Facebook Ads

Zwiększymy Twoją sprzedaż dzięki reklamie na Facebooku!

Dla kogo są reklamy Facebook Ads?

Jeśli szukasz sposobu na efektywniejsze docieranie do swojej grupy docelowej i zwiększenie wyników sprzedażowych, reklamy Facebook Ads to doskonały wybór. Jest to narzędzie stworzone dla przedsiębiorców, marketerów i właścicieli firm, którzy stawiają przede wszystkim na precyzję i skuteczność działań.

Niezależnie od rodzaju biznesu i branży, w jakiej działasz – reklamy Facebook Ads pozwolą Ci osiągać konkretne cele biznesowe. To rozwiązanie, które oferuje pełną kontrolę nad budżetem, a jednocześnie dostarcza dokładnych analiz i wyników kampanii. Wybierz promocję na Facebooku z Vilaro i ciesz się realnymi efektami!

Facebook ads

Dlaczego Facebook Ads?

Reklama na Facebooku to przede wszystkim wzrost sprzedaży, pozyskiwanie cennych kontaktów oraz budowanie rozpoznawalności marki. Dlaczego więc miałbyś świadomie rezygnować z tych korzyści? Nie pozwól swojej konkurencji wyprzedzić Cię w walce o uwagę użytkowników. Wykorzystaj maksymalnie potencjał jednego z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie. Postaw na kampanie na Facebooku i realizuj swoje cele biznesowe!

Dzięki Facebook Ads masz możliwość dotarcia do tysięcy lub nawet milionów potencjalnych klientów. Manager reklamy Facebook pozwala precyzyjnie określić grupę docelową. W ten sposób masz pewność, że Twoje reklamy trafią do osób, które naprawdę mogą być zainteresowane Twoimi produktami lub usługami. To znaczna oszczędność czasu, pieniędzy i energii.

Czy wiesz, że…

• blisko 18 mln Polaków korzysta z serwisu Facebook,
• aż 93% specjalistów ds. marketingu prowadzi reklamy na Facebooku,
potencjalny zasięg reklamowy Facebooka wynosi ponad 2 mld użytkowników.

Nie rezygnuj z możliwości, jakie oferuje reklama Facebook Ads. To narzędzie, które przynosi realne korzyści oraz pozwala osiągać konkretne cele biznesowe. Wykorzystaj pełen potencjał marketingu internetowego i zdobądź przewagę na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Przyłącz się do sukcesu, jaki oferuje Facebook Ads i rozwijaj swoją markę na zupełnie nowym poziomie!

Proces Facebook Ads w Vilaro

Skuteczna reklama na Facebooku odmieni losy Twojego biznesu. Pozwól więc, że nasz specjalista Facebook Ads przygotuje dla Ciebie kompleksową strategię, która wesprze Twoje potrzeby. Zainwestuj w profesjonalne wsparcie marketingowe i osiągaj cele, które do tej pory mogły wydawać się niemożliwe do zrealizowania.

Co obejmuje współpraca w zakresie reklamy Facebook Ads? Vilaro oferuje m.in.:

wsparcie dedykowanego specjalisty Facebook Ads, który zapewnia bezpośredni i bieżący kontakt

pełne wdrożenie wymaganej analityki, w tym m.in. API konwersji, Piksel Meta czy feed produktowy

indywidualnie dopasowaną strategię reklamową na Facebooku, która obejmuje wybrane formaty i cele

analizę potencjału zainteresowania użytkowników, którzy mogliby potencjalnie dokonać konwersji

kompleksowe projektowanie i wdrażanie kampanii – przygotowanie grafik, dynamicznych reklam, karuzel, tekstów itp.

bieżącą optymalizację prowadzonych kampanii, tak by uzyskiwały jak najlepsze efekty

opisanie grup niestandardowych odbiorców na podstawie zebranych danych sprzedażowych

regularną analizę wyników i comiesięczne raporty z wykonanych prac

Dlaczego Vilaro?

Niektóre firmy nie zdają sobie często sprawy z potencjału, jaki posiadają. Jesteśmy po to, aby to zmieniać. W Vilaro od lat pomagamy rozwijać biznesy z różnych branż, dostarczając profesjonalne usługi marketingu internetowego. Nie stoimy w miejscu, stale rozwijamy nasze umiejętności, dzięki czemu zapewniamy klientom najwyższą jakość wsparcia. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych na popularnych platformach online. Doskonale znamy specyfikę systemu Facebook Ads – wiemy, co przekłada się na realne efekty. Z chęcią Ci doradzimy, które rozwiązania sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku.

Twoje potrzeby są dla nas priorytetem. To właśnie na ich podstawie zaprojektujemy strategię ukierunkowaną na rozwój Twojego biznesu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie zarówno w obszarze budżetu, jak i proponowanych rozwiązań. Chcemy, aby nasze usługi niosły ze sobą realną korzyść, dlatego za każdy razem analizujemy płynący z nich potencjał. Opowiedz nam więcej o swoich celach – dowiedz się, jak możemy pomóc Ci je osiągnąć.

“Vilaro bardzo dobrze zrozumiało specyfikę naszego rynku. Zmiana kampanii oraz dobranie odpowiednich narzędzi wpłynęło na spodziewany wzrost konwersji. Należy podkreślić konsekwencję pracowników w tworzeniu strategii Google Ads oraz bardzo dużą wartość sugestii, które przyczyniły się do osiągnięcia efektów.”

~ Paweł Dzierżak, Dyrektor Camp Leaders Polska

“Stabilne wyniki sprzedażowe we Francji pozwoliły mi uruchamiać kolejne rynki dla produktów marki Jukki, które obecnie sprzedajemy w większości krajów europejskich. Polecam współpracę z Vilaro sklepom internetowym, które chcą sprzedawać więcej swoich produktów dzięki promocji w Google.”

~ Grzegorz Petruczynik, właściciel Jukki

 

Co mówią o nas klienci?

Co nas wyróżnia rynku?

bezpośredni kontakt

Każdy nasz projekt obsługiwany jest przez dedykowanego specjalistę. To Twój osobisty opiekun, z którym masz bezpośredni kontakt telefoniczny i mailowy. Odpowie on na Twoje wszystkie pytania i będzie wiedział, jak Ci pomóc.

partnerskie podejście

Wierzymy, że podstawą udanej współpracy jest partnerskie podejście. Budujemy relacje oparte na obustronnym zaufaniu. Twoje zdanie jest dla nas ważne, ponieważ stanowi dla nas wskazówkę, co możemy zrobić jeszcze lepiej.

9 lat doświadczenia

Na rynku marketingu internetowego działamy już od 2014 roku. Przez ten czas zebraliśmy cenne doświadczenie, dzięki któremu możemy dostarczać kompleksowe wsparcie. Umiemy doradzić, co się dobrze sprawdzi w danym przypadku.

inicjatywa

Podejmujemy aktywne działania i przejmujemy inicjatywę w obsłudze Twojego projektu. Szukamy najlepszych rozwiązań oraz na bieżąco wprowadzamy optymalizacje, które wpływają na jeszcze lepsze wyniki. Wychodzimy z propozycjami oraz pogłębiamy z Tobą relację.

Optymalizacja i elastyczność

Wiemy, jak ważne jest szybkie reagowanie na zmieniającą się sytuację w Google Ads. Stale monitorujemy efektywność Twojej kampanii i dopasowujemy zmienne, by maksymalizować wyniki.

Pełna transparentność

Oprócz tego, że masz możliwość bieżącego monitoringu swojej kampanii na koncie Google Ads, zapewniamy comiesięczny raport zawierający podsumowanie prac z tego okresu. Uwzględniamy w nim także zakres prac zaplanowanych na kolejny miesiąc, dlatego zawsze wiesz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie.

Dopasowana oferta poprzedzona bezpłatną analizą

Każda kampania wyceniana jest przez nas indywidualnie. Jej koszt szacujemy na podstawie analizy wykonanej wcześniej przez specjalistę, dlatego opieramy się na realnej pracy przynoszącej efekty. Chcemy, aby nasze działania były mądrze zaplanowane, a nasza propozycja odzwierciedlała to, czego faktycznie potrzebujesz.

Doświadczenie w wielu branżach

Od wielu lat współpracujemy z klientami z różnych branż. Dlatego wiemy, jakich formatów reklamowych użyć w konkretnych przypadkach – np. co sprawdzi się lepiej, a z czego zrezygnować już na starcie. Znajomość mechanizmu ustalania wyniku jakości pozwala uzyskiwać wyższe pozycje przy niskich stawkach za kliknięcia.

Opieka i stały kontakt

Oprócz tego, że masz stały dostęp do wyników Twojej kampanii, możesz także zwrócić się do nas z każdym pytaniem i wątpliwością. Do projektu na stałe przypisany jest specjalista opiekun, który będzie wiedział, jak Ci pomóc. Rozmawiasz więc z osobą mającą styczność z Twoim biznesem każdego dnia.

Jak wygląda nasza współpraca?

 • 1
  Rozmowa
 • 2
  Analiza i oferta
 • 3
  Umowa
 • 4
  Onboarding
 • 5
  Działamy!
 • 6
  Efekty

Rozmowa

Na samym początku chcemy poznać Twoją działalność, cele biznesowe i oczekiwania. Pozwala nam to dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dobra rozmowa to najlepsze rozpoczęcie każdej współpracy.

Analiza i oferta

Analizujemy kondycję Twojej strony i potencjał wyszukiwania Twojego produktu. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na działania reklamowe. Konstruujemy propozycję tak, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki.

Umowa

Omawiamy wspólnie każdy punkt umowy i rozwiewamy ostatnie wątpliwości. Kiedy Ty dajesz nam zielone światło – my działamy! Po podpisaniu umowy kontaktuje się z Tobą nasz specjalista i wdrażamy projekt w życie.

Onboarding

Pora na wstępną rozmowę ze specjalistą, który będzie opiekował się Twoimi działaniami reklamowymi. Ty opowiesz, na czym Ci zależy, my opowiemy o tym, jak będzie wyglądać każdy etap prowadzenia reklamy w Google.

Działamy!

Rozpoczynamy prace nad pozyskaniem ruchu z płatnych wyników wyszukiwania. W odpowiedni sposób budujemy strukturę kampanii Facebook Ads (kampanie, grupy reklam, targetowanie, treści reklamowe, definiowanie odbiorców).

Efekty i optymalizacja

Mierzymy i analizujemy skuteczność poszczególnych reklam, aby zwiększać szansę na konwersję. Co miesiąc otrzymasz raport działań reklamowych Google z informacjami o wykonanych krokach oraz nasze wnioski do dalszych działań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Krystian Tylec
Marketing Consultant

730 350 571
k.tylec@vilaro.pl  Twoje dane są bezpieczne.