Pobierz bezpłatny ebook

8 wskazówek dla firmy lokalnej

Jak pozyskiwać klientów z Google?

8 porad dla firmy lokalnej - ebook

Ebook „8 wskazówek dla firmy lokalnej. Jak pozyskiwać klientów z Google?” to kompletny poradnik dla każdego właściciela biznesu o zasięgu lokalnym. Zawarta w nim wiedza pozwoli Ci budować fundamenty swojej widoczności w wyszukiwarce Google.

W materiale przedstawiliśmy 8 praktycznych wskazówek z obszaru pozycjonowania i reklam Google Ads. Jakie tematy znajdziesz w środku?

 1. Strona i elementy zwiększające konwersję – podpowiadamy, od czego warto zacząć w pierwszej kolejności oraz wymieniamy sprawdzone elementy zwiększające konwersję.

 2. Kluczowe elementy SEO on-site – przedstawiamy najważniejsze elementy optymalizacyjne, które wpłyną pozytywnie na widoczność Twojej strony w Google.

 3. Content marketing – tłumaczymy, jak pisać treści pod konkretną grupę docelową i wymieniamy popularne formy contentowe.

 4. Lokalny link building – wyjaśniamy, dlaczego warto budować sieć jakościowych linków zewnętrznych oraz w jaki sposób można je pozyskiwać na lokalnym rynku.

 5. Wizytówka i Mapy Google – przedstawiamy, czym jest Wizytówka Google i wyjaśniamy, dlaczego Twój lokalny biznes powinien ją mieć.

 6. Płatne reklamy Google – opisujemy, jak dodatkowo sprowadzić na Twoją stronę jakościowy ruch w postaci klientów z konkretnego obszaru.

 7. Narzędzia analityki internetowej – proponujemy darmowe narzędzia, z których warto korzystać przy analizowaniu wyników działań marketingowych.

 8. Analiza konkurencji w Google – podpowiadamy, w jaki sposób przeprowadzić poprawną analizę firm, z którymi konkurujesz w wyszukiwarce Google.

Dla kogo przygotowaliśmy tego ebooka?

 • dla właścicieli lokalnych sklepów – prowadzisz lokalny sklep i szukasz sposobu na zwiększenie sprzedaży? Z naszego poradnika dowiesz się, jak skutecznie promować swoje produkty w internecie.

 • dla lokalnych usługodawców – oferujesz lokalne usługi i zastanawiasz się, jak zwiększyć liczbę klientów? W e-booku znajdziesz wskazówki, które ułatwią Ci docieranie do grupy zainteresowanych użytkowników.

 • dla specjalistów marketingu w lokalnej firmie – zajmujesz się marketingiem lokalnej firmy i poszukujesz nowych kanałów promocji? Zainspiruj się radami ekspertów Vilaro, wykorzystując potencjał wyszukiwarki Google.

 • dla osób, które planują założyć swój lokalny biznes – masz pomysł na lokalny biznes, ale nie wiesz, jak wypromować go wśród potencjalnych klientów? Nasz materiał pomoże Ci w budowaniu widoczności firmy już od samego początku.

Jeśli chcesz skutecznie docierać za pomocą wyszukiwarki Google do klientów z określonego miasta, województwa lub regionu, ten poradnik jest stworzony właśnie dla Ciebie! Nie trać czasu na próby i błędy – skorzystaj ze sprawdzonej wiedzy ekspertów już teraz.