LinkedIn

Pozyskuj kontakty do osób zainteresowanych Twoim produktem lub usługą

Dlaczego LinkedIn?

756 milionów osób i ponad 57 milionów firm – taki potencjał kryje w sobie LinkedIn. Obecność na tym portalu to ogromna szansa na rozwój Twojego biznesu. Vilaro już od początku istnienia LinkedIna na polskim rynku pomaga przedsiębiorcom w wykorzystaniu tego potencjału. Jeśli szukasz sposobu, który wzmocni Twoją sprzedaż, podkreśli widoczność firmy w internecie i zapewni nowe źródła kontaktów biznesowych – nasza usługa jest właśnie dla Ciebie.

Na czym polega fenomen LinkedIna jako narzędzia wspierającego sprzedaż? To tutaj znajdziesz bezpośredni kontakt do osób decyzyjnych z firm na całym świecie. To osoby otwarte na nowe możliwości i współpracę.

Vilaro opracowało strategię pozyskiwania leadów przez portal LinkedIn, który opiera się na nawiązywaniu wartościowych relacji. Efekty działań zauważysz już w pierwszym miesiącu – dlatego nie zwlekaj i skorzystaj z tego potencjału!

Linkedin grafika Vilaro

Za sobą mamy już

ponad 7

lat doświadczenia

Jako jedni z pierwszych w Polsce zaczęliśmy specjalizować się w generowaniu leadów biznesowych na LinkedIn.

ponad 300

projektów

Tyle osób zyskało na relacjach budowanych przez LinkedIn. Dołącz do tego grona i zobacz, ile możesz zyskać.

ponad 30 tys.

relacji biznesowych

Tysiące okazji na nowe współprace, stworzone dzięki naszym działaniom. Twoja grupa docelowa jest obecna na LinkedInie.

Dlaczego Vilaro?

Doświadczony zespół zamiast automatyzacji

W budowaniu relacji biznesowych nie używamy robotów. Tylko w pełni spersonalizowane podejście i ręczna obsługa dedykowanego specjalisty daje kontrolę nad trafnymi i efektywnymi działaniami. Nasz zespół jest w pełni odpowiedzialny za każdą prowadzoną korespondencję.

Elastyczna forma współpracy

Dzięki umowie na czas nieokreślony z krótkim okresem wypowiedzenia nie jesteś związany z usługą długoterminowo. To Ty decydujesz, jak długo z nami współpracujesz. W trudniejszym okresie możemy także czasowo wstrzymać działania.

Mądre planowanie działań na każdym kroku

Jeszcze przed rozpoczęciem projektu analizujemy grupę docelową i Twoje cele biznesowe, aby działania na LinkedIn przynosiły dla Ciebie realne korzyści. W trakcie procesu dajemy możliwość zmian w zakresie grupy docelowej, treści komunikacji lub jakiegokolwiek aspektu kampanii. Liczy się dobra efektywność.

Doświadczenie w wielu branżach

Działamy na LinkedInie od kilku lat. W tym czasie przeprowadziliśmy kilkaset różnorodnych projektów dla naszych Klientów. Realizowaliśmy przeróżne kampanie, o zasięgu lokalnym, jak i międzynarodowym, w branżach popularnych i tych bardziej niszowych.

Stały kontakt i pełna transparentność prac

Oprócz comiesięcznych raportów możesz spodziewać się regularnego kontaktu z naszej inicjatywy. Efektywność w realizacji projektu opieramy na odpowiednim doradztwie i opiece. Ponadto, na każdym etapie masz wgląd w naszą pracę dzięki prowadzeniu działań na profilu osobistym.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Odkrywamy potencjał LinkedIna do rozwoju Twojego biznesu i przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania. Dopasujemy ofertę tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki, jednocześnie nie przepalając budżetu.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz koordynator i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na szczegółowy brief przeprowadzany przez koordynatora, na podstawie którego opracujemy plan działania oraz wytyczne Twojej grupy docelowej. Komunikację do Twojego projektu przygotuje dedykowany specjalista.

Działamy!

Na podstawie wytycznych specjalista precyzyjnie selekcjonuje grupę docelową. Każda rozpoczęta próba nawiązania relacji biznesowej zostanie doprowadzona do końca procesu, bez pominięcia ani jednej odpowiedzi!

Efekty i optymalizacja

Jesteś informowany na bieżąco, kiedy tylko pojawią się efekty nawiązywania relacji biznesowych. W międzyczasie możesz spodziewać się propozycji optymalizacji procesu z naszej strony. Daj znać, jeśli też poczujesz, że nadszedł czas na zmiany.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Krystian Tylec
Marketing Consultant

730 350 571
k.tylec@vilaro.pl  Twoje dane są bezpieczne.