SEO PrestaShop

Zwiększymy sprzedaż Twojego sklepu na PrestaShop!

Dla kogo jest SEO PrestaShop?

Nasza usługa SEO PrestaShop przeznaczona jest dla każdego, kto prowadzi swój sklep internetowy na CMS PrestaShop. Bez względu na rozmiar Twojego sklepu i rodzaj oferowanych produktów, strategia pozycjonowania pozwoli Ci zwiększyć swoją widoczność w Google oraz generować coraz lepsze wyniki sprzedażowe.

Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na docieranie do swoich potencjalnych klientów, postaw na SEO PrestaShop. To narzędzie, które pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję, zwiększyć konwersję i zamienić Twój sklep w potężne narzędzie generujące zyski. Pozwól, że specjaliści Vilaro zadbają o Twoją widoczność w sieci!

SEO prestashop grafika Vilaro

Dlaczego warto pozycjonować sklep PrestaShop?

Twój biznes e-commerce potrzebuje jakościowego ruchu, który będzie stopniowo zwiększał sprzedaż. To właśnie optymalizacja SEO sklepu PrestaShop pozwoli Ci błyszczeć na pierwszych pozycjach w Google i skutecznie przyciągać zainteresowanych użytkowników. Realizuj swoje cele i osiągnij sukces, o którym marzą inni!

Platforma PrestaShop umożliwia m.in. szeroką personalizację oraz wdrożenie niestandardowych elementów. Umiejętne wykorzystanie funkcji oferowanych przez ten system w połączeniu z kompleksową strategią pozycjonowania wyróżni Twój sklep na tle konkurencji. Postaw na sprawdzone i stabilne źródło pozyskiwania klientów – pozycjonuj się w Google.

Czy wiesz, że…

• z platformy PrestaShop korzysta obecnie blisko 250 000 sklepów internetowych,

• ponad połowa kupujących korzysta z Google, aby odkryć lub znaleźć nową markę,

• wyszukiwarki generują 10 razy większy ruch na stronach e-commerce niż media społecznościowe.

Pozycjonowanie PrestaShop to dla Ciebie szansa na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki wśród docelowych odbiorców. Promuj swoje produkty jeszcze skuteczniej, tak aby użytkownicy trafiali właśnie do Twojego sklepu, a nie do konkurencji. To okazja, której nie możesz sobie odmówić.

Obsługujemy wszystkie systemy CMS sklepów
Dowiedz się więcej o wybranych poniżej!

Proces SEO dla PrestaShop w Vilaro

Czy wiesz, jak maksymalnie wykorzystać potencjał swojego sklepu na PrestaShop? Pozwól, że nasi specjaliści przeanalizują potencjał Twojej branży w wyszukiwarce Google, a następnie zadbają o Twoją widoczność.

Co obejmuje usługa SEO PrestaShop? Vilaro oferuje m.in.:

bezpośredni kontakt z dedykowanym specjalistą, który gwarantuje kontakt telefoniczny, mailowy lub na żywo

indywidualną strategię działań SEO dopasowaną do CMS PrestaShop uwzględniającą Twoje cele i priorytety

kompleksową optymalizację contentową Twojej strony z uwzględnieniem specyfiki e-commerce

pełne wsparcie programistyczne oraz wdrażanie wszystkich potrzebnych zmian na stronie z uwzględnieniem UX

proces link buildingowy z publikacjami zewnętrznymi na jakościowych portalach tematycznych

uwzględnienie sezonowości sprzedaży, np. poprzez publikacje dopasowane do okresu roku

analizowanie zachowania użytkowników, którzy odwiedzają Twój sklep

bieżącą obsługę analityki, monitoring pozycji w Google oraz comiesięczny raport

Dlaczego Vilaro?

Od 9 lat działamy z lubelskiego biura, ale Ty możesz prowadzić swój biznes w dowolnym miejscu. Odległość to żaden problem, stawiamy na regularny kontakt i budowanie relacji opartej na zaufaniu. Chcemy poznać Twoje potrzeby i cele – to na tej podstawie zaplanujemy wspólnie strategię działania. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów na PrestaShop. Doskonale wiemy, jak wykorzystać funkcje tej platformy, tak abyś mógł cieszyć się realnymi efektami.

Postaw na doświadczony zespół, który działa z inicjatywą. Współpracujemy z biznesami e-commerce z wielu branż i różnych rynków. Opowiedz nam o swoich celach, zrozumiemy i doradzimy. Oferujemy umowę z krótkim okresem wypowiedzenia – chcemy, żebyś współpracował z nami ze względu na wyniki, a nie dlatego, że musisz.

“Wyniki, które robi z nami Vilaro, to coś niesamowitego, jeśli chodzi o podniesienie ruchu na stronie oraz zdobywanie leadów.”

~ Paweł Brodzik, właściciel Fenbro

“Współpraca z firmą Vilaro od samego początku układa się profesjonalnie. Raport przygotowany co miesiąc zawiera niezbędne wskaźniki, analizy, uwagi, które wskazują nasz kierunek rozwoju.”

~ Michał Woźniak, Wiceprezes Zarządu Spółki Elmax

Co mówią o nas klienci?

Czym wyróżniamy się na rynku?

bezpośredni kontakt ze specjalistą

Regularny i stały kontakt jest dla nas podstawą. Zapewniamy Ci bezpośrednią współpracę z dedykowanym specjalistą, który jest odpowiedzialny za budowanie widoczności Twojego sklepu. Jest on Twoim osobistym opiekunem.

pełna transparentność

Współpracując z Vilaro, jesteś zawsze dobrze poinformowany. Nie musisz się niczego domyślać lub zastanawiać się, na czym stoisz. Gwarantujemy Ci przejrzyste warunki umowy, jasne koszty abonamentu, regularne comiesięczne raporty z wykonanych prac.

kompleksowa usługa

SEO dla sklepu PrestaShop jest usługą kompletną. To oznacza, że wszystkie prace są po naszej stronie. Nie musisz szukać kolejnych wykonawców – zapewniamy kompleksowe wsparcie marketingowe od początku do samego końca.

zrozumienie potrzeb

Twoje potrzeby są dla nas priorytetem. Chcemy dobrze poznać Twój biznes, tak aby zaprojektować indywidualną strategię ukierunkowaną bezpośrednio na jego rozwój. Dialog jest dla nas najlepszą wskazówką, co możemy zrobić jeszcze lepiej i jak możemy Ci pomóc.

Optymalizacja i elastyczność

Z każdego etapu wyciągamy wnioski. Planujemy kolejne miesiące działań w oparciu o bieżące analizy projektu, by stale podnosić rezultaty. Na bieżąco monitorujemy Twoją stronę i jej efektywność – szukamy, testujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania.

Abonament to całość kosztów związanych z realizacją usługi

Projekty wyceniamy indywidualnie. Dzięki temu możemy skutecznie wdrażać niezbędne działania optymalizacyjne zgodne z Twoim budżetem. Nie dopłacasz do kwoty, która została ustalona przy podpisaniu umowy. W abonament wliczone są m.in. koszty tworzenia treści, praca programistów, linki i publikacje zewnętrzne.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Na naszej stronie nie znajdziesz cennika pozycjonowania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wyceniamy go na podstawie analizy wykonanej przez specjalistę. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Pozycjonujemy bez limitu fraz

Nie zawężamy się do pozycjonowania pod kilka fraz. Chcemy szeroko sprowadzać jakościowy ruch na Twoją stronę lub do Twojego sklepu, aby konwertował na nowe zapytania i sprzedaż – frazy long tail dają więcej okazji, by dotrzeć do Twoich odbiorców.

Opieka i stały kontakt

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że chcesz wiedzieć, co dzieje się na Twojej www. Dlatego rozmawiasz o niej z osobą, która bezpośrednio odpowiada za jej pozycjonowanie i jest Twoim indywidualnym opiekunem. Unikasz głuchego telefonu i niepotrzebnego przekazywania wiadomości.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony oraz jej widoczność w wyszukiwarce. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania optymalizacyjne i skonstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoim SEO. Ty opowiesz, na czym Ci zależy w pozycjonowaniu, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap optymalizacji.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad lepszą widocznością Twojej strony! Wszystkie nasze propozycje będą z Tobą konsultowane. Możesz więc liczyć na kolejną rozmowę, podczas której specjalista opowie Ci o wszystkim.

Efekty i optymalizacja

Każdego miesiąca otrzymasz od nas raport działań SEO. Znajdziesz w nim informacje o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań. Na podstawie bieżących wyników optymalizujemy działania, by poprawiać Twoją widoczność.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Karol Kwiecień
Marketing Consultant

730 350 561
k.kwiecien@vilaro.pl  Twoje dane są bezpieczne.