to innowacyjne rozwiązanie stworzone specjalnie dla przedsiębiorców i właścicieli sklepów internetowych korzystających z platformy IdoSell. To usługa przeznaczona dla tych, którzy chcą, aby potencjalni klienci trafiali właśnie na ich stronę. Niezależnie, czy posiadasz mały sklep, czy dużą markę e-commerce – widoczność w wynikach Google powinna być dla Ciebie priorytetem.

Jeśli chcesz rozwinąć swój sklep internetowy i skutecznie wyróżnić się na tle konkurencji, kompleksowa strategia SEO IdoSell jest podstawą. Nie czekaj dłużej, zainwestuj w widoczność online i przekształć swoją stronę w potężne narzędzie generujące zyski. Postaw na doświadczony zespół Vilaro!

SEO idosell grafika Vilaro

Dlaczego warto pozycjonować sklep IdoSell?

Jeśli tu trafiłeś, to oznacza, że prawdopodobnie prowadzisz sklep internetowy na platformie IdoSell. Pamiętaj jednak, że bez odpowiedniej strategii pozycjonowania nawet najlepiej dopracowanej stronie ciężko będzie osiągnąć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Wybierz zatem SEO dla IdoSell i ciesz się większą sprzedażą!

Pozycjonowanie to strategia, która może przekształcić Twoją firmę w kluczowego gracza na rynku. Nie pozwól, aby Twoja oferta pozostała niezauważona. Zwiększ widoczność swoich produktów w Google i przyciągaj zainteresowanych użytkowników – szybciej, lepiej i skuteczniej od Twojej konkurencji.

Czy wiesz, że…

• z platformy IdoSell korzysta obecnie blisko 4 000 sklepów internetowych

• firmy, które mądrze zainwestowały w usługę SEO e-commerce, odnotowują wzrost przychodów o blisko 190%,

• 68% doświadczeń online zaczyna się od wyszukiwarki.

Marketing w Google to dla Ciebie szansa na wyróżnienie się na tle innych. Spraw, aby użytkownicy trafiali właśnie na Twoją stronę – postaw na pozycjonowanie sklepu IdoSell i pozwól mu świecić na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Obserwuj, jak Twoja firma rośnie i osiąga kolejne cele!

Obsługujemy wszystkie systemy CMS sklepów
Dowiedz się więcej o wybranych poniżej!

Proces SEO dla IdoSell w Vilaro

Żaden CMS nie jest nam straszny. Nasi specjaliści dobrze znają specyfikę systemu IdoSell – pracowali z nim przy wielu projektach. Zaufaj Vilaro i przekonaj się, jak możemy wykorzystać potencjał płynący z Twojego e-commerce.

Co obejmuje usługa SEO IdoSell? Vilaro oferuje m.in.:

regularny i bezpośredni kontakt z indywidualnym specjalistą SEO prowadzącym Twój projekt

profesjonalną strategię działań SEO dla CMS IdoSell z uwzględnieniem grup użytkowników, do których chcesz docierać

pełną rozbudowę contentową Twojego sklepu, w obszarze kategorii produktowych, kluczowych produktów, artykułów blogowych czy publikacji sezonowych

kompletne wsparcie programistyczne oraz wdrażanie wszystkich potrzebnych zmian na stronie

pełny proces link buildingu z publikacjami zewnętrznymi na jakościowych portalach tematycznych z branży

analizowanie zachowania użytkowników, którzy odwiedzają Twoją witrynę

regularne dbanie o cały układ kategorii produktowych w Twoim sklepie

comiesięczne raporty z wykonanych prac oraz bieżącą obsługę analityki

Dlaczego Vilaro?

Posiadamy 9 lat doświadczenia w usługach marketingu w wyszukiwarce Google. Nasza codzienna praca opiera się na zdobytym doświadczeniu, aktualnej wiedzy oraz bieżącej obserwacji zmian w algorytmie Google. Dzięki temu możemy natychmiastowo reagować i wyłapywać odpowiednie momenty na optymalizację. Nasi specjaliści obsługują wiele różnych CMSów, w tym właśnie IdoSell. Wiemy, jak odpowiednio wykorzystać możliwości oferowane przez tę platformę – np. personalizację czy integrację z zewnętrznymi magazynami.

Opowiedz nam o swojej firmie, wysłuchamy i zrozumiemy. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z wielu branż i różnych rynków – zarówno krajowych, jak i tych zagranicznych. Dobrze wiemy, że Twój biznes zasługuje na najlepszy marketing!

“Wyniki, które robi z nami Vilaro, to coś niesamowitego, jeśli chodzi o podniesienie ruchu na stronie oraz zdobywanie leadów.”

~ Paweł Brodzik, właściciel Fenbro

“Współpraca z firmą Vilaro od samego początku układa się profesjonalnie. Raport przygotowany co miesiąc zawiera niezbędne wskaźniki, analizy, uwagi, które wskazują nasz kierunek rozwoju.”

~ Michał Woźniak, Wiceprezes Zarządu Spółki Elmax

Co mówią o nas klienci?

Czym wyróżniamy się na rynku?

dedykowany specjalista

Każdy klient Vilaro otrzymuje swojego dedykowanego specjalistę. Wierzymy, że bezpośredni kontakt to kluczowy element na owocnej współpracy. Dialog dostarczy nam cennych informacji na temat tego, co jest dla Ciebie ważne i na czym powinniśmy się szczególnie skupić.

brak dodatkowych kosztów

Kwota abonamentu, którą zobaczysz w umowie, obejmuje całość realizacji usługi. Nie musisz obawiać się haczyków lub ukrytych kosztów. Każdy nasz projekt wyceniamy indywidualnie, dlatego też nie posiadamy uniwersalnego cennika.

kompleksowa optymalizacja

Nasza usługa SEO dla IdoSell jest kompletnym procesem. Nie musisz więc martwić się ewentualnymi brakami lub niedociągnięciami. Poprowadzimy projekt od A do Z. Nie potrzebujesz dodatkowych wykonawców, zapewniamy kompleksowe wsparcie marketingowe.

własna
inicjatywa

Wychodzimy z propozycjami i doradzamy optymalne rozwiązania. Nie musisz zatem samodzielnie monitorować każdego kroku. Przejmujemy całościowo inicjatywę w opiece nad Twoim sklepem. Mamy też odwagę mówić prawdę – bo chcemy być Twoim zaufanym partnerem biznesowym.

Optymalizacja i elastyczność

Z każdego etapu wyciągamy wnioski. Planujemy kolejne miesiące działań w oparciu o bieżące analizy projektu, by stale podnosić rezultaty. Na bieżąco monitorujemy Twoją stronę i jej efektywność – szukamy, testujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania.

Abonament to całość kosztów związanych z realizacją usługi

Projekty wyceniamy indywidualnie. Dzięki temu możemy skutecznie wdrażać niezbędne działania optymalizacyjne zgodne z Twoim budżetem. Nie dopłacasz do kwoty, która została ustalona przy podpisaniu umowy. W abonament wliczone są m.in. koszty tworzenia treści, praca programistów, linki i publikacje zewnętrzne.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Na naszej stronie nie znajdziesz cennika pozycjonowania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wyceniamy go na podstawie analizy wykonanej przez specjalistę. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Pozycjonujemy bez limitu fraz

Nie zawężamy się do pozycjonowania pod kilka fraz. Chcemy szeroko sprowadzać jakościowy ruch na Twoją stronę lub do Twojego sklepu, aby konwertował na nowe zapytania i sprzedaż – frazy long tail dają więcej okazji, by dotrzeć do Twoich odbiorców.

Opieka i stały kontakt

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że chcesz wiedzieć, co dzieje się na Twojej www. Dlatego rozmawiasz o niej z osobą, która bezpośrednio odpowiada za jej pozycjonowanie i jest Twoim indywidualnym opiekunem. Unikasz głuchego telefonu i niepotrzebnego przekazywania wiadomości.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony oraz jej widoczność w wyszukiwarce. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania optymalizacyjne i skonstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoim SEO. Ty opowiesz, na czym Ci zależy w pozycjonowaniu, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap optymalizacji.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad lepszą widocznością Twojej strony! Wszystkie nasze propozycje będą z Tobą konsultowane. Możesz więc liczyć na kolejną rozmowę, podczas której specjalista opowie Ci o wszystkim.

Efekty i optymalizacja

Każdego miesiąca otrzymasz od nas raport działań SEO. Znajdziesz w nim informacje o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań. Na podstawie bieżących wyników optymalizujemy działania, by poprawiać Twoją widoczność.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Marketing Consultant

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl  Twoje dane są bezpieczne.