Reklama produktowa

Zwiększymy Twoją sprzedaż dzięki reklamie produktowej w Google!

Dla kogo jest reklama produktowa?

Jeśli szukasz dodatkowego kanału wspierającego Twoją sprzedaż, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jest nim kampania produktowa Google Ads – narzędzie stworzone, by promować produkty wśród potencjalnych klientów. Bez względu na to, co i na jakim obszarze sprzedajesz, tego typu reklama pozwoli zwiększyć rozpoznawalność zarówno Twojej oferty, jak i marki. Postaw na ekspozycję w wyszukiwarce Google i przenieś swój biznes na kolejny poziom!

Niezależnie od branży, reklama produktowa może stać się ważnym narzędziem promocji Twojego biznesu e-commerce. Google Ads otwiera przed Tobą nowe perspektywy w sprzedaży. Wykorzystaj mądrze tę szansę, reklamując się z pomocą doświadczonego zespołu Vilaro.

Reklama produktowa grafika Vilaro

Dlaczego warto korzystać z reklam produktowych?

Reklama produktowa pozwoli Ci wyeksponować Twoją ofertę wśród szerokiego grona docelowych nabywców. Jest ona łatwo zauważalna, ponieważ wyświetla się nad wszystkimi wynikami wyszukiwania – jako karta produktów. Zawiera zdjęcie, cenę i inne przydatne informacje. Dzięki temu możesz skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, którzy aktywnie szukają produktów, które oferujesz. To sprawdzony sposób na konwersje i zwiększenie sprzedaży.

Obecność w wyszukiwarce Google to dla Ciebie szansa na zdobycie przewagi konkurencyjnej. Kampania produktowa Google Ads sprawi, że Twoje produkty będą widoczne w miejscu, gdzie miliony użytkowników codziennie poszukują konkretnych rozwiązań. Wyróżnij się na rynku i przekonaj użytkowników, że to Twoje produkty są tym, czego szukają. Nie ograniczaj swoich szans sprzedażowych, gdy możesz je maksymalnie wykorzystać.

Czy wiesz, że…

• reklamy produktowe generują ponad 85% wszystkich kliknięć w reklamach Google Ads,
• po zobaczeniu reklamy Google 43% użytkowników kupuje ten produkt,
65% użytkowników klika reklamy podczas zakupów.

Dobrze wiesz, że warto kupować Twoje produkty – teraz czas, aby inni też się o tym przekonali. Sprzedawaj jeszcze więcej i jeszcze lepiej, niż Twoja konkurencja. Niech Twoja oferta stanie się pierwszym wyborem dla potencjalnych klientów. Rozpocznij kampanię produktową w Google i obserwuj, jak Twoja firma osiąga sukcesy, o których zawsze marzyłeś.

Kampania produktowa prowadzona przez Vilaro

Twój sklep zasługuje na najlepszy marketing. Postaw więc na doświadczony zespół specjalistów Vilaro. Pozwól, że zaplanujemy dla Ciebie kompleksową kampanię produktową w Google, która zasili Twoją sprzedaż.

Obsługa Vilaro w zakresie reklamy produktowej obejmuje m.in.:

wsparcie dedykowanego specjalisty SEM, który zapewnia bezpośredni kontakt telefoniczny oraz mailowy

analizę kondycji Twojego konta reklamowego Google Ads, zbadanie dostępnych danych oraz wdrożenie niezbędnych zmian w ustawieniach

kompleksowe doradztwo w zakresie wymaganego budżetu, proponowanych grup odbiorców, niezbędnych komponentów reklamy produktowej i jej głównych celów

pełne wdrożenie niezbędnej analityki, w tym skonfigurowanie kont Google Tag Manager, Google Analytics 4, Google Ads, Google Merchant Center

dopasowaną strategię reklamową pod specyfikę reklamy produktowej, która bazuje na Twoich indywidualnych celach i priorytetach

kompleksowe projektowanie i wdrażanie kampanii produktowej – projektowanie nagłówków, treści i zasobów

bieżąca optymalizacja i wprowadzanie zmian w kampanii w celu uzyskiwania jak najlepszych efektów

comiesięczne raporty z wykonanych przez nas prac oraz stały monitoring aktualnych wyników

Dlaczego Vilaro?

Robimy to, co potrafimy najlepiej – zapewniamy usługi marketingowe, które realnie wpływają na sprzedaż firm. Podczas codziennej pracy bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu, aktualnej wiedzy oraz sprawdzonych narzędziach, do których zaliczamy system Google Ads. Doskonale znamy specyfikę zarówno biznesów e-commerce, jak i reklam produktowych. Rozumiemy także, że masz swoje własne potrzeby i oczekiwania. Dlatego do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, bez uniwersalnych i oklepanych rozwiązań.

Niech Twoje cele staną się naszym wyznacznikiem, a marzenia o rozwoju biznesu staną się rzeczywistością. Pozwól, że nasi specjaliści SEM zadbają kompleksowo o widoczność Twoich produktów w Google. Postaw na doświadczony zespół Vilaro i obserwuj, jak osiągasz swoje cele.

“Vilaro bardzo dobrze zrozumiało specyfikę naszego rynku. Zmiana kampanii oraz dobranie odpowiednich narzędzi wpłynęło na spodziewany wzrost konwersji. Należy podkreślić konsekwencję pracowników w tworzeniu strategii Google Ads oraz bardzo dużą wartość sugestii, które przyczyniły się do osiągnięcia efektów.”

~ Paweł Dzierżak, Dyrektor Camp Leaders Polska

“Stabilne wyniki sprzedażowe we Francji pozwoliły mi uruchamiać kolejne rynki dla produktów marki Jukki, które obecnie sprzedajemy w większości krajów europejskich. Polecam współpracę z Vilaro sklepom internetowym, które chcą sprzedawać więcej swoich produktów dzięki promocji w Google.”

~ Grzegorz Petruczynik, właściciel Jukki

 

Co mówią o nas klienci?

Co nas wyróżnia na rynku?

bezpośredni kontakt ze specjalistą

W Vilaro nie ma żadnych pośredników ani przekazywania wiadomości. Zapewniamy Ci osobistego opiekuna – dedykowanego specjalistę SEM, który zajmie się prowadzeniem Twojej kampanii produktowej.

zrozumienie potrzeb

Naszą strategię działań budujemy na podstawie Twoich indywidualnych potrzeb i celów. W ten sposób mamy pewność, że jest ona ukierunkowana na bezpośredni rozwój Twojej firmy, a tym samym skuteczna.

pełna transparentność

Jako zaufany partner biznesowy stawiamy na pełną transparentność. Oznacza to przejrzystą umowę, jasne koszty współpracy oraz comiesięczne raporty z wykonanych prac. W Vilaro stały dialog to podstawa.

kompleksowa obsługa

Współpraca z Vilaro oznacza kompleksowe wykonanie usługi – od przeprowadzenia analizy potencjału, przez obsługę kampanii, po monitorowanie wyników. Jeśli chciałbyś rozszerzyć swoje działania promocyjne, z chęcią doradzimy Ci, co dobrze się sprawdzi.

Optymalizacja i elastyczność

Wiemy, jak ważne jest szybkie reagowanie na zmieniającą się sytuację w Google Ads. Stale monitorujemy efektywność Twojej kampanii i dopasowujemy zmienne, by maksymalizować wyniki.

Pełna transparentność

Oprócz tego, że masz możliwość bieżącego monitoringu swojej kampanii na koncie Google Ads, zapewniamy comiesięczny raport zawierający podsumowanie prac z tego okresu. Uwzględniamy w nim także zakres prac zaplanowanych na kolejny miesiąc, dlatego zawsze wiesz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Każda kampania wyceniana jest przez nas indywidualnie. Jej koszt szacujemy na podstawie analizy wykonanej wcześniej przez specjalistę, dlatego opieramy się na realnej pracy przynoszącej efekty. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Doświadczenie w wielu branżach

Od wielu lat współpracujemy z klientami z różnych branż. Dlatego wiemy, jakich formatów reklamowych użyć w konkretnych przypadkach – np. co sprawdzi się lepiej, a z czego zrezygnować już na starcie. Znajomość mechanizmu ustalania wyniku jakości pozwala uzyskiwać wyższe pozycje przy niskich stawkach za kliknięcia.

Opieka i stały kontakt

Oprócz tego, że masz stały dostęp do wyników Twojej kampanii, możesz także zwrócić się do nas z każdym pytaniem i wątpliwością. Do projektu na stałe przypisany jest specjalista opiekun, który będzie wiedział, jak Ci pomóc. Rozmawiasz więc z osobą mającą styczność z Twoim biznesem każdego dnia.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony i potencjał wyszukiwania Twojego produktu. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania reklamowe. Konstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoimi działaniami reklamowymi. Ty opowiesz, na czym Ci zależy, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap prowadzenia reklamy w Google.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad pozyskaniem ruchu z płatnych wyników wyszukiwania. W odpowiedni sposób budujemy strukturę kampanii Google Ads (kampanie, grupy reklam, targetowanie, treści reklamowe, definiowanie odbiorców).

Efekty i optymalizacja

Mierzymy i analizujemy skuteczność poszczególnych reklam, aby zwiększać szansę na konwersję. Co miesiąc otrzymasz raport działań reklamowych Google z informacjami o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Krystian Tylec
Marketing Consultant

730 350 571
k.tylec@vilaro.pl  Twoje dane są bezpieczne.